Puslapis 1 iš 19 12311 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 302

Gija: Ar verta pirkti voyager?

Hibridinis vaizdas

Ankstesnis pranešimas Ankstesnis pranešimas   Sekantis pranešimas Sekantis pranešimas
  1. #1
    sopuku
    Svečias


    Ar verta pirkti voyager?

    Sveiki. Noreciau atsiliepimo apie Voyagerius. Ieskau masinos ir sudomino Voyageriai. Asmensikai domina dyzelis, mechanine pavaru deze, apie 2005-2007 metus galbut.. ipirkciau ir 5 kartos taciau manau islaikymas gali buti per brangus.. tai ar galima butu isgirsti kazkokiu atsiliepimu? kuro sanaudos, pagrindines ligos ir pan.

  2. #2
    Mane pastebėjo!
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    456
    Images
    18
    Reputacija
    1


    gal geriau tamsta forumą pavartyk, ten visi šie klausimai išsamiai išnagrinėti

  3. #3
    sopuku
    Svečias


    skaitinėju tačiau nerandu reikiamo informacijos..

  4. #4
    Narys
    Įstojimo data
    2008.05.06
    Vietovė
    Kaunas-Garliava, LT
    Įrašai
    635
    Images
    29
    Reputacija
    1


    Išlaikymas visų plius/minus panašus, nesvarbu ar 4 ar 5 karta. Jei bėda - kainuoja, jei bėdos nėra - važiuoji.
    Turėjau 4-tuką su mechanine. Pagrindinės bėdos yra dėžės 1-2 pavara, būna sunkiai įsimeta nes išdyla kažkas, bet važiuoji. Taip pravažinėjau 4 ar 5 metus. Kaip mechaninė dėžė, tai nemažai būna su uždrožtais varikliais, o jų remontas nepigus. Man papuolęs buvo su sveiku varikliu, tai buvau patenkintas. 10 metų senumo mašinai loterija, gali įsigyti ligų maišą. Gal geriau naujesnę pasiieškoti iš 5-os serijos, arba benziną su dujom. Dabar važinėju dujomis, tai pinigais kuro sąnaudos panašios kaip važinėta dyzeliu.

  5. #5
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Citata Autorius liutukas Žiūrėti skelbimus
    Išlaikymas visų plius/minus panašus, nesvarbu ar 4 ar 5 karta. Jei bėda - kainuoja, jei bėdos nėra - važiuoji.
    Turėjau 4-tuką su mechanine. Pagrindinės bėdos yra dėžės 1-2 pavara, būna sunkiai įsimeta nes išdyla kažkas, bet važiuoji. Taip pravažinėjau 4 ar 5 metus. Kaip mechaninė dėžė, tai nemažai būna su uždrožtais varikliais, o jų remontas nepigus. Man papuolęs buvo su sveiku varikliu, tai buvau patenkintas. 10 metų senumo mašinai loterija, gali įsigyti ligų maišą. Gal geriau naujesnę pasiieškoti iš 5-os serijos, arba benziną su dujom. Dabar važinėju dujomis, tai pinigais kuro sąnaudos panašios kaip važinėta dyzeliu.
    Pritariu. IV ir V kartos voyagerio islaikymo kaina mazai skiriasi... Ir benzu/dujomis gausis plius minus tie patys kastai kaip ir su dyzeliu.
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  6. #6
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    1 out of 1 members found this post helpful.
    Nezinau kokius kibirus automatus turejo tavo pazystami, bet Voyagerio automatu remontas kainuoja ko gero pigiau nei mechanines ir automatai yra labai istvermingi. Su mechaninem cirku ko gero buna dar netgi daugiau...
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  7. #7
    sopuku
    Svečias


    Citata Autorius Arnas Žiūrėti skelbimus
    Nezinau kokius kibirus automatus turejo tavo pazystami, bet Voyagerio automatu remontas kainuoja ko gero pigiau nei mechanines ir automatai yra labai istvermingi. Su mechaninem cirku ko gero buna dar netgi daugiau...
    na ne voyagerius turejo tai apie voyagerius nezinau kaip tops ju dezes bet sakau kiek kas turejo pazystamu su automatu tai praktiskai visiems anksciau ar veliau teko juos tvarkyt.. bet automatas veziojant didelius svorius kazkaip man rodos nelabai geras variantas.. na bet kokiu atveju supratau jog masina mano poreikiams netinka.. ieskau tokios su kuria nereiketu knistis pastoviai su remontais ir del veziojamu svoriu norisi dyzelio ir asmeniskai nors automatai ir labai vilioja savo patogumu taciau manau jog vistiek pasiliksiu prie mechanines.. tai panasu jog teks ieskoti kazkokio kito varianto.. dekoju visiems uz atsakymus.

  8. #8
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Tu betkuri automata iki sroto nuvarysi jei su juo vaziuosi ir jo nepriziuresi.
    Automatu remontai pigesni nei mechankiu didesnes dalies

  9. #9
    romaas
    Svečias


    kaip man vienas dujininkas pasake - tai pirk Sharana, jei vojus netinka. atsakiau, tiek neuzdirbu, kad tureciau vw sharana. mano nuomone, ir patarimas - tik voyageris, dujos, ir automatas. po kurio laiko pasakysi aciu uz patarima.

  10. #10
    sopuku
    Svečias


    Citata Autorius romaas Žiūrėti skelbimus
    kaip man vienas dujininkas pasake - tai pirk Sharana, jei vojus netinka. atsakiau, tiek neuzdirbu, kad tureciau vw sharana. mano nuomone, ir patarimas - tik voyageris, dujos, ir automatas. po kurio laiko pasakysi aciu uz patarima.
    beja bet nei dujos nei automatas netenkina.. is bedops automatas dar tenkintu bet dujos tikrai ne.. kolonele toli, vazinet i ja kasdien irgi nenoriu o ir vietos labai jau reikia ir atsargines neatsisakysiu.. tai su papildomu baku prarasiu per daug vietos. neskaitant to kad duju iranga kokybiska pakankamai brangi..

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •