Puslapis 24 iš 31 PirmasPirmas ... 142223242526 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 231 iki 240 iš 302

Gija: Ar verta pirkti voyager?

  1. #231
    Narys
    Įstojimo data
    2008.05.06
    Vietovė
    Kaunas-Garliava, LT
    Įrašai
    635
    Images
    29
    Reputacija
    1


    Citata Autorius sopuku Žiūrėti skelbimus
    o kaip zinot ar zmogus pasakys viska kas yra buve? registruot tai nieka neregistruoja reikia pasitiket zmogaus zodziu. o lietuvio zodziu pasitiket tikrai labai sunkiai imanoma siais laikais.. dirbu su zmonemis tai jau isitikines milijona kartu ir ne karta nudeges kai meginau pasitiketi.. tai daugiau tos klaidos nebedarau ir turint reikalu su lietuviu visada rasaisi rastines sutartis jei kazko reikia arba pinigai i prieki ir pan. kitaip neina tik 90% zmoniu neparduoda geros masinos ir nekeicia masinu siaip sau for fun.. yra tokiu bet cia tie like 10%. tik jie dazniausiai perka naujas masinas is salonu ir po keliu metu parduoda ir vel perka nauja. bet kadangi as ziuriu i senesnes masinas tai tie kurie pardudoa ir keicia i naujas senu grabu nepardavineja. ir pirkt tai tikrai akd norisi is 2 ranku jei imanoma o ne is 3..
    Pacituoju dar kartą - "pirkti žinoma mašina", neperskaitai viso teksto. Jeigu turguje pardavėjai parduoda tau žinomas mašinas, tai gal problema ne juose, o tavyje
    Aš manau bent 50% LT perka mašinas for fun, kaip išsireiškei, o likę važiuoja iki grabo lentos. Atsibusk, dabar ne 1990 metai. Jeigu žmogus gali sau leisti važiuoti su 3 metų senumo auto, tai jis tikrai nevažiuos su 7 metų senumo, ir nereikia nuliovos iš salono. Mašina nusidėvi, atsibosta, nori kažko naujesnio, pasikeičia interesai, parduoda ir perka. Šiais laikais tai ne problema. Čia ne žmona, kad mylėt ir saugot iki grabo lentos. Mano auto važiuoja puikiai, jei jau taip, važiuok dar bent 3 metus kaip minimum jei ne daugiau. Bet galbūt norėčiau kažko iš džipo serijos, gal nebereikia man 5,1m ilgio ir užtenka 4,6m, užaugo vaikas ir nebereikia dėti į bagažinę vežimo, gal pasenau ir nebemiegu mašinoje nes galiu sau leisti susimokėti už sodybą ir pan. Priežasčių N+1. Dėl to aš labiau linkęs pirkti iš važinėtos LT mašinos nei iš turgaus, kur suvažiuoja perpardavinėtojai, kuo pigiau padarytos kosmetikos įgauti prekinę išvaizdą, užmaskuoti visus brokus ir uždirbti šaibų. Žinoma ir važinėta gali būti prie pabaigos ir pajutus jog kažkas negerai darosi ir artėja didelis remontas gali pardavinėti. Už tai ir sakau, pirkti žinomą, prižiūrėtą mašiną, kuri eksploatuojama ir žinoma kas su ja yra ar buvo. Tada loterijos bilieto laimėjimo tikimybė stipriai išauga

  2. #232
    Narys
    Įstojimo data
    2007.06.06
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    818
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    3
    Reputacija
    1


    Citata Autorius sopuku Žiūrėti skelbimus
    o kaip zinot ar zmogus pasakys viska kas yra buve? registruot tai nieka neregistruoja reikia pasitiket zmogaus zodziu. o lietuvio zodziu pasitiket tikrai labai sunkiai imanoma siais laikais.. dirbu su zmonemis tai jau isitikines milijona kartu ir ne karta nudeges kai meginau pasitiketi.. tai daugiau tos klaidos nebedarau ir turint reikalu su lietuviu visada rasaisi rastines sutartis jei kazko reikia arba pinigai i prieki ir pan. kitaip neina tik 90% zmoniu neparduoda geros masinos ir nekeicia masinu siaip sau for fun.. yra tokiu bet cia tie like 10%. tik jie dazniausiai perka naujas masinas is salonu ir po keliu metu parduoda ir vel perka nauja. bet kadangi as ziuriu i senesnes masinas tai tie kurie pardudoa ir keicia i naujas senu grabu nepardavineja. ir pirkt tai tikrai akd norisi is 2 ranku jei imanoma o ne is 3..
    Užuojauta būsimam pardavėjui, o tu manau tą cirką jau rišt galėtum.

  3. #233
    sopuku
    Svečias


    Citata Autorius liutukas Žiūrėti skelbimus
    Pacituoju dar kartą - "pirkti žinoma mašina", neperskaitai viso teksto. Jeigu turguje pardavėjai parduoda tau žinomas mašinas, tai gal problema ne juose, o tavyje
    Aš manau bent 50% LT perka mašinas for fun, kaip išsireiškei, o likę važiuoja iki grabo lentos. Atsibusk, dabar ne 1990 metai. Jeigu žmogus gali sau leisti važiuoti su 3 metų senumo auto, tai jis tikrai nevažiuos su 7 metų senumo, ir nereikia nuliovos iš salono. Mašina nusidėvi, atsibosta, nori kažko naujesnio, pasikeičia interesai, parduoda ir perka. Šiais laikais tai ne problema. Čia ne žmona, kad mylėt ir saugot iki grabo lentos. Mano auto važiuoja puikiai, jei jau taip, važiuok dar bent 3 metus kaip minimum jei ne daugiau. Bet galbūt norėčiau kažko iš džipo serijos, gal nebereikia man 5,1m ilgio ir užtenka 4,6m, užaugo vaikas ir nebereikia dėti į bagažinę vežimo, gal pasenau ir nebemiegu mašinoje nes galiu sau leisti susimokėti už sodybą ir pan. Priežasčių N+1. Dėl to aš labiau linkęs pirkti iš važinėtos LT mašinos nei iš turgaus, kur suvažiuoja perpardavinėtojai, kuo pigiau padarytos kosmetikos įgauti prekinę išvaizdą, užmaskuoti visus brokus ir uždirbti šaibų. Žinoma ir važinėta gali būti prie pabaigos ir pajutus jog kažkas negerai darosi ir artėja didelis remontas gali pardavinėti. Už tai ir sakau, pirkti žinomą, prižiūrėtą mašiną, kuri eksploatuojama ir žinoma kas su ja yra ar buvo. Tada loterijos bilieto laimėjimo tikimybė stipriai išauga
    as asmeniskai nezinau nei vieno voyagerio kas parduoda tai zinomu lietuvoj as neturiu visas kurias randu tai tik skelbimuose. o ten visi zmones vienodi ir zinomu mano atveju nera.. is turgaus as prikt ir nenoriu is kazkokiu privatininku kurie parsivaro viena kita retkarciais ir patys parduoda saugesnis variantas galima geresne rast. o lietuvoj vazineta drusku jau bus macius tai daugiau sancu kad prades greitu laiku rudys lyst nei ka tik parvaziavus is kokiu siltesniu krastu kur nera ziemu. o kadangi tenka dabartine del rudziu keist tai norisi tokios, kurios neistiks toks pat likimas po keliu metu..

  4. #234
    sopuku
    Svečias


    Citata Autorius ramuz Žiūrėti skelbimus
    Užuojauta būsimam pardavėjui, o tu manau tą cirką jau rišt galėtum.
    jo pardavejam uzuojauta nes kabinejuosi prie visko, neperku belenko ir issirenku gera varianta o ne koki graba. jei tau patinka pirkt atejau, paziurejau, nusipirkau, tavo reikalas. as kazkaip labiau gilinuosi pirkdamas ne tik masina bet ir koki suduka.

  5. #235
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Man jus keisti kiekvienas gina savo pasirinkima. Nors niekas to neklausia.Ir niekas jusu pasirinkimu nesmerkia. Kalba apie masinas ju skirtumus kas kurioje yra ir kaip kuri vaziuoja.

    Atsipeikekit ne apie gramus tema. O apie techninius skirtumus. Nevazinejot su dyzeliais ko ant ju pilat purva? Tai kad parduoda jas daug nuvaziuotas. Lietuviai perka pigiai ir nori patys priburti o nesigauna. Ir kai reikia is lauzo masina pasidaryti reikia investuoti.

  6. #236
    Administrator Mindas112 avataras
    Įstojimo data
    2006.01.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    2.055
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    21
    Reputacija
    1


    Ši tema, jei nepastebėjai, yra apie viską ... Atvažiuotų Sopuku į vasaros Meetą 'Poškynėn", apžiūrėtų ir ištyrinėtų visų vojus, ir per tris dienas būtų išsiaiškinta tiek, kiek čia, forume dar metus "klalvą lesim"
    Chrysler Pacifica Limited Platinum 2017

  7. #237
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Na ir gerai nors yra su kuo pabendrauti ir apie ka

  8. #238
    sopuku
    Svečias


    Citata Autorius BOSAS Žiūrėti skelbimus
    Man jus keisti kiekvienas gina savo pasirinkima. Nors niekas to neklausia.Ir niekas jusu pasirinkimu nesmerkia. Kalba apie masinas ju skirtumus kas kurioje yra ir kaip kuri vaziuoja.

    Atsipeikekit ne apie gramus tema. O apie techninius skirtumus. Nevazinejot su dyzeliais ko ant ju pilat purva? Tai kad parduoda jas daug nuvaziuotas. Lietuviai perka pigiai ir nori patys priburti o nesigauna. Ir kai reikia is lauzo masina pasidaryti reikia investuoti.
    tokie jau tie lietuviai.. nemegsta dyzeliu nors tu ka siaip provincijoj didesne dalis masinu yra dyzeliai, miestuos bendzinai ir miesto zmones bendzinais vazinejantys visada stumia ant dyzeliu pasakoja nesamones kad cia jie genda kad brangus islaikyt bla bla.. ta pati girdziu nuo pirmos masinos pirkimo bet kiek pasiziuri aplink visi su dyzeliais vazineja ir visi dziaugisi.. is mano pazystamu kazkur 80% zmoniu vazineja dyzeliais ir vargo nemato..

  9. #239
    sopuku
    Svečias


    Citata Autorius Mindas112 Žiūrėti skelbimus
    Ši tema, jei nepastebėjai, yra apie viską ... Atvažiuotų Sopuku į vasaros Meetą 'Poškynėn", apžiūrėtų ir ištyrinėtų visų vojus, ir per tris dienas būtų išsiaiškinta tiek, kiek čia, forume dar metus "klalvą lesim"
    na deja esu dirbantis ir negaliu sau leist 3 dienas atostogaut galeciau ryt i meeta atvaziuot bet bijau kad dar akmenim kas nors uzmetys
    o nejau Mindas112 smagiau kai forumas tyli ir niekas apie nieka nediskutuoja?

  10. #240
    Administrator Mindas112 avataras
    Įstojimo data
    2006.01.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    2.055
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    21
    Reputacija
    1


    Citata Autorius sopuku Žiūrėti skelbimus
    na deja esu dirbantis ir negaliu sau leist 3 dienas atostogaut galeciau ryt i meeta atvaziuot bet bijau kad dar akmenim kas nors uzmetys
    o nejau Mindas112 smagiau kai forumas tyli ir niekas apie nieka nediskutuoja?
    Niekas neužmėtys-maloniai prašom . O Vasarinis Meetas bus nuo treč.-liepos 5-os vakaro ,tęsis laisvą liepos 6-ą, na, o penktadienį laisvadienį darysim pagal darbo galimybes . Beje, dalyvauti galima ir ne visas dienas. Ir apskritai, atsakant į pagrindinį temos klausimą: pirkti voyager verta vien dėl kolektyvo .
    Paskutinį kartą taisė Mindas112 : 2017.05.24, 20:49
    Chrysler Pacifica Limited Platinum 2017

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •