Puslapis 6 iš 31 PirmasPirmas ... 4567816 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 51 iki 60 iš 302

Gija: Ar verta pirkti voyager?

  1. #51
    Administrator Mindas112 avataras
    Įstojimo data
    2006.01.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    2.055
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    21
    Reputacija
    1


    Citata Autorius sopuku Žiūrėti skelbimus
    tai gal tokiu atveju verta pirkt ta dyzeli su mintim pasikeist purkstukus, pasikeist juos ir vazinet ramiai tokiu atveju? kazkur maciau purkstukus paskeist jei naujais 1500-2000 euru tiesa?
    Šiaip Bosas savąjį lyg pardavinėja. Jau jo vojuje tai viskas sustyguota.
    Chrysler Pacifica Limited Platinum 2017

  2. #52
    sopuku
    Svečias


    Citata Autorius Mindas112 Žiūrėti skelbimus
    Šiaip Bosas savąjį lyg pardavinėja. Jau jo vojuje tai viskas sustyguota.
    o bosas kaip matau pats vazineja su 2.8 dyzeliuku o kitiems bendzininius sako kad pirktu.. reiskias ne be reikalo

    Na Mindas112 yra tokiu variantu kurie masinas siaip atsinaujina.. bet man atrodos Lietuvoj tokiu mazai kurie gali sau leist kas kelis metus masinas keitinet.. as asmeniskai vaziuoju kol masina tinka tik i srota vistik perkant kita masina reikia dar nemazai investuoti kol susiperki padangas ratlankius, pasiekist dirzus ir t.t.

  3. #53
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    tikrai ne del masinos gedimu taip esu pasakes. O del didesnio komforto. dyzelis 2.8 yra 4 cilindru. tokia kubatura per mazai cilindru juntama variklio vibracija beto deze nuo benzo uzdeta kuri varkli laiko aukstuose sukiuose. Duju kaina tokia kad yra pigiau vaziuoti nei dyzeliu.

    Stai ir viskas

  4. #54
    sopuku
    Svečias


    Citata Autorius BOSAS Žiūrėti skelbimus
    tikrai ne del masinos gedimu taip esu pasakes. O del didesnio komforto. dyzelis 2.8 yra 4 cilindru. tokia kubatura per mazai cilindru juntama variklio vibracija beto deze nuo benzo uzdeta kuri varkli laiko aukstuose sukiuose. Duju kaina tokia kad yra pigiau vaziuoti nei dyzeliu.

    Stai ir viskas
    na bet man prisikabint priekaba ar pasikraut prekiu daugiau sverianciu dyzelis vistiek butu geriau.. o prie traktoriuku as prates tai man del to problemu nera.. patinka kai girdi kaip dirba variklis bet tai tie varikliai laiko ar ne? nes kiek skaitinejau kad jie tipo byra gan greit purkstukus keist reikia o ju kaina kosmine ir pan. ir siaip remontas variklio brangus o remontuot tikrai reikia praktiskai visus..

  5. #55
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Citata Autorius sopuku Žiūrėti skelbimus
    na bet man prisikabint priekaba ar pasikraut prekiu daugiau sverianciu dyzelis vistiek butu geriau.. o prie traktoriuku as prates tai man del to problemu nera.. patinka kai girdi kaip dirba variklis bet tai tie varikliai laiko ar ne? nes kiek skaitinejau kad jie tipo byra gan greit purkstukus keist reikia o ju kaina kosmine ir pan. ir siaip remontas variklio brangus o remontuot tikrai reikia praktiskai visus..
    Keli dalykai.
    Bijai "vilko" neik į miska.
    Už 3k€ nupirktas visas kažkiek reiks remontuoti.
    Nespresk apie kitus pagal save. (Čia dėl "nudrozimo" iki sroto)
    Jei galėsi skirti pakankama biudžetą, imk šita....
    https://m.autoplius.lt/skelbimai/chr...d%5B93%5D=1215
    Patikimas prižiūrėtas ir geras dyzelis.
    Beje aš čia jokio intereso neturiu, tiesiog žinau žmogų kieno ji yra. Ir parduoda nes sėdo į nuline nauja iš salono.

  6. #56
    Narys
    Įstojimo data
    2008.05.06
    Vietovė
    Kaunas-Garliava, LT
    Įrašai
    635
    Images
    29
    Reputacija
    1


    Citata Autorius sopuku Žiūrėti skelbimus
    neisizeiskit, taciau Lietuvis geros masinos neparduoda jei parduoda reiskias ne be reikalo..
    Labai įdomus požiūris. Tokiu atveju skelbimuose tikriausiai net neieškai, nes visi pardavėjai lietuviai
    Gale vasaros baigsis lizingas, ir svarstau ką čia su ja daryti. O rugpjūtį dar turiu planų pašauti iki Graikijos ir reikės 6 vietų, už tai ir nežinau kaip pasielgti

  7. #57
    Rėmėjas Daranius avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Utena, LT
    Įrašai
    1.390
    Tinklaraščio įrašai
    2
    Images
    6
    Reputacija
    1


    Citata Autorius liutukas Žiūrėti skelbimus
    Labai įdomus požiūris. Tokiu atveju skelbimuose tikriausiai net neieškai, nes visi pardavėjai lietuviai
    Gale vasaros baigsis lizingas, ir svarstau ką čia su ja daryti. O rugpjūtį dar turiu planų pašauti iki Graikijos ir reikės 6 vietų, už tai ir nežinau kaip pasielgti
    iš tos pačios operos darau išvadą, kad vokietis yra durnas, nes paduoda gerą mašiną, su kuria tik kunigas pas parapijiečius važiuodavo...
    Born in USSR

  8. #58
    sopuku
    Svečias


    Citata Autorius iGince Žiūrėti skelbimus
    Keli dalykai.
    Bijai "vilko" neik į miska.
    Už 3k€ nupirktas visas kažkiek reiks remontuoti.
    Nespresk apie kitus pagal save. (Čia dėl "nudrozimo" iki sroto)
    Jei galėsi skirti pakankama biudžetą, imk šita....
    https://m.autoplius.lt/skelbimai/chr...d%5B93%5D=1215
    Patikimas prižiūrėtas ir geras dyzelis.
    Beje aš čia jokio intereso neturiu, tiesiog žinau žmogų kieno ji yra. Ir parduoda nes sėdo į nuline nauja iš salono.
    na mano biudzetas yra mazdaug puse tos kainos

  9. #59
    sopuku
    Svečias


    Citata Autorius liutukas Žiūrėti skelbimus
    Labai įdomus požiūris. Tokiu atveju skelbimuose tikriausiai net neieškai, nes visi pardavėjai lietuviai
    Gale vasaros baigsis lizingas, ir svarstau ką čia su ja daryti. O rugpjūtį dar turiu planų pašauti iki Graikijos ir reikės 6 vietų, už tai ir nežinau kaip pasielgti
    na as manau bet kokiu atveju as jos neipirksiu mano biudzetas 4000-5000 max.. na is skelbimu ziuriu taciau ziuriu neregistruotos lietuvoje. nes vistik atvaziuoja is uzsienio nudrostos ir paskui jei dar lietuvis padrozia kelis metus tai as imsiu nudrosta kurkas labiau nei imciau nudrosta tik uzsienyje zinoma jei buvo pirkta lietuvos salone ir vazineta vieno zmogaus tuomet variantas butu geras nes lietuvoj tos masinos greiciausiai taip nenudrosi kaip ji nudroziama uzsienyje. tai is dalies neturiu nieko pries masina lietuviu vazineta taciau tik tuo atveju jei ji cia buvo pirkta nauja. bet tokiu taip pat nera daug o jei ir yra tai naujesni modeliai o ne kokie ten 2006-2008 kuriuos galeciau ipirkt..

  10. #60
    sopuku
    Svečias


    Citata Autorius Daranius Žiūrėti skelbimus
    iš tos pačios operos darau išvadą, kad vokietis yra durnas, nes paduoda gerą mašiną, su kuria tik kunigas pas parapijiečius važiuodavo...
    kas geriau:
    1) vokietis sudroze, nusipirkau as;
    2) vokietis sudroze, lietuvis sudroze, nusipirkau as..
    renkuosi 1 vairanta.. realiai vokieciuos vazinetu taip pat nelabai noreciau nes autobamai dideli atstumai tai daug sancuy kad bus nudrosta labiau nei is prancuzijos ar olandijos ar danijos ar pan.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •