Puslapis 11 iš 31 PirmasPirmas ... 91011121321 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 101 iki 110 iš 302

Gija: Ar verta pirkti voyager?

  1. #101
    sopuku
    Svečias


    Citata Autorius wongas Žiūrėti skelbimus
    Apie dujas - patirtis. Tėvas nusipirko Espase Reno. Tipo zjb su originaliom dujom ir taip toliau. Pavažiavo apie metus ir aišku, kad kažkada reikės remonto. Nuvažiuoja pas meistrus - visi siunčia ten kur nėra buvęs. Nieks neturi programinės įrangos. Sakau - tėvai nuvaryk pas meistrą, pakeis kompą viską peržiūrės ir važiuosi be vargo. Ne jis pasakė kad pats susitvarkys ir visi dujininkai tik pinigus nori nuplėšti. Trumpai tariant - visi gaidžiai. Vargo pusę metų, būrė visokius burtus. Sakė iš principo nevarys pas meistrus.
    Galiausiai palūžo Nuvažiavo - pakeitė kompą, sutvarkė purkštukus viską sutikrino ir sureguliavo. Lekia kaip vėjas.....O sūnaus neklausė - kol pačiam smegenys užvirė Dar butelio už mintį išsakytą prieš metus taip ir negavau
    P.S.
    1. Ar žiūrėti su dujom ar ne - spręsk pats.
    2. Aš daržinę turiu neatsižvelgdamas į draudimo kainą.
    3. Dodge ir Chrysler skiriasi vidaus įrangos paketai ir t.t.t.t.t. Skaityk viskas parašyta forume.
    4. Apie eksplotaciją - patirčių daug ir visos skirtingos. Čia kaip su moterim - nepabandysi nesužinosi.

    P.P.S. Pavargau varau namo
    na esme supratau paciam dujas susidet bus patikimiau. o kaip draudimas labai kandziojasi? reikes dar eit pasiskaiciuot gal persigalvosiu na o kas liecia moteris ir pabandymus tai moteri pabandes gali pasiust i 5 puses masinos neismesi..

  2. #102
    sopuku
    Svečias


    Citata Autorius AERO_DD Žiūrėti skelbimus
    O dar įdomu iš kur ten rida 112k km.... Atsuktas ... Dėl įrangos tikrai sunku rasti, kas tvarko o jei rasi detales ne pigios!
    zinoma kad suktas.. o lietuvoj nesuktu dar yra? o kaip skirti ar lavonas ar ne?
    na kas liecia pavazinejimus ir pabandymus tai cia ir yra sudetingiausia dalis.. dabar tai yra vienas variantas bendzinas kur nulinkinau ir ji pamegint man reikia vaziuot 200 km.. neskaitant to kad dirbu 6 dienas per savaite tai nelabai yra kada vaziuot. ir siaip reikia laukt kol atsiras kazkas naujo o kai atsiras vel ta pati beda jog vaziuot man visada minimaliai 100 km vien kad pravaziuot.. su laiku taip pat ne kazka pas mane.. tai taip eit megintis visokius variantus nelabai iseina.. realiai tai ziuriu i komplektacijas ir tiek. kai rasiu kazka padoriai atrodancio padoriu metu su padoria komplektacija tai ir imsiu nesvarbu ar 3.3 ar 3.8. realiai net ir apie dyzeli galvoju nes tu p[asirinkimas milziniskas ir su gerom komplektacijom yra ir pan.. tai net kyla minciu pasiimt dyzeli sukist ten tu pinigu i variklio remonta ir vazinet ramiai

  3. #103
    Narys
    Įstojimo data
    2007.06.06
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    818
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    3
    Reputacija
    1


    Citata Autorius AERO_DD Žiūrėti skelbimus
    Prieš metus (maždaug) draugas ieškojau sau Voyageri..
    Parašysiu trumpai... Kaune ir Šiauliuose vien lavonai....
    Neįžeidinėjam, gerai ?

  4. #104
    Narys
    Įstojimo data
    2007.06.06
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    818
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    3
    Reputacija
    1


    Citata Autorius sopuku Žiūrėti skelbimus
    na esme supratau paciam dujas susidet bus patikimiau. o kaip draudimas labai kandziojasi? reikes dar eit pasiskaiciuot gal persigalvosiu na o kas liecia moteris ir pabandymus tai moteri pabandes gali pasiust i 5 puses masinos neismesi..
    O čia ką amžino variklio ieškai? Tada atskleisiu paslaptį..kolkas nesukurtas.

  5. #105
    Pradėjo patikti!
    Įstojimo data
    2011.04.14
    Vietovė
    pajuris
    Įrašai
    381
    Reputacija
    1


    Sopuk

    paimk arciausiai parduodamus ir pravaziuok ir su benzu ir su dyzelui.,Is viso esi vaziaves ? gal net nepatiks,kam lauzyti galva? Cia mano nuomone del rimtu remontu-dabar tiek srotiniu is anglu parduodama dyzeliu - pvz atsitiks rimta beda ir kita isimest galima.Kam zenytis?
    o siaip atsargiai - kreiseriams lengvai igyjama priklausomybe )) as jau 11 metai priklausomas

    o jei toli vaziuot ? tai cia irgi toli https://www.mobile.de/,bet yra paslauga kas atlieka,ir tikimybes koeficientas didesnis..manasis bent taip atsidure LT su visa gyvenimo ir ligu tikra istorija

  6. #106
    sopuku
    Svečias


    Citata Autorius busas Žiūrėti skelbimus
    Sopuk

    paimk arciausiai parduodamus ir pravaziuok ir su benzu ir su dyzelui.,Is viso esi vaziaves ? gal net nepatiks,kam lauzyti galva? Cia mano nuomone del rimtu remontu-dabar tiek srotiniu is anglu parduodama dyzeliu - pvz atsitiks rimta beda ir kita isimest galima.Kam zenytis?
    o siaip atsargiai - kreiseriams lengvai igyjama priklausomybe )) as jau 11 metai priklausomas

    o jei toli vaziuot ? tai cia irgi toli https://www.mobile.de/,bet yra paslauga kas atlieka,ir tikimybes koeficientas didesnis..manasis bent taip atsidure LT su visa gyvenimo ir ligu tikra istorija
    man apziuret bet koki reikia vaziuot minimaliai 100 km man visur 100 km kai tik is namu isvaziuoji o kaip jau minejau tiek net ir laiko neturiu. patiks man ta masina cia jau kas be ko.. o zenijuosi su masina nes kai jau issirenku kokia tai reikes detis dujas, keist variklio dirza, pasitvarkyt varikli kas negerai ar pan, pirkt ziemines vasarines padangas ir t.t. investuot reikia dar daug pinigu. tai keist po keliu metu butu siektiek prabanga.. nzn kaip kiti bet negyvenu taip prabangiai kad galeciau keitinet masinas kas kelis metus.. vaziuoju kol vaziuoja arba kol surudyja, kai jau matau kad toliau investuoti pinigus neverta tada keiciu. ir dabartine dar galiu vazinet max 2 metus nes tuomet reikes ir nauju padangu ir variklio dirza keist ir t.t. tai jau siuo atveju neverta kist pinigus. tai per ta laika reik susirast kazka padoraus. tik variantu tai laaaabai mazai.. o pats matau su dezeliu vazineji busas. ir kaip tie dyzeliniai varikliai? daug pinigu sugrauze? nes dyzeli tai manau ir siandien issirint pavyktu kazkoki..
    o mobile.de ziurejau bet kad nieko gero ten nera.. pagal norimus metus ir dar bendzino tai variantu gal tik pora.. na pries perkant visada per vin tikrinuosi ka eina suzinot apie masina. tik kazkaip dabar pastebejau kad jau uz vin perziura pinigu praso......

  7. #107
    sopuku
    Svečias


    Citata Autorius ramuz Žiūrėti skelbimus
    O čia ką amžino variklio ieškai? Tada atskleisiu paslaptį..kolkas nesukurtas.
    yra tu varikliu amzinu ir ne vienas kad ir mano dabartines masinos 330 000 variklis dar neliestas.. na buvo viena slangue prakiurus.. visi variklio gedimai jei galima taip pavadint per 7 metus manau apskritai galeciau suskaiciuot kiek kartu ka esu savo masinai remontaves per tuos 7 metus kai ja turiu. sarasas tikrai butu trumpas. tai va as ir vel noriu tokios masinos pajutau geri kai nereikia vazinet pas meistrus profilaktiskai ir pinigu kist tai ir toliau taip noriu tepalus filtrus ir padangas namuose pasikeiciu tai pas meistrus nuvaziuoju pries technikini paziuri pakrapsto sako viskas gerai.. kokia trauke blogiausiu atveju jei pakeicia kas 2 technikini ir viskas..

  8. #108
    Pradėjo patikti!
    Įstojimo data
    2011.04.14
    Vietovė
    pajuris
    Įrašai
    381
    Reputacija
    1


    na pirkau papigiai su sugedusia deze - LT ju nemazas pasirinkimas (tuo paciu pilnai isvalyta ir perinkta).Termostata i slanga isidejau 20 eur, tepalus 5-40w iskart isipyliau,na visus filtrus)) 3 K jau nuvaziavau,nezinau gal buna blogu,bet as patenkintas.Tiesa dar ziema viena zvake neveikdavo,bet uzsikurdavo )) perspektyvoje reiks pakeist

  9. #109
    sopuku
    Svečias


    Citata Autorius busas Žiūrėti skelbimus
    na pirkau papigiai su sugedusia deze - LT ju nemazas pasirinkimas (tuo paciu pilnai isvalyta ir perinkta).Termostata i slanga isidejau 20 eur, tepalus 5-40w iskart isipyliau,na visus filtrus)) 3 K jau nuvaziavau,nezinau gal buna blogu,bet as patenkintas.Tiesa dar ziema viena zvake neveikdavo,bet uzsikurdavo )) perspektyvoje reiks pakeist
    ai tai dar mazai nuvaziaves.. na tai aisku.. jo dyzeliu pasirinkimas yra tik reik pataikyt ant per daug nenudrosto speju.

  10. #110
    wongas
    Svečias


    Kaip padaryti, kad matyčiau kokius 3 pusl. iš 11
    Gero kelio visiems.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •