Puslapis 22 iš 31 PirmasPirmas ... 122021222324 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 211 iki 220 iš 302

Gija: Ar verta pirkti voyager?

  1. #211
    sopuku
    Svečias


    Citata Autorius BOSAS Žiūrėti skelbimus
    Atvaziuok i meta ir pasakosim kaip tik si ketvirtadieni bus. Yra niuansu pagal poreikius. Pravazinejau su benzu dujom pirmas buvo. Patiko ir viskas buvo gerai po to 3 skittingi modeliai visu kartu dyzeliai taip pat puikia problemu nebuvo. Tik pasenau as jau per tiek metu ir noriu labiau svelniau dirbancio motoro. Vienintelis argumentas. O dyzelis nepavede manes per jokius salcius. Tik kai esu vairaves ivarias masinas keleta tukstanciu masinu per savo darba prabandes turiu savo poreikius apie isivaizduojama masina. Mano reikalavimai gan auksti. Dyzelis mane erzina kad 2.8 padare ant 4 cilindru. Per didele vibracija duoda tokia kubatura su 4 cilindrais. Dabar turiu auto dyzeli su paskutinio variklio modifikacija tas kuris ejo nuo 2008 su 6 cilindrais. Ir stai sis kurinys mane labai tenkina viskuo. Ir pavaru deze 8 begiu labai gerai suderinta su varkliu. Taciau tai jau ne voyager kebule. Nes kazkodel viso to dar i voyager neidejo. Gal kada bus laikas ir ides.

    esme man yra svelnesnis variklio darbas. Kaip minejau i senatve visa tai. Kai visai nusensiu pas mane pensininka bus benzas kurio kubatura prasides virs 5 ltr.
    o kokiam servise dirbat? o kur ir kada tas meetas bus? Nors nelabai tinku, neturiu gi voyagerio anyway. kolkas dyzelis man nekliudo dar jaunas palygint, dar vibracija patinka. o girdet varikli kaip dirba man irgi smagu. tai su garsu ar vibracijom problemu neturiu. i senatve tai tik komforto uzsimaniau. anksciau rinkdavausi masinas kad butu kuo tustesne be visokiu "navarotu" kad niekas negestu ir svarbu gerai tarnaudtu o link senatves uzsimaniau komforto, visokiu ekraneliu. visokiu nereikalingu mygtuku ir kitu nesamoniu
    p.s. suprantu nora turet masina su 5 litru varikliu jei galeciau sau tai leist tai greiciausiai vazineciau 1969 metu ford mustang

  2. #212
    Administrator Mindas112 avataras
    Įstojimo data
    2006.01.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    2.054
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    21
    Reputacija
    1


    Bosas gal pamiršo, kad nepaminėjo( skundėsi, kad sensta ) : dyzelio iki 2008m su defaultiniu "ale webasto" variklio šildytuvu daugumai reikia "pakariauti", o nuo 2008m pašildytuvo nėra, bet užtat ilgai variklis įšilinėja- pats yra įdėjęs į bloką papildomus tenus. Kad kažkuriame savąjame gilzes keitė, kitame su DPF vargo, apie purkštukus nekalbu. Žmogus turi žinoti viską, kas jo su dyzeliu galbūt laukia
    Chrysler Pacifica Limited Platinum 2017

  3. #213
    Administrator Mindas112 avataras
    Įstojimo data
    2006.01.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    2.054
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    21
    Reputacija
    1


    Citata Autorius BOSAS Žiūrėti skelbimus
    Na zinai cia nera skirta visiems gyvenimo atvejams. Galima ir vienoje masinoje ir kitoje masinoje rasti tam tikru niuansu. Kiek kartu yra teke per 1000 km sunaudoti po 1ltr benzo is tavo nuvaziuotu 48 kkm?
    Pvz, važiuojant nuo Kauno iki Palangos, sudegini apie 200- 400 gr. benzino, nes užkuri vieną, ar du kartus. Trasoje benzo ima tikrai mažai, mieste kas kita- ten supili ir po 2-3 ltr/100km.
    Chrysler Pacifica Limited Platinum 2017

  4. #214
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Mindas112 Žiūrėti skelbimus
    Bosas gal pamiršo, kad nepaminėjo( skundėsi, kad sensta ) : dyzelio iki 2008m su defaultiniu "ale webasto" variklio šildytuvu daugumai reikia "pakariauti", o nuo 2008m pašildytuvo nėra, bet užtat ilgai variklis įšilinėja- pats yra įdėjęs į bloką papildomus tenus. Kad kažkuriame savąjame gilzes keitė, kitame su DPF vargo, apie purkštukus nekalbu. Žmogus turi žinoti viską, kas jo su dyzeliu galbūt laukia
    Na nereikia perlenkti. Jei perkamas suto blogu varikliu specialiai tai zinoma kad taisyti reikia. Bet po sutvarkymo jokio vargo.
    Kas del sildymo tai cia vel pramovei maisydamas kartas.
    Iki 2008 yra webasto ir jokiu DPF.
    O tas nuo 2008 turi DPF ir tai nevisi. Su juo reikia suprasti kaip elgtis. Kol nezinai kaip tai veikia kelia tam tikru klausimu.

  5. #215
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Mindas112 Žiūrėti skelbimus
    Pvz, važiuojant nuo Kauno iki Palangos, sudegini apie 200- 400 gr. benzino, nes užkuri vieną, ar du kartus. Trasoje benzo ima tikrai mažai, mieste kas kita- ten supili ir po 2-3 ltr/100km.
    Na tik bobutei papasakot gali kad nuvazeves i palanga iskart uzgesini ir sekantis vedimas jau link namu.
    Ar po vaziavimo trasa uzgesinus 1 kart isijungia miesto rezimo skaiciavimas kur 2 km nuvaziuoji net su keletu kurimo ciklu bat cia is nuvaziuotu 500 km palanga namai tie kurimai kol masina pasistatai jau nesiskaito. .

    Todel visada turi pabrezti numyniau 498 km. ir dar du km mieste
    Na nevaziuoja oru ta masina. Tai cia tie 200 300 g ir tai tik siltu oru. Ne ten kapstai. Ir dar kas liecia traukima benzai nuo dyzeliu pastoviai gauna malku. Kad neatsiliktu priversti minti 5000 aps tai net trasoje vaziuojant uz dyzelio varo girdi kaip is paskos kriokia benzas prarekdamas dyzelio motora.

    Nereikia mautis kelniu per galva .

  6. #216
    Administrator Mindas112 avataras
    Įstojimo data
    2006.01.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    2.054
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    21
    Reputacija
    1


    Citata Autorius BOSAS Žiūrėti skelbimus
    Na tik bobutei papasakot gali kad nuvazeves i palanga iskart uzgesini ir sekantis vedimas jau link namu.
    Ar po vaziavimo trasa uzgesinus 1 kart isijungia miesto rezimo skaiciavimas kur 2 km nuvaziuoji net su keletu kurimo ciklu bat cia is nuvaziuotu 500 km palanga namai tie kurimai kol masina pasistatai jau nesiskaito. .

    Todel visada turi pabrezti numyniau 498 km. ir dar du km mieste
    Na nevaziuoja oru ta masina. Tai cia tie 200 300 g ir tai tik siltu oru. Ne ten kapstai. Ir dar kas liecia traukima benzai nuo dyzeliu pastoviai gauna malku. Kad neatsiliktu priversti minti 5000 aps tai net trasoje vaziuojant uz dyzelio varo girdi kaip is paskos kriokia benzas prarekdamas dyzelio motora.

    Nereikia mautis kelniu per galva .
    Viskas ten teisingai mano surašyta, tik tas tavo užsisipyrimas lenda į viršų. Užkuri Kaune, gesini Palangoje- sudegini ne daugiau 0,5 ltr.-tą aš turėjau omenyje. Šiuo atveju gaunasi 0,2 ltr/ 100km. Niekas nesakė kad benzas-dujos važiuoja oru, tik esi netiksliai surašęs-vis ta nuoskauda, kai dyzeliai nuo dujų per EKO žygius ir kitur pinigais/100km malkų gavo Apie trauką turbūt visą gyvenimą prisiminsi, kai Kroatijoj į kalną su nutrūkusia dujų reduktoriaus vakumo žarnele važiavau,ir ,"atsistojęs ant gazo" , aplenkei, nors niekas ir nebandė lenktyniauti ...
    Chrysler Pacifica Limited Platinum 2017

  7. #217
    Narys
    Įstojimo data
    2007.06.06
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    818
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    3
    Reputacija
    1


    Citata Autorius sopuku Žiūrėti skelbimus
    o kokiam servise dirbat? o kur ir kada tas meetas bus? Nors nelabai tinku, neturiu gi voyagerio anyway. kolkas dyzelis man nekliudo dar jaunas palygint, dar vibracija patinka. o girdet varikli kaip dirba man irgi smagu. tai su garsu ar vibracijom problemu neturiu. i senatve tai tik komforto uzsimaniau. anksciau rinkdavausi masinas kad butu kuo tustesne be visokiu "navarotu" kad niekas negestu ir svarbu gerai tarnaudtu o link senatves uzsimaniau komforto, visokiu ekraneliu. visokiu nereikalingu mygtuku ir kitu nesamoniu
    p.s. suprantu nora turet masina su 5 litru varikliu jei galeciau sau tai leist tai greiciausiai vazineciau 1969 metu ford mustang
    va nusipirksi dyzelį ir sužinosi kuriame servise dirba.. ir žinosi visas kainas mintinai, nes dažnai teks apsilankyt.

  8. #218
    Administrator Mindas112 avataras
    Įstojimo data
    2006.01.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    2.054
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    21
    Reputacija
    1


    Citata Autorius BOSAS Žiūrėti skelbimus
    Na nereikia perlenkti. Jei perkamas suto blogu varikliu specialiai tai zinoma kad taisyti reikia. Bet po sutvarkymo jokio vargo.
    Kas del sildymo tai cia vel pramovei maisydamas kartas.
    Iki 2008 yra webasto ir jokiu DPF.
    O tas nuo 2008 turi DPF ir tai nevisi. Su juo reikia suprasti kaip elgtis. Kol nezinai kaip tai veikia kelia tam tikru klausimu.
    Dėl šildymo ir DPF aš ir turėjau omenyje nuo 2008m., nes žmogus svarstė ir šį variantą ( ir kokio jis tik nesvarstė ) .
    Chrysler Pacifica Limited Platinum 2017

  9. #219
    Administrator Mindas112 avataras
    Įstojimo data
    2006.01.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    2.054
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    21
    Reputacija
    1


    Citata Autorius ramuz Žiūrėti skelbimus
    va nusipirksi dyzelį ir sužinosi kuriame servise dirba.. ir žinosi visas kainas mintinai, nes dažnai teks apsilankyt.
    "Dyzelį jei pirksi,
    Viską, ką uždirbsi,
    Viską atiduosi Bosui,
    Viską Bosui,
    Bosui,
    Mūsų Bosui"

    Grupė "Pompa"
    Chrysler Pacifica Limited Platinum 2017

  10. #220
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Mindas112 Žiūrėti skelbimus
    Viskas ten teisingai mano surašyta, tik tas tavo užsisipyrimas lenda į viršų. Užkuri Kaune, gesini Palangoje- sudegini ne daugiau 0,5 ltr.-tą aš turėjau omenyje. Šiuo atveju gaunasi 0,2 ltr/ 100km. Niekas nesakė kad benzas-dujos važiuoja oru, tik esi netiksliai surašęs-vis ta nuoskauda, kai dyzeliai nuo dujų per EKO žygius ir kitur pinigais/100km malkų gavo Apie trauką turbūt visą gyvenimą prisiminsi, kai Kroatijoj į kalną su nutrūkusia dujų reduktoriaus vakumo žarnele važiavau,ir ,"atsistojęs ant gazo" , aplenkei, nors niekas ir nebandė lenktyniauti ...
    gerai kad priminei jau buvau pamirses. Na tiesiog nepilsiu druskos tau i zaizda jau matau ir pasiteisinimu atsirado.

    Uzsipyres ir kabinejiesi tAi tu.
    Galejau rasyti ir apie dyzelei kad 5 ltr 100 km nevalgo Mikana tai irode. Na bet kaip rasiau kalbam ne apie krastutinumus. Bet kaip matau neriesi is kailio parodyt besistengdamas kad viska ka surasiau yra labai neteisinga.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •