Puslapis 28 iš 31 PirmasPirmas ... 182627282930 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 271 iki 280 iš 302

Gija: Ar verta pirkti voyager?

  1. #271
    sopuku
    Svečias


    Citata Autorius intar Žiūrėti skelbimus
    Pofig kaip kas dirba, svarbu kad laikytu 0,5limonų kilometrų. milijonas be investicijų ar 200k/km su n skaičium eurų? Tu turtyngas(savo servise, savo mašinom gali ir šiknoj smegenų ieškot), man visi tie valdymai tinka(mili sekundės perjungimai), svarbu, kad negestų.
    realiai man irgi svarbiusia jog negestu, taciau cia jau nepasirinksi zinoma vaziavimo smagumas taip pat daro savo itaka taciau geriausiu atveju stovi 2-3 vietoje..

  2. #272
    sopuku
    Svečias


    Citata Autorius ramuz Žiūrėti skelbimus
    Aš tau patarčiau manęs necituoti, bo truks kantrybė galutinai, mažvaikis kažkoks.. visus senai užknisai ir nejauti.. Bijok kad mes su tuo wongu tavo Kybartų nepasiektume, gerai kad toks užkampis, bo įtariu bert pradėtų mus ties Vilkaviškiu jau
    forumu klaviaturos riteriai seniai jau manes nestebina su savo grasinimais. Visur tokiu daugiau ar maziau gali rasti. Tai jei nuo to geriau pasijusi - keikis, grasink i sveikta. Man asmeniskai nuo to nei silta nei salta

  3. #273
    Administrator Mindas112 avataras
    Įstojimo data
    2006.01.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    2.055
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    21
    Reputacija
    1


    Ieškant patikimesnio auto ir vengiant galimų dažnų gedimų ,( kiek skaičiau, finansų kažkiek gali skirti) , reikia iškart atmesti senesnio modelio varianta, o pasižiūrėti kiek šviežesnį- toks statistiškai dar neturėtų būti tiek "sugremžtas". Juk mašina,kaip supratau, bus perkama ne vieniems metams, ji turės daug važiuoti - ar bus laiko ją pastoviai krapštyti? Tai jei būtų perkamas, pvz, 2007 metų - t.y.10 metų egzempliorius, tai po kokių 5 metų iš jo liks 15 metų sukirmijęs laužas...
    Chrysler Pacifica Limited Platinum 2017

  4. #274
    Narys
    Įstojimo data
    2007.06.06
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    818
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    3
    Reputacija
    1


    Citata Autorius sopuku Žiūrėti skelbimus
    forumu klaviaturos riteriai seniai jau manes nestebina su savo grasinimais. Visur tokiu daugiau ar maziau gali rasti. Tai jei nuo to geriau pasijusi - keikis, grasink i sveikta. Man asmeniskai nuo to nei silta nei salta
    uidi.. Gal kas iš klubo narių ar rėmėjų prisipažins pagaliau kieno čia giminė, nes kito paaiškinimo aš neturiu kodėl iki šiol šitas marazmas tęsiamas..
    Paskutinį kartą taisė ramuz : 2017.05.26, 22:31

  5. #275
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius intar Žiūrėti skelbimus
    Pofig kaip kas dirba, svarbu kad laikytu 0,5limonų kilometrų. milijonas be investicijų ar 200k/km su n skaičium eurų? Tu turtyngas(savo servise, savo mašinom gali ir šiknoj smegenų ieškot), man visi tie valdymai tinka(mili sekundės perjungimai), svarbu, kad negestų.
    Kai prabandai tu masinu tukstanciais nuo seniausiu iki naujausiu susuformuoja savitas poziuris. Ko noretusi ir kaip turetu veikti.
    Taip egzistuoja toks poziuris kaip rasai. Todel kaip sakoma ir negali del skonio gincytis. Teoriskai ir negali kito rekomendacijos klausti nes skiriasi poziuriai. Pvz as pasakoju kas man aktualu o kitiems tai yra pofig svarbu vaziuotu.

    Isvada tokia kaip visad sakydavau perki tai kas tau patinka o tvarkyti reikes visus aparatus.

  6. #276
    sopuku
    Svečias


    Citata Autorius BOSAS Žiūrėti skelbimus
    Kai prabandai tu masinu tukstanciais nuo seniausiu iki naujausiu susuformuoja savitas poziuris. Ko noretusi ir kaip turetu veikti.
    Taip egzistuoja toks poziuris kaip rasai. Todel kaip sakoma ir negali del skonio gincytis. Teoriskai ir negali kito rekomendacijos klausti nes skiriasi poziuriai. Pvz as pasakoju kas man aktualu o kitiems tai yra pofig svarbu vaziuotu.

    Isvada tokia kaip visad sakydavau perki tai kas tau patinka o tvarkyti reikes visus aparatus.
    na realiai masinos kokios tikrai noreciau tai turbut neegzistuoja tame ir beda kad tiek vienoj tiek kitoj bus kazkas kas nepatiks.. dabartine patinka viskuo tik truksta vietos su seima. o vat sekancios tokios patinkancios ir nerandu.. voyageriai atitinka labiausiai poreikius, tik galetu but dar kokia viena pavara papildoma ar mechaniniu variantu daugiau naujesniu. nauja karta padoriau skamba bet vel gi kuro sanaudos nei vienu nei kitu nera labai jau tokios ekonomiskos koks galaxis naujesnis nuo 2006 ekonomiskesnis bet kibiras ir vietos ne tiek daug. O beja bosas saket jog iskeitet voyagerius i kazka.. i ka iskeitet?

  7. #277
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Taip nutiko kad pakeiciau i visiskai nauja automobili. Siuo metu turiu du voyagerius vienas dyzelinis, kitas benzas 3.8 su dujom. Abu parduoti teks.
    Taip jau nutiko.

  8. #278
    sopuku
    Svečias


    Citata Autorius BOSAS Žiūrėti skelbimus
    Taip nutiko kad pakeiciau i visiskai nauja automobili. Siuo metu turiu du voyagerius vienas dyzelinis, kitas benzas 3.8 su dujom. Abu parduoti teks.
    Taip jau nutiko.
    Kelintu metu bendzas? kiek norit? ir uz dyzeli ka norit? gal daugiau info galima?

  9. #279
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    galima darbo metu suktelk papasakosiu viska nuo a iki z

  10. #280
    Narys
    Įstojimo data
    2007.06.06
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    818
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    3
    Reputacija
    1


    a kur santa barbaros tęsinys, autorius išsęko ?

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •