Puslapis 9 iš 15 PirmasPirmas ... 7891011 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 81 iki 90 iš 143

Gija: Magnetola 430N ir DVD rodymas vairuotojo ekrane

  1. #81
    Administrator Mindas112 avataras
    Įstojimo data
    2006.01.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    2.054
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    21
    Reputacija
    1


    Citata Autorius dzonis Žiūrėti skelbimus
    Viskas veikia pilnai. Adresų paieška, routinimas. Niekuo nesiskiria nuo gamyklino garmin.
    Taip ir aš sakiau,kad pas mane originale buvo Garmin su Canada, Usa ir Mexico mapais. Egidijui perrašius, tapo" prieštvaniniu" Navtek.
    Chrysler Pacifica Limited Platinum 2017

  2. #82
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2011.04.13
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    147
    Images
    1
    Reputacija
    1


    Ta prasme ? Žemėlapiai čia Garmin 2018.20 .

  3. #83
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Mindas112 Žiūrėti skelbimus
    Taip ir aš sakiau,kad pas mane originale buvo Garmin su Canada, Usa ir Mexico mapais. Egidijui perrašius, tapo" prieštvaniniu" Navtek.
    Mindai. Pas tave ne tas įrenginys!!!

  4. #84
    Administrator Mindas112 avataras
    Įstojimo data
    2006.01.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    2.054
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    21
    Reputacija
    1


    Citata Autorius iGince Žiūrėti skelbimus
    Mindai. Pas tave ne tas įrenginys!!!
    Bet buvo Garmis softas
    Chrysler Pacifica Limited Platinum 2017

  5. #85
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    nemaciau dar geros orginalios navigacijos nei vienoje masinoje kuri man patiktu.

  6. #86
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Na “patiktų” tai labai jau platu.... o man patinka jei gali laisvai įsimesti naujausius žemėlapius.... Kaip suprantu Džonis tai padare, tik “paslapčių” neišduoda.... O su naujais žemėlapiais bet kuris įrenginys laaaabai cool veikia.

  7. #87
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2011.04.13
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    147
    Images
    1
    Reputacija
    1


    RHB = Garmin Nuvi - labai teisingas navigacijos irenginys . Veikia nepalyginamai geriau nei bet kuri kita neintegruota(ar integruota) navigacija. Turi greicio ir kompaso parodymus neprilausomai nuo GPS , tas labai pravercia vaziuojant tuneliais ir pan. Dabar del paslapciu. Esu informatikos inzinierius, tam , kad irasyti EU zemelapius i USA magnetola - sugaisau ~ 6 men reverse engineeringui. Reikia daug papildomo softo, ziniu ir supratimo Nenoriu , kad sugadintumet savo magnetolas . Stai kiek tai kainuoja EU
    http://customtronix.com/webshop/chry...4n-conversion/
    cia realia tas pats RHB . tik ekranas kitas. Kam idomu i PM, pirmiems spec. kaina ( tikra ne tos eilės kaip nuorodoje).







    Citata Autorius iGince Žiūrėti skelbimus
    Na “patiktų” tai labai jau platu.... o man patinka jei gali laisvai įsimesti naujausius žemėlapius.... Kaip suprantu Džonis tai padare, tik “paslapčių” neišduoda.... O su naujais žemėlapiais bet kuris įrenginys laaaabai cool veikia.
    Paskutinį kartą taisė dzonis : 2017.11.19, 08:44

  8. #88
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Na... Bet kokiu atveju smagu, kad tarp mūsų yra tikrai galvotu žmonių!!
    Belieka Tik pakviesti į meeta 11.30 diena, pavakaroti, pasikaitinti pirtelėje...

  9. #89
    eex32
    Svečias


    Žiūriu praleidau nemažai įdomių reikalų. Bet man klausimas sekantis: tai mano atveju (pas mane dabar yra REW magnetola - kaip suprantu neatnaujinama seniena), užtenka susirasti šrote (pas Egidijų?) RHB magnetolą, kurią pakrapščius dedu į savo auto ir viskas? Ar reikia kažką dar keisti mašinos nustatymuose? Ir dar toks durnas klausimas: RHB - tai čia naujausias modelis (su BT streamingu, dviem USB)?

  10. #90
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2011.04.13
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    147
    Images
    1
    Reputacija
    1


    Pirmiausiai tai RHB neturi Europinio FM tiunerio , bangos tik nelyginės. BT streamingas yra, USB vienas . Dėjau 1-ą į 2010 metų modelį - su 2 ekranais ir papildomu DVD - viskas veikė iš karto. Buvo keičiama RBZ į RHB - tai čia praktiškai vienodos magnetolos - kaip būtų su Europine neaišku , bet nematau priežasčių kodėl turėtų neveikti.
    Tiesa tas RBZ turėjo iPOD adapterį bardačioke , tai gal tai skaitosi antru USB ? Veikia ir ant RHB.


    Citata Autorius eex32 Žiūrėti skelbimus
    Žiūriu praleidau nemažai įdomių reikalų. Bet man klausimas sekantis: tai mano atveju (pas mane dabar yra REW magnetola - kaip suprantu neatnaujinama seniena), užtenka susirasti šrote (pas Egidijų?) RHB magnetolą, kurią pakrapščius dedu į savo auto ir viskas? Ar reikia kažką dar keisti mašinos nustatymuose? Ir dar toks durnas klausimas: RHB - tai čia naujausias modelis (su BT streamingu, dviem USB)?
    Paskutinį kartą taisė dzonis : 2017.12.07, 10:26

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •