Rezultatai 1 iki 10 iš 143

Gija: Magnetola 430N ir DVD rodymas vairuotojo ekrane

Threaded View

Ankstesnis pranešimas Ankstesnis pranešimas   Sekantis pranešimas Sekantis pranešimas
  1. #7
    eex32
    Svečias


    Pas mane europinis voyageris. Nieko europinti nereikėjo (magnetolos kodas REW). Diskas geras, nes antras ir trečias ekranas rodo viską kuo puikiausiai.
    Nufotkinsiu, kas matosi, kai paspaudi VES Modes, bet ten yra pasirinkimai, ką turi rodyti antras arba trečias ekranai (ten gali parinkti ar muzika/radijas/dvd/aux)
    Įmesk jei nesunku foto, kur matytųsi, kaip pas tave atrodo.

    Papildysiu:
    per kelis mėnesius, kiek turiu šitą auto, nesugebu iki galo išsiaiškinti, koks magnetolos modelis pas mane yra. Pagal VIN kodą iš vis rodo "REZS - Media Center 435 CD/DVD/HDD". Tokio 435 modelio apskritai nebuvo, o ant pačios magnetolos yra kodas REW (skirta europos rinkai). Kiek pavyko išsiaiškinti, pas Chrysler buvo 430 ir 730 magnetolų modeliai. Tačiau pagal https://www.infotainment.com/blogs/n...dios-explained , tai REW ėjo tik su 730 modeliu. Tačiau pas mane tikrai ne 730, nes pastarasis turi "built-in" uconnect'ą, o pas mane uconnectas pajungtas kaip atskiras įrenginys, plius kiek mačiau youtube ir forumuose, visi 730 modeliai turi bluetooth streaminima, o pas mane to nėra. Tad taip ir nesuprantu, kas pas mane per modelis.
    Paskutinį kartą taisė eex32 : 2017.04.14, 08:58

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •