Puslapis 13 iš 15 PirmasPirmas ... 31112131415 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 121 iki 130 iš 143

Gija: Magnetola 430N ir DVD rodymas vairuotojo ekrane

  1. #121
    Narys AERO_DD avataras
    Įstojimo data
    2006.09.23
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    894
    Images
    17
    Reputacija
    1


    Citata Autorius ramuz Žiūrėti skelbimus
    Naujink, turių radiją pardavimui

  2. #122
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2011.04.13
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    147
    Images
    1
    Reputacija
    1


    Žiūrint kaip ir kas sukėlė žemėlapius. Tik nelabai įsivaizduoju kas ten per softas padėtas, bent jau navi dalies 2011, 2012 modeliams seniai naujo softo neleidžia.

    Citata Autorius Dziugesiukas Žiūrėti skelbimus
    Nu galvoju atnaujinimai i gera turetu buti, ne i bloga....

  3. #123
    Rėmėjas
    Įstojimo data
    2011.04.17
    Vietovė
    Panevezys, LT
    Įrašai
    524
    Reputacija
    1


    Citata Autorius dzonis Žiūrėti skelbimus
    Žiūrint kaip ir kas sukėlė žemėlapius. Tik nelabai įsivaizduoju kas ten per softas padėtas, bent jau navi dalies 2011, 2012 modeliams seniai naujo softo neleidžia.
    https://mygig-disk.com/download-rhb.php
    Na pažiūrėk pats. Aš tik tiek žinau, kad mano yra senesnis net už tuos abu updatus

  4. #124
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2011.04.13
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    147
    Images
    1
    Reputacija
    1


    Bet koks flashinimas susijęs su rizika. Taip , kad jeigu pas tave viskas veikia siulyčiau neužsiimti. Navigacijos softo naujesnio tikriausiai nėra, nežinau ką tau sudėjo, o radijo softo iš matomų dalykų tik spalvos skiriasi. Nebent pas tave tiesiai iš USB negroja muzika arba nėra BT streaminimo. Jeigu viskas yra - palik ramybėje.

    Citata Autorius Dziugesiukas Žiūrėti skelbimus
    https://mygig-disk.com/download-rhb.php
    Na pažiūrėk pats. Aš tik tiek žinau, kad mano yra senesnis net už tuos abu updatus

  5. #125
    Rėmėjas
    Įstojimo data
    2011.04.17
    Vietovė
    Panevezys, LT
    Įrašai
    524
    Reputacija
    1


    Citata Autorius dzonis Žiūrėti skelbimus
    Bet koks flashinimas susijęs su rizika. Taip , kad jeigu pas tave viskas veikia siulyčiau neužsiimti. Navigacijos softo naujesnio tikriausiai nėra, nežinau ką tau sudėjo, o radijo softo iš matomų dalykų tik spalvos skiriasi. Nebent pas tave tiesiai iš USB negroja muzika arba nėra BT streaminimo. Jeigu viskas yra - palik ramybėje.
    Viskas veikia, palieku ramybėje tada! ačiū

  6. #126
    Atradau klaviatūrą!
    Įstojimo data
    2017.06.23
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    66
    Reputacija
    1


    0 out of 1 members found this post helpful.
    Sveiki, pas mane yra RBZ 430 magnetola su 9.1 sistema (be telikų ir navi, su bluetooth)
    Noriu po sėdyne pajungti aktyvų subą. Klausimas:
    - gal kas esat radę sprendimą, kaip pasidaryti rca ("tulpės") išėjimus iš magnetolos?
    Ten apskritai laidų mažiau nei garsiakalbių mašinoj. Tai, kaip suprantu, signalas iš head unit eina į gale esantį stiprintuvą, o jau iš jo turbūt išeina laidai į kolonėles. Bet rca išėjimus vistiek reiktų "pasiimt" iš magnetolos. Amerikoj Jeep forume lyg buvo kalbėta apie adapterį, bet duota nuoroda neveikia, o jokių sprendimų Europos ebay ar kitur neradau. Ką daryt?20190621_224859.jpg2019-06-23 10.04.07.jpg

  7. #127
    Rėmėjas
    Įstojimo data
    2011.04.17
    Vietovė
    Panevezys, LT
    Įrašai
    524
    Reputacija
    1


    Citata Autorius juozavas Žiūrėti skelbimus
    Sveiki, pas mane yra RBZ 430 magnetola su 9.1 sistema (be telikų ir navi, su bluetooth)
    Noriu po sėdyne pajungti aktyvų subą. Klausimas:
    - gal kas esat radę sprendimą, kaip pasidaryti rca ("tulpės") išėjimus iš magnetolos?
    Ten apskritai laidų mažiau nei garsiakalbių mašinoj. Tai, kaip suprantu, signalas iš head unit eina į gale esantį stiprintuvą, o jau iš jo turbūt išeina laidai į kolonėles. Bet rca išėjimus vistiek reiktų "pasiimt" iš magnetolos. Amerikoj Jeep forume lyg buvo kalbėta apie adapterį, bet duota nuoroda neveikia, o jokių sprendimų Europos ebay ar kitur neradau. Ką daryt?20190621_224859.jpg2019-06-23 10.04.07.jpg
    Paprasta. Aukoji kazkuri garsiakalbi, dedi keitikli, turi tulpes. O gal yra toks keitiklis, kuris grazina garsa kolonelei ir dar isejima tulpem duoda, sito, vat nezinau.

  8. #128
    Atradau klaviatūrą!
    Įstojimo data
    2017.06.23
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    66
    Reputacija
    1


    Yra tokie, vadinasi "hi-low filter", tik dėl kokybės nežinau..

    O dar klausimas, ar įmanoma, kad šita mano magė per bluetooth grotų muziką? Nes dabar tik kalbėti per tel.galima. gal softo atnaujinimas padėtų? Pas mane toks 20190623_134815.jpg

  9. #129
    Niekur iš čia neisiu! Makacinas avataras
    Įstojimo data
    2013.08.09
    Vietovė
    alytus
    Įrašai
    601
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Dziugesiukas Žiūrėti skelbimus
    Paprasta. Aukoji kazkuri garsiakalbi, dedi keitikli, turi tulpes. O gal yra toks keitiklis, kuris grazina garsa kolonelei ir dar isejima tulpem duoda, sito, vat nezinau.
    Jei magelis be teliku ir t. t., tai perki nauja gera maga su visom isvestim, ir visais garso nustatymais, tada gros. Nes su tuo konverteriu hi to low gros bet nepatiks....

  10. #130
    Rėmėjas
    Įstojimo data
    2011.04.17
    Vietovė
    Panevezys, LT
    Įrašai
    524
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Makacinas Žiūrėti skelbimus
    Jei magelis be teliku ir t. t., tai perki nauja gera maga su visom isvestim, ir visais garso nustatymais, tada gros. Nes su tuo konverteriu hi to low gros bet nepatiks....
    Taigi subui gerai, uztenka to konverterio Kala zemi, kaip turi buti
    Tavo magas reiskias nepalaiko bluetooth streemingo. Keisk i kita.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •