Rezultatai 1 iki 10 iš 143

Gija: Magnetola 430N ir DVD rodymas vairuotojo ekrane

Hibridinis vaizdas

Ankstesnis pranešimas Ankstesnis pranešimas   Sekantis pranešimas Sekantis pranešimas
  1. #1
    eex32
    Svečias


    Pas mane europinis voyageris. Nieko europinti nereikėjo (magnetolos kodas REW). Diskas geras, nes antras ir trečias ekranas rodo viską kuo puikiausiai.
    Nufotkinsiu, kas matosi, kai paspaudi VES Modes, bet ten yra pasirinkimai, ką turi rodyti antras arba trečias ekranai (ten gali parinkti ar muzika/radijas/dvd/aux)
    Įmesk jei nesunku foto, kur matytųsi, kaip pas tave atrodo.

    Papildysiu:
    per kelis mėnesius, kiek turiu šitą auto, nesugebu iki galo išsiaiškinti, koks magnetolos modelis pas mane yra. Pagal VIN kodą iš vis rodo "REZS - Media Center 435 CD/DVD/HDD". Tokio 435 modelio apskritai nebuvo, o ant pačios magnetolos yra kodas REW (skirta europos rinkai). Kiek pavyko išsiaiškinti, pas Chrysler buvo 430 ir 730 magnetolų modeliai. Tačiau pagal https://www.infotainment.com/blogs/n...dios-explained , tai REW ėjo tik su 730 modeliu. Tačiau pas mane tikrai ne 730, nes pastarasis turi "built-in" uconnect'ą, o pas mane uconnectas pajungtas kaip atskiras įrenginys, plius kiek mačiau youtube ir forumuose, visi 730 modeliai turi bluetooth streaminima, o pas mane to nėra. Tad taip ir nesuprantu, kas pas mane per modelis.
    Paskutinį kartą taisė eex32 : 2017.04.14, 08:58

  2. #2
    deivist
    Svečias


    REAR VES neleidzia paspausti ir pasirinkti kazka kita?

    Tarp kitko, pas mane zinoma kitokia magnetola, bet apacioje desineje VIDEO mygtuka kai paspaudi - leidzia ziureti pirmame ekrane vairuotojui, kai parkingas ijungtas (kai NE parkingas - to mygtuko nebuna), prisegu foto:
    20170414_100438.jpg
    Paskutinį kartą taisė deivist : 2017.04.14, 10:05

  3. #3
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Tada greičiausiai yra automobilio konfigūracijoje išjungtas pirmas monitorius. Tai galima įjungti per diagnostika. Kaune tai kainuotų 15-20€.

  4. #4
    eex32
    Svečias


    1 out of 1 members found this post helpful.
    Aš irgi tai įtariu.... Tik vėl tas Kaunas man taip nepatogu. Gal Vilniuje AAC mokės šitai padaryti... čia kiek suprantu "flashinti" nieko nereiktų, kaip kad daro Egis Kaune...

    Paspaudus REAR VES rodo štai ką:
    download_20170414_114502.jpg
    Paskutinį kartą taisė eex32 : 2017.04.14, 12:16

  5. #5
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Taip šitas meniu yra valdymo meniu, galiniams monikams. Be to čia gali uzlokint kad galas negaletu daryti pakeitimu su distancikais.
    Flashint nereik, reik "uzeneiblint". pabandyk sostinėj. Ten jie bando daryt panašius darbus. Nors karta iš jų girdėjau nebutu burtu (draugas buvo)....
    Kaune jei pas Egi tai be problemu manau.

    Beje!!!! Nesupratau kodel "VĖL TAS KAUNAS" !!!!!!

  6. #6
    eex32
    Svečias


    Tiesiog aš esu iš Elektrėnų, o dirbu Vilniuje. Todėl man iki Kauno labai sudėtinga logistika O Egis ne darbo laiku arba savaitgalį priimti nelabai nori... O man dar būtinai pas jį reiktų, nes noriu turėti nors kiek atnaujintus žemėlapius... Lyg sako yra 2015 metų kažkokie, bet niekas daugiau be jo nedaro to.
    AAC šeip nėra bloga kontora, bet jie daugiau "metalistai". Pas juos tvarkiausi savo ex Town&Country, ir tvarkausi dabartinį voyagerį... Giliai į elektroniką jie nelenda.

  7. #7
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Citata Autorius eex32 Žiūrėti skelbimus
    Tiesiog aš esu iš Elektrėnų, o dirbu Vilniuje. Todėl man iki Kauno labai sudėtinga logistika O Egis ne darbo laiku arba savaitgalį priimti nelabai nori... O man dar būtinai pas jį reiktų, nes noriu turėti nors kiek atnaujintus žemėlapius... Lyg sako yra 2015 metų kažkokie, bet niekas daugiau be jo nedaro to.
    AAC šeip nėra bloga kontora, bet jie daugiau "metalistai". Pas juos tvarkiausi savo ex Town&Country, ir tvarkausi dabartinį voyagerį... Giliai į elektroniką jie nelenda.

    Tai viskas čia suprantama!!! Siaip "patraukt per dantį" norejau.
    Žemėlapius turi 14m galo. Iš manęs ir pasiėmė. Dėl žemėlapio tai liuosiai gali jam siusti su kokiu dpd "galva" ir atgal taip pat pasiimti. Tik nzn ar į REW tiks tokie žemėlapiai... REW iki 11m ėjo. Perklausk pas Egi prieš siunčiant. O vat su dvd rodymu tai teks susirast kas galetu patiuninguot jau su auto kartu...

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •