Puslapis 2 iš 15 PirmasPirmas 123412 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 11 iki 20 iš 143

Gija: Magnetola 430N ir DVD rodymas vairuotojo ekrane

  1. #11
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Taip šitas meniu yra valdymo meniu, galiniams monikams. Be to čia gali uzlokint kad galas negaletu daryti pakeitimu su distancikais.
    Flashint nereik, reik "uzeneiblint". pabandyk sostinėj. Ten jie bando daryt panašius darbus. Nors karta iš jų girdėjau nebutu burtu (draugas buvo)....
    Kaune jei pas Egi tai be problemu manau.

    Beje!!!! Nesupratau kodel "VĖL TAS KAUNAS" !!!!!!

  2. #12
    eex32
    Svečias


    Tiesiog aš esu iš Elektrėnų, o dirbu Vilniuje. Todėl man iki Kauno labai sudėtinga logistika O Egis ne darbo laiku arba savaitgalį priimti nelabai nori... O man dar būtinai pas jį reiktų, nes noriu turėti nors kiek atnaujintus žemėlapius... Lyg sako yra 2015 metų kažkokie, bet niekas daugiau be jo nedaro to.
    AAC šeip nėra bloga kontora, bet jie daugiau "metalistai". Pas juos tvarkiausi savo ex Town&Country, ir tvarkausi dabartinį voyagerį... Giliai į elektroniką jie nelenda.

  3. #13
    Mane pastebėjo!
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    456
    Images
    18
    Reputacija
    1


    pas Arvydą prie maxima bazės klausei?

  4. #14
    eex32
    Svečias


    Citata Autorius sukceno Žiūrėti skelbimus
    pas Arvydą prie maxima bazės klausei?
    Gal galima jo kontaktą?

  5. #15
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Citata Autorius eex32 Žiūrėti skelbimus
    Tiesiog aš esu iš Elektrėnų, o dirbu Vilniuje. Todėl man iki Kauno labai sudėtinga logistika O Egis ne darbo laiku arba savaitgalį priimti nelabai nori... O man dar būtinai pas jį reiktų, nes noriu turėti nors kiek atnaujintus žemėlapius... Lyg sako yra 2015 metų kažkokie, bet niekas daugiau be jo nedaro to.
    AAC šeip nėra bloga kontora, bet jie daugiau "metalistai". Pas juos tvarkiausi savo ex Town&Country, ir tvarkausi dabartinį voyagerį... Giliai į elektroniką jie nelenda.

    Tai viskas čia suprantama!!! Siaip "patraukt per dantį" norejau.
    Žemėlapius turi 14m galo. Iš manęs ir pasiėmė. Dėl žemėlapio tai liuosiai gali jam siusti su kokiu dpd "galva" ir atgal taip pat pasiimti. Tik nzn ar į REW tiks tokie žemėlapiai... REW iki 11m ėjo. Perklausk pas Egi prieš siunčiant. O vat su dvd rodymu tai teks susirast kas galetu patiuninguot jau su auto kartu...

  6. #16
    Mane pastebėjo!
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    456
    Images
    18
    Reputacija
    1


    Citata Autorius eex32 Žiūrėti skelbimus
    Gal galima jo kontaktą?
    +37060027749

  7. #17
    eex32
    Svečias


    Citata Autorius sukceno Žiūrėti skelbimus
    +37060027749
    Ačiū, kontaktas labai pagelbėjo. Tikrai, buvo išjungta dvd rodymo funkcija ant priekinio ekrano, kai mašina stovi ant "P". Arvydas sako, kad atseit Vokietijoje (iš kur šita mašina ir atkeliavo į LT) yra apskritai uždrausta vairuotojo zonoje žiūrėti dvd, maigyti telefona ir panašiai, visai nesvarbu, ar mašina stovi ar ne. Nežinau kiek čia tiesos, bet žodžiu dabar, kai įjungtas "P" atsiranda mygtukas "View Video".

  8. #18
    deivist
    Svečias


    Pasukau siuo kontaktu paklausti, kiek kainuoja V-tukui amerikonui RHR radija sueuropinti, DVD Pal padaryti, ir MAPPSus ideti EU paskutinius (cia viskas vienu metu darosi), tai uzsiprase 700 Eur

    Pasakiau, kad Kaune poroj vietu daro uz 240 Eur,- prisipazino, kad pats kazkokiam meistriukui duoda ir anas brangiai ima atsieit...

    Gal Jus kolegos zinote kur Vilniuje (neradau kas Vilniuje pagelbetu siuo klausimu lig siol) ar seip bet kur dar pigiau nei 240 Eur daro sita dalyka?

  9. #19
    wongas
    Svečias


    Pigiau iš Ali' aus kitą parsisiūsti..

  10. #20
    eex32
    Svečias


    Citata Autorius deivist Žiūrėti skelbimus
    Pasukau siuo kontaktu paklausti, kiek kainuoja V-tukui amerikonui RHR radija sueuropinti, DVD Pal padaryti, ir MAPPSus ideti EU paskutinius (cia viskas vienu metu darosi), tai uzsiprase 700 Eur

    Pasakiau, kad Kaune poroj vietu daro uz 240 Eur,- prisipazino, kad pats kazkokiam meistriukui duoda ir anas brangiai ima atsieit...

    Gal Jus kolegos zinote kur Vilniuje (neradau kas Vilniuje pagelbetu siuo klausimu lig siol) ar seip bet kur dar pigiau nei 240 Eur daro sita dalyka?
    Vat dėl naujausių žemėlapių man irgi aktualu būtų Vilniaus koks nors kontaktas. Bet aš Arvydo klausiau, tai atseit jis dėl žemėlapių negali pagelbėti...

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •