Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 20

Gija: nauja masina

  1. #1
    Kaciuk619
    Svečias


    nauja masina

    Sveiki planuju pirkti nauja masina Butent mastau apie 2011 ir up. senesniu interjeras ir panele nelabai patraukliai atrodo. Dabar vazineju su 97 2.4 voyager benzas / dujos rida rodo 396,000 be keliu simtu tai galvoju dar biskuti pavazineti ir ant vasaros keisti i nauja. siaip nusiskundimu neturiu dabartine masina tik kad biski tepaliuka pradejo valgyt. per 10 metu rimtesniu bedu nebuvo. Tie naujesni ziuriu 3.6 3.8 ir 4 L varikliai kuris geresnis i ka atkreipti demesi perkant nauja masiniuka ?

    https://autoplius.lt/skelbimai/chrys...s-5120787.html va tarkim sito interjeras manes nezavi visiskai.

    https://autoplius.lt/skelbimai/chrys...s-5479525.html galvoju kazka su tokiu interjeru. cia kiek suprantu geresnes komplektacijos ?


    laukiu atsakymo ))

  2. #2
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Keli dalykai.....
    Naujas auto tai salone.
    Nuo 2011 tik 3.6l benzas ėjo arba dyzelis Europoje.
    Abu tuos linkuose esančius autus aš vardinčiau " TUŠČIAS BASAS KAIP AMBRASAS"
    O siaip pasirinkimas geras. 3.6 motoras geras kiek teko atsiliepimus girdėt.

  3. #3
    Kaciuk619
    Svečias


    0 out of 1 members found this post helpful.
    Citata Autorius iGince Žiūrėti skelbimus
    Keli dalykai.....
    Naujas auto tai salone.
    Nuo 2011 tik 3.6l benzas ėjo arba dyzelis Europoje.
    Abu tuos linkuose esančius autus aš vardinčiau " TUŠČIAS BASAS KAIP AMBRASAS"
    O siaip pasirinkimas geras. 3.6 motoras geras kiek teko atsiliepimus girdėt.
    supratau.as noreciau is JAV labiau masina nei EU. na matai man upgradeinant nuo 97 ( kuris irgi yra US modelis ) tai cia atrodo jau daug svarbu butu auto start per atstuma su rakteliu. beje ka rekomenduotum pats ?

  4. #4
    tomassaro
    Svečias


    Sveiki,
    mane irgi sudomino Chrysler T&C V-os kartos.
    Esu nusižiūrėjęs vieną variantą iš skelbimų.
    Gal galit patarti į ką būtinai atkreipti dėmesį? Kur galima būtų patikimai patikrinti Chrysler T&C prieš perkant (Mažeikiai, Šiauliai, Klaipėda)?

  5. #5
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Kaciuk619 Žiūrėti skelbimus
    supratau.as noreciau is JAV labiau masina nei EU. na matai man upgradeinant nuo 97 ( kuris irgi yra US modelis ) tai cia atrodo jau daug svarbu butu auto start per atstuma su rakteliu. beje ka rekomenduotum pats ?
    Na tai ką čia gali rekomenduoti..... Juk kiekvienas per savo vaizdo prizmę mato. Pabandyk apsibrėžti ko reiktų pačiam, ir ieškok to. Kuom daugiau visokiu smulkmenėlių bus, tuom kaina aukštesnė... O siaip kryptis teisinga. Beje, remote start nėra sunkiai datiuninguojamas. Jei ir nebus, nusipirksi kapoto jungiklį ir pas Egi prie žaibo be problemu susiprogramuosi. Sąmata, jungiklis apie 30eur, programavimas apie 100eur.

  6. #6
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Citata Autorius tomassaro Žiūrėti skelbimus
    Sveiki,
    mane irgi sudomino Chrysler T&C V-os kartos.
    Esu nusižiūrėjęs vieną variantą iš skelbimų.
    Gal galit patarti į ką būtinai atkreipti dėmesį? Kur galima būtų patikimai patikrinti Chrysler T&C prieš perkant (Mažeikiai, Šiauliai, Klaipėda)?
    Kuris V-tukas domina? Iki 2011 ar po? Realiai tai jose tik priekines faros tos pačios likę....

  7. #7
    tomassaro
    Svečias


    Citata Autorius iGince Žiūrėti skelbimus
    Kuris V-tukas domina? Iki 2011 ar po? Realiai tai jose tik priekines faros tos pačios likę....
    po 2011. Žinau, kad buvo daužtas, bet palyginus nedaug. Agregatai liesti nebuvo, tik skardos ir fara... nu aišku dar tuo pačiu pagalvės išovė... Bet kaip jas patikrinti ar gerai padarytos? Dabar jau 3 m. Lietuvoje... Vat įdomu kaip čia žmonės sugalvoja atsikratyti, o aš užsimanau tos mašinos Komplektacija nėra pilniausia, bet mane tai tenkintų. Man svarbiausia, kad techniniai reikalai funkcionuotų normaliai - variklis, greičių dėžė, elektra ir t.t.
    Paskutinį kartą taisė tomassaro : 2017.04.18, 09:33

  8. #8
    Vygis
    Svečias


    Jei kalbi apie šį https://autoplius.lt/skelbimai/chrys...s-5470605.html gyvai teko matyti kaip girlianda šviečia chekas ir įtartinai elgiasi užmetus apsukų važiuojant (pradeda mirksėti check ir dreba visa jėgainė). Savininkas buria apie dujų liesą mišinį nors ant benzo niekas nesikeičia...

  9. #9
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    1 out of 1 members found this post helpful.
    Na cia nera ka patarti. 3,6 varikliai kolkas neigiamu atsiliepimu girdeti neteko.
    Komplektacija nuo piniginis storio priklauso.
    Pats zinai kuo daugiau pribimbasu tuo ego lagiau patenkintas.

    O ka issirinksi priklauso nuo taves.

  10. #10
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Citata Autorius tomassaro Žiūrėti skelbimus
    po 2011. Žinau, kad buvo daužtas, bet palyginus nedaug. Agregatai liesti nebuvo, tik skardos ir fara... nu aišku dar tuo pačiu pagalvės išovė... Bet kaip jas patikrinti ar gerai padarytos? Dabar jau 3 m. Lietuvoje... Vat įdomu kaip čia žmonės sugalvoja atsikratyti, o aš užsimanau tos mašinos Komplektacija nėra pilniausia, bet mane tai tenkintų. Man svarbiausia, kad techniniai reikalai funkcionuotų normaliai - variklis, greičių dėžė, elektra ir t.t.
    Tai žinok kaip buvo mušta iš USA jau nesvarbu kai tris metus čia riedėjo... Žiūrėk į realia masina. Jei kas buvo suchalturinta tai jau bus išlindę. O dėl AirBag tai čia sudetingiausia ką nors ir pasakyti.... 100proc jų veikimą galima bandyti tik 1 karta
    Tai belieka apžiūrėti, paklausyti ką šneka Pardavejas ir nuspręsti. Pvz. Jei sudėjo AirBag iš skenduolio, tai jie beveik 100 proc neišsiskleis, bet nieks to nenustatys iki sprogimo momento.....
    Sėkmės renkantis.

    P.S. Vat dėl tos nežinios aš ir nemėgstu pirkti jau atstatyta auto....

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •