Rezultatai 1 iki 9 iš 9

Gija: Chrysler T&C 2012m. 3.6l

  1. #1
    Erniuxas
    Svečias


    Chrysler T&C 2012m. 3.6l

    Sveiki,

    Nesenei isigijau pirmaji TC 2012m. Juodas 3.6 flexfuel Touring L tai kartu ir pirmasis amerikonas. Ir turiu kelis klausimus. Viska susitvarkiau ir jau yra praeita TA, bet ramiai gyventi trugdo kelios smulkmenos.
    1. Deze variau patikrinti i servisa, kur pakeite ir tepalus ir filtrus. Bet man nepatinka tai, jog ant karsto ikisus matuokli i deze tepalo yra apie 7cm. Bet jeigu tai deze TE-62 tai pagal diagrama turetu buti max iki 6cm taip?
    2. Lubose kur yra duru ir bagazines atidarimo mygtukai 2 is ju neturi apsvietimo, gal kas gali pasakyti ar jie tiesiog ant fiksatoriu ir jega turi issitraukti is savo vietos? Ir gal zinot kas ten per lemputes?
    3. Daug tenka vaziuoti tamsiuoju paros metu ir nervuoja tai, jog nesuprantu kodel pastoviai dega salone apsvietimas, lubose taskiniai sviestuvai ir lempute esanti ant bagazines dangcio.
    Prie sviesu jungiklio esantys ratukai, vienas reguliuoja skydelio ryskuma, o kitas? Nieko nevyksta, nors jis turi ir galine isjungimo pozicija.
    4. Is paskutinis esu mates kaip pas kitus dega apsvietimas esanti tarp lubu ir dvd konsoles lubose, per visa salono ilgi. Bet pas mane ten arba lempuciu nera (gal cia papildoma opcija?) arba gal jos perdegusios?

  2. #2
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Sveikas ir buk pasveikintas įsigijęs smagu amerikona!!!!
    Gal paeiliui.
    1. 7cm gal ir kiek perdaug bet aš tikrai nesukčiaukite galvos. Tačiau aš esu vartotojas, gal kas iš spėju geriau pakomentuos.
    2. Viršutinę konsolė kur yra veidrodukai akinių dėklas ir knopkes, reik tiesiog lupti per jėga. Ten yra 4 skardines sponkes. Po to rasi tris fiskes mažytes. Jos eina į apšvietimo lemputes. Ir didesne į knopkiu konsole. Pasižiūrėk jas. Mažos GB atvirkščiai sumautos. Pačiu jungiklių neteko niekad ardyti, todėl nzn kas ten per ledukai.
    3. Tas antras ratukas išjungia deganti apšvietimą salone ir įjungia tarp lubų ir konsoles, bei reguliuoja jo ryskuma. Jei jis to nedaro, teks ieškot bėdos, ir per forumą vargiai ar padėsim.
    Matyt buvo sprogo sieniniai AirBag dėl to lupo stogo apmusima remontui ir kazka suplioncino.
    Jei ką rašyk, bandysim galvoti.
    Sekmytes.

  3. #3
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Del 1. nesuk galvos. Svarbu nera trukumo. O tas cm dar net geriau kad jis ten yra.

  4. #4
    Erniuxas
    Svečias


    Na va mygtuku apsvietimas sutvarkytas, del to ratuko pasirodo kai isiminejau panele ir atjumginejau fyshkes nuo sviesu bloko, pajungiant vienas laidelis issimove is fyshkes. Dabar neonine sviesa virs konsoles funkcionuoja pilnai. Liko tik neaiskumas del taskiniu sviestuvu konsoleje ir lemputes bagazineje. (Pasirodo ir durelese apacioje kur yra nisos daigtams irgi pastoviai dega apsvietimas). Atrakinus masina ir atidarius betkokias duris uzsidega apsvietimas ir uzgesta tik kai islipi ir uzrakini masina pulteliu.
    Nelabai suprantu ar cia taip turi buti ar ne, bet jokiu mygtuku to apsvietimo ijungimui/isjungimui nera???
    Toks jausmas jog butu kazkur atidarytos durys ir salone uzsidega apsvietimas, bet visas 5 duris atidarius skydelije rodo jog jos atidarytos ir uzdarinejant po viena irgi rodo kad uzsidare... kazkoks neaiskumas.
    Su salonu visai nieko nebuvo daryta, nes buvo sovusi tik viena pagalve esanti paneleje. Pats nuemiai ir uzdejau sutvarkyta atgal. Jokiu laidu liesta nebuvo.

  5. #5
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Kazkas dar negerai su tuom antru ratuku. Jis įjungia ir visas apšvietimo lemputes galinej padėtyje bei reguliuoja skydelio ryskuma.
    Šitam modelyje nebūna kad šovė tik vienas paneles airbag. Gali būti tik visi... . Ty vairas, kelienai ir paneles keleivio plius diržai ir sagtys... . Jei buvo kitaip, ieškok interpretacijų....

    Beje, poste žemiau pripainiojau... Vienas ratukas reguliuoja ryskuma stogo apšvietimo kur tarp stogo ir konsoles yra ( ji ir tvarkiai), o kitas galinej padėtyje įjungia lemputes o toliau sukant reguliuoja skydelio ryskuma.
    Paskutinį kartą taisė iGince : 2017.05.28, 22:49

  6. #6
    Erniuxas
    Svečias


    Aciu kolega!!! As to pirmo ratuko niekada nejudinau. Paziurejau kad jis reguliuoja skydelio ryskuma ir pastaciau ji i max pozicija... pasirodo ten ir yra salono apsvietimo padetis. Nepatingejau ir nusileides iki masinos issprendziau si "gedima"!
    Na reikes pastudijuoti dar manuala
    Aciu tau iGince uz kantrybe ir pagalba .
    Pasirodo gedimas buvo tik nemokejime naudotis..
    Paskutinį kartą taisė Erniuxas : 2017.05.28, 23:09

  7. #7
    deivist
    Svečias


    Sveikinu isigijus gera automobili

    Del tepalo lygio automate- tai Bosas man pripyle tiek irgi, kad ant karsto apie 7cm buna...
    Paskutinį kartą taisė deivist : 2017.05.29, 16:07

  8. #8
    wongas
    Svečias


    Sveikinam su puikiu pasirinkimo. Kad mylios būtų lengvos....

  9. #9
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Smagu kad pavyko!!!! Gero kelio.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •