Sveiki,

Nesenei isigijau pirmaji TC 2012m. Juodas 3.6 flexfuel Touring L tai kartu ir pirmasis amerikonas. Ir turiu kelis klausimus. Viska susitvarkiau ir jau yra praeita TA, bet ramiai gyventi trugdo kelios smulkmenos.
1. Deze variau patikrinti i servisa, kur pakeite ir tepalus ir filtrus. Bet man nepatinka tai, jog ant karsto ikisus matuokli i deze tepalo yra apie 7cm. Bet jeigu tai deze TE-62 tai pagal diagrama turetu buti max iki 6cm taip?
2. Lubose kur yra duru ir bagazines atidarimo mygtukai 2 is ju neturi apsvietimo, gal kas gali pasakyti ar jie tiesiog ant fiksatoriu ir jega turi issitraukti is savo vietos? Ir gal zinot kas ten per lemputes?
3. Daug tenka vaziuoti tamsiuoju paros metu ir nervuoja tai, jog nesuprantu kodel pastoviai dega salone apsvietimas, lubose taskiniai sviestuvai ir lempute esanti ant bagazines dangcio.
Prie sviesu jungiklio esantys ratukai, vienas reguliuoja skydelio ryskuma, o kitas? Nieko nevyksta, nors jis turi ir galine isjungimo pozicija.
4. Is paskutinis esu mates kaip pas kitus dega apsvietimas esanti tarp lubu ir dvd konsoles lubose, per visa salono ilgi. Bet pas mane ten arba lempuciu nera (gal cia papildoma opcija?) arba gal jos perdegusios?