Rezultatai 1 iki 10 iš 21

Gija: Priekinės pakabos šarnyrai

Hibridinis vaizdas

Ankstesnis pranešimas Ankstesnis pranešimas   Sekantis pranešimas Sekantis pranešimas
  1. #1
    audriusv
    Svečias


    1 out of 1 members found this post helpful.
    Ačiū, Ramuz, už išsamų atsakymą. Tikrai padėjote . Keista, kodėl gi ta Maxima nesiūlo, a ne...

    Gal kas turintys asmeninės patirties truputį detaliau galėtų pakomentuoti...? Keisti į kokios firmos? Gal konkrečiai žinote kur Vilniuje/Alytuje restauruoja gerai, o ne bet kaip? Tai vis tik restauruoti ar keisti???

    Nes jau su ratais turėjau karčią patirtį, kai atrodytų elementarus dalykas, bet vis tiek sugebėjo kreivarankiai pridirbti...

  2. #2
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2014.05.15
    Vietovė
    netoli Frankfurt am main,DE
    Įrašai
    131
    Reputacija
    1


    As uz restauracija, bet kai zinai kad tikrai padaro. Nes su naujais ale vokiskais buvo reikalu. Metu neislaike, lampforder gamintojas ar panasiai. Dejaus seniau i multivana..kaina didele ale originalas..o kokybe..nelabai. mano patirtis.

  3. #3
    Narys
    Įstojimo data
    2007.06.06
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    818
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    3
    Reputacija
    1


    Citata Autorius audriusv Žiūrėti skelbimus
    Ačiū, Ramuz, už išsamų atsakymą. Tikrai padėjote . Keista, kodėl gi ta Maxima nesiūlo, a ne...

    Gal kas turintys asmeninės patirties truputį detaliau galėtų pakomentuoti...? Keisti į kokios firmos? Gal konkrečiai žinote kur Vilniuje/Alytuje restauruoja gerai, o ne bet kaip? Tai vis tik restauruoti ar keisti???

    Nes jau su ratais turėjau karčią patirtį, kai atrodytų elementarus dalykas, bet vis tiek sugebėjo kreivarankiai pridirbti...
    Kaune yra keletas servisų tai siūlančių ( restauraciją ), aš kažkaip ja labiau tikiu nei vokiškai-kinietiška kokybe, dėl vilniaus reik klaust vietinių, manau aero tau galėtų tinkamai rekomenduoti..

Šios gijos žymos

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •