Sveiki,

tokiais atvejais visada važiuoju į servisą, bet esu užsienyje (gana ilgam) ir čia dėl kalbos barjero ir jų nenusimanymo amerikonuose (važinėju 2012 Town and Country 3,6l) sunku kažką tinkamai išsiaiškinti...

Žodžiu nebeveikia kondicionierius. Nuvažiavus į servisą parodė į šituos (prisegta nuotrauka) vamzdelius ir pasakė, kad važiuočiau į Chrysler oficialų dylerį. Visų pinigų jiems atiduoti nesinori, tai noriu išsiaiškinti, kiek čia rimta, ir gal galiu užsisakyti tinkamą detalę ir tada tik pasikeisti pas kažką.

Mano klausimai:
1) Ieškodamas kodų radau, kad čia labai panašu į pavarų dėžės tepalo aušintuvą ir jo vamzdelius. Aš netaip ieškau (prisegiau nuorodą, kur ieškau), ar tai tikrai susiję??
2) Ar manote užtenka keisti tik šlangutes, ar ir patį radiatorių/aušintuvą? (Jeigu tai įmanova nustatyti iš nuotraukos....)
3)Kadangi rodo po kelis kodus (pvz. vamzdeliai 05005204AE, 05005204AG, 05005204AC), tai ar jie iš esmės vienodi, ar būtina pagal vin, pagaminimo datą ar pan. pirkti būtinai tokį?
4) Ir esminis klausimas: kadangi čia su pavarų dėžės tepalu susiję ir lyg apibėgę tepalu, ar reikia keisti/pildyti pavarų dėžės tepalą? Lemputės nedega, kaip būna su variklio tepalu, bet gal jų ten ir nėra? Tiksliau papildyti, matyt, tikrai reikia arba bent to paprašyti servise, bet kaip smarkiai tai galėjo sugadinti mano greičių dėžę? Mašinos važiavimo pokyčių nepastebėjau nei mieste, nei greitkelyje.

Atsiprašau, jeigu nelabai techniškai viskas skamba, bet tikrai nenusimanau mašinose, o normaliai pasikonsultuoti aplinkui nėra su kuo.

Būsiu dėkingas už bet kokius patarimus/pagalbą.

Juozas

http://www.factorychryslerparts.com/...category=20304

IMG_20170627_1703394.jpg