Puslapis 3 iš 5 PirmasPirmas 12345 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 21 iki 30 iš 50

Gija: Chrysler T&C 2013m. Fob rakto pririsimas

  1. #21
    vigantas36
    Svečias


    Citata Autorius Erniuxas Žiūrėti skelbimus
    Tai koks daznis 12m masinos? Man silberyje, kai atveziau priprogramuot kiniska rakta, aiskino jog pas TC nuo 11m europinis daznis 433 ir todel pririso tik imobilaizeri, o mygtukai ant rakto neveikia (nes nupirkau 315mhz...)
    butent usa 315mhz o europinio 433mhz
    pas mane ta pati situacija pas mane amerikonas nupirkau europini tai tik imobilaizeris veikia mygtukai neveikia
    dabar uzsisakiau 315mhz laukiu kol parsius

  2. #22
    Erniuxas
    Svečias


    Kolega, netaip supratai mano posta. As pirkau rakta su 315mhz, o pasirodo nesvarbu jog auto skirtas USA rinkai, distancinio daznis pas TC yra 433mhz. (Ale europinis). Bent jau taip man paaiskino vilniuje chrysler dyleris kuris patikrines rakta iskarto pasake jog mygtukai neveiks, nes naujo rakto daznis 315, o turi buti 433. O imobilaizeri priprogramavo per kelias minutes.
    Tai arba jie mane apgavo arba Raimislt apgavo tave ir tavo turimas raktas turi prisiristi prie masinos...

  3. #23
    Narys Raimislt avataras
    Įstojimo data
    2011.05.22
    Vietovė
    Kaunas - Jonava-Ukmergė-Kėdainiai
    Įrašai
    1.705
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Erniuxas Žiūrėti skelbimus
    Kolega, netaip supratai mano posta. As pirkau rakta su 315mhz, o pasirodo nesvarbu jog auto skirtas USA rinkai, distancinio daznis pas TC yra 433mhz. (Ale europinis). Bent jau taip man paaiskino vilniuje chrysler dyleris kuris patikrines rakta iskarto pasake jog mygtukai neveiks, nes naujo rakto daznis 315, o turi buti 433. O imobilaizeri priprogramavo per kelias minutes.
    Tai arba jie mane apgavo arba Raimislt apgavo tave ir tavo turimas raktas turi prisiristi prie masinos...
    Raimislt nieko nerišo.Buvo patikrinti raktų siūstuvai: rišto ir org rakto.Org rakto negyvas, rišto rakto gyvas ir dirba 433 dažniu bet nieko nevaldo.
    Klausimas: iš kur pats gavai 315 dažnio raktą ?
    Paskutinį kartą taisė Raimislt : 2018.01.26, 14:12
    Diagnostika ir Elektrinės dalies remontas Tel . : 8699 79879 http://www.voyager.lt/showthread.php...alies-remontas

  4. #24
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Erniuxas Žiūrėti skelbimus
    Kolega, netaip supratai mano posta. As pirkau rakta su 315mhz, o pasirodo nesvarbu jog auto skirtas USA rinkai, distancinio daznis pas TC yra 433mhz. (Ale europinis). Bent jau taip man paaiskino vilniuje chrysler dyleris kuris patikrines rakta iskarto pasake jog mygtukai neveiks, nes naujo rakto daznis 315, o turi buti 433. O imobilaizeri priprogramavo per kelias minutes.
    Tai arba jie mane apgavo arba Raimislt apgavo tave ir tavo turimas raktas turi prisiristi prie masinos...
    Visur vaidenasi apgaule.
    Gal pats daug ka apgauni?
    Nevisi viska zino, kiek zino tiek ir pasako.
    Nezinojimas - nėra apgaulė.

  5. #25
    Erniuxas
    Svečias


    Citata Autorius Raimislt Žiūrėti skelbimus
    Raimislt nieko nerišo.Buvo patikrinti raktų siūstuvai: rišto ir org rakto.Org rakto negyvas, rišto rakto gyvas ir dirba 433 dažniu bet nieko nevaldo.
    Klausimas: iš kur pats gavai 315 dažnio raktą ?
    Nusipirkau ebay. Dar specialiai ieskojau su 315mhz.

  6. #26
    Narys Raimislt avataras
    Įstojimo data
    2011.05.22
    Vietovė
    Kaunas - Jonava-Ukmergė-Kėdainiai
    Įrašai
    1.705
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Erniuxas Žiūrėti skelbimus
    Nusipirkau ebay. Dar specialiai ieskojau su 315mhz.
    Reiškiasi ebay galima nusipirkti raktus nuo neegzistuojančių auto.
    Nuoroda galima.
    Paskutinį kartą taisė Raimislt : 2018.01.26, 19:34
    Diagnostika ir Elektrinės dalies remontas Tel . : 8699 79879 http://www.voyager.lt/showthread.php...alies-remontas

  7. #27
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Palaikysiu RaimisLt. Asmeniskai negirdėjau kad v-tuke po atnaujinimo, Fiat paliko tik EU dažni 433MHz. Tiek rakto tiek padangų slėgio.....
    Tačiau pradžioj 11-12 nebuvo pigiu nauju raktu, tai pirkdavau v-tuko nuo 08 kitaicus.... taip pat niekad jokių bėdų neturėjau, tik kad korpusas prastas.... Gal kažkur ir klystu, bet tikrai bėdų neturejau...

  8. #28
    tunks
    Svečias


    gal siek tiek i tema-turiu reikalu su pulteliais. esme kad abu pulteliai gryba pjauna, to atidaro/uzdaro is sykio to is niolikto nieko nesigauna. buvau isrinkes, batarkes keistos, mikroschemos nupurkstos ir nuvalytos, metalines ploksteles buvo issilakste, suklijuotos prie vietos, bet vistiek ne ka geriau veikia. galvoju gal siustuvam amen, reikia kazkur patikrint ir ar tuos pultelius reguliuot ar naujus pririst. kur cia klaipedoj kreiptis?

  9. #29
    Erniuxas
    Svečias


    O gal su masinos antena kazkas? Nes keista jog abu pulteliai. Jeigu neklystu ant prietaisu skydelio yra antena, pamegink prikisus pulteli prie priekinio stiklo paziuret kaip veiks.

    P.s. egidijus is kauno chip tiuning patvirtino, jog pultelio daznis turi buti 433mhz.

  10. #30
    tunks
    Svečias


    nu jie ne abu issyk subludo, vienas jau senai gryba pjove, kitas pradejo nesenai, pakeitem batarkes abiem, nelabai padejo tada isvaliau lia lia lia, ir vis tiek pagerejimas labai salyginis

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •