Puslapis 4 iš 5 PirmasPirmas ... 2345 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 31 iki 40 iš 50

Gija: Chrysler T&C 2013m. Fob rakto pririsimas

  1. #31
    vigantas36
    Svečias


    Citata Autorius Erniuxas Žiūrėti skelbimus
    O gal su masinos antena kazkas? Nes keista jog abu pulteliai. Jeigu neklystu ant prietaisu skydelio yra antena, pamegink prikisus pulteli prie priekinio stiklo paziuret kaip veiks.

    P.s. egidijus is kauno chip tiuning patvirtino, jog pultelio daznis turi buti 433mhz.
    tai jeigu turi buti 433 mhz daznis tai turi veikti pas tave
    klausimas kodel neveikia???

  2. #32
    Kavomanas
    Svečias


    Citata Autorius iGince Žiūrėti skelbimus
    Manau teks vykti pas Egi....
    Šita galimybe buvo pirmoje V-tuko kartoje. Bet nuo 10m bent jau USA modeliuose neliko. Nebent EU dar galima bus....
    Beje.... jei tavo orginalus raktas toks kaip linke, važiuok į auto brava!!! Buvo gamintojo atšaukimas ir keičia nemokamai. O jei pirkt tai ieškok naujesnio modelio rakto. Šitie po metu naudojimo sulūžta....
    Sveiki!
    Skambinau į Auto Brava ir atsakė, kad nemokamo taisymo nebus. Reikia mokėti pilną kainą tiek už dalis, tiek už darbus. Keista, bet gamyklinio Amerikonų broko europoje netaiso . Pagal vin mano 2010 TC turėtų keisti užvedimo spynutę ir dar du raktus duoti...
    Gal kas turite kitokių žinių?

    Mane ištiko bėda - turiu tik vieną raktą ir jo imobilaizeris nebepažysta - bAdkEy. 5 metus veikė normaliai, po to retkarčiais nepažindavo rakto užvedant, nors atrakinimo pultelis veikia puikiai. Pasikeičiau bateriją - nepadėjo. Raktą buvau išardęs, spiritu pravaliau schemą, nors ir taip matėsi jog vidus gražus, viskas vietoje.

    Gal žinot ar diagnostika padėtų ar iškart daryt naują raktą ir tikėtis, kad viskas veiks?
    Reiktų kontaktų Vilniuje ir patarimo.

  3. #33
    Narys Raimislt avataras
    Įstojimo data
    2011.05.22
    Vietovė
    Kaunas - Jonava-Ukmergė-Kėdainiai
    Įrašai
    1.705
    Reputacija
    1


    "Keista, bet gamyklinio Amerikonų broko europoje netaiso.."
    Visiem privalo keisti - kam priklauso.
    https://www.mopar.com/en-us/my-vehic...ls/search.html
    Diagnostika ir Elektrinės dalies remontas Tel . : 8699 79879 http://www.voyager.lt/showthread.php...alies-remontas

  4. #34
    Atradau klaviatūrą!
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Mazeikai,LT
    Įrašai
    68
    Images
    3
    Reputacija
    1


    Autobravoj viska sutaise ir uz dyka , uzdegimo spynele + 2 rakteliai

  5. #35
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Na man taip pat spynele, raktus durų pravodke, kondiskes vamzdeli ir tt pakeitė, bet tai buvo kol brava priklausė modus group kartu su Bmw. Dabar jie veikia nepriklausomai, matyt dėl to ir maivosi. Aš už prašyčiau paaiškinimo raštiškai ir anglu kalba, į tada rasyciau gamintojui!!!

    Tiesa, visa tai buvo Kaune.

  6. #36
    Kavomanas
    Svečias


    Gera sužinoti, kad kažkam amerikoną sutvarkė Lietuvoje.
    Aš ir taip galvoju - gauti raštišką atsakymą ir tada bus aiškiau kokiu pagrindu atsisako tvarkyti. Pagal tai kreipsiuos į vartotojų teises bei gamintoją.

  7. #37
    Administrator Mindas112 avataras
    Įstojimo data
    2006.01.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    2.054
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    21
    Reputacija
    1


    Prieš porą mėn. esu klausęs, atsakė, kad "Recalų" nebetvarko. Ar kas pasikeis , nepranešė.
    Chrysler Pacifica Limited Platinum 2017

  8. #38
    R@mas
    Svečias


    Sveiki, gal kas susidūręs su rakto pririšimu, kiek tai kainuoja ir kur tai padaryti, Kėdainiai arba Kaunas patogiausia. Raktas naujas yra.

  9. #39
    Bijau išsižioti...
    Įstojimo data
    2019.03.11
    Vietovė
    jonava
    Įrašai
    45
    Reputacija
    1


    50, jonava

  10. #40
    R@mas
    Svečias


    Susitvarkiau Kaune 30€, jai kam reikia sakykit, pasidalinsiu kontaktais. Prie topačio ir rakto geležtę pagal vin pagamino.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •