Rezultatai 1 iki 7 iš 7

Gija: tempimo kilpos

  1. #1
    tunks
    Svečias


    Question tempimo kilpos

    Pagulinejau po masina, ziuriu kad nera uz ko ja tempti.
    Ar cia komplektacija tokia, ar cia reik paciam kazka priburti.
    suprantu kad automato toli nenutempsi, bet pvz kelkrasty apsnigtam atsidurus but gerai ka nereiketu buksyro uz lempu ar valytuvu vynioti

  2. #2
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Citata Autorius tunks Žiūrėti skelbimus
    Pagulinejau po masina, ziuriu kad nera uz ko ja tempti.
    Ar cia komplektacija tokia, ar cia reik paciam kazka priburti.
    suprantu kad automato toli nenutempsi, bet pvz kelkrasty apsnigtam atsidurus but gerai ka nereiketu buksyro uz lempu ar valytuvu vynioti
    Amerikonai neturi jokių kilpų buksiravimui. Jei reik kabink už sakes.
    Europoj rasi su kilpomis. Bet taip paprastuoju budu neidesi. Teks burt ir keist....

  3. #3
    tunks
    Svečias


    nu mano amerikonas, tai kaip ir viskas aisku. reiks kazka paburti kempa pasiemus. gal turit kas kokius nors atidirbtus sprendimus?

  4. #4
    Rėmėjas
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Girionys, kauno r.
    Įrašai
    46
    Reputacija
    1


    Priekyje per vidurį yra variklio pagalvės kronšteinas. Jeigu draugauji su kempu nesunkiai sukonstruosi tvirtinimą. Aš manau kad jis tiek pat patikimas kaip ir kabinimas už šakės. Jei vairuotojas su galva - laikys. Aš taip jau "n" metų naudojuosi.

  5. #5
    tunks
    Svečias


    Citata Autorius Bratka Žiūrėti skelbimus
    Priekyje per vidurį yra variklio pagalvės kronšteinas. Jeigu draugauji su kempu nesunkiai sukonstruosi tvirtinimą. Aš manau kad jis tiek pat patikimas kaip ir kabinimas už šakės. Jei vairuotojas su galva - laikys. Aš taip jau "n" metų naudojuosi.
    jo ta kronsteina prieky ir as jau atsigules glosciau, mintijau kad cia visai smagus atramos taskas. o ka gale daryt? kazkaip nieko ten smagaus neradau. kablys aisku isprestu viska automatiskai, bet nezinau ar jis man reikalingas. masina nezada but darbine

  6. #6
    Rėmėjas
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Girionys, kauno r.
    Įrašai
    46
    Reputacija
    1


    20170718_082239[1].jpg
    Gale geriausiai tinka kablys, Ne tik tempimui, bet ir dujų baliono apsaugai.

  7. #7
    tunks
    Svečias


    dekui uz foto, bursim kazka panasaus.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •