Sveiki,

Nusmigo mano Grando (2009m., 3,8 benzas-duja) akumas. Nusmigo visai atsitiktinai, sustojus prie parduotuves, o po 20min užvesti jau nepavyko. Na tam kartui užvedėm su laidais, bet po nakties starteris pasakė tik klik-klik (nors buvo važiuota ~300km nesustojus). Įtarimas krito tik ant akumo, nes pamatavus generatoriaus krovimą gavome 14,2-14,3V (ties akumo gnybtais šiek tiek mažiau, nei kad prie starterio). Paskui sugalvojom patikrinti, kiek srovės naudoja viską užrakinus, gal kažkas sodina akumą. Atkabinus minusinį laidą, ir pajungus ampermetrą, gavom virš 4 amperų. Norėjom pradėti atjunginėti saugiklius, kai staiga tas srovės suvartojimas ėmė laipsniškai kristi, ir po kokių 2-3min jau gavome tik 0,01A (kaip ir OK viskas). Nutraukus grandinę, ir vėl pajungus ampermetrą vėl gavome virš 4 amperų, ir vėl nieko nedarant jie nukrito iki 0,01A. Kame čia reikalas yra? Ar čia taip turi būti, kad atjungus-pajungus akumą, kompas "susigaudo" visus prietaisus, taip naudodamas nemažai srovės kurį laiką? Ar gali būti toks srovės suvartojimas kurį laiką, tik užrakinus auto? (šito negalėjom pamatuoti, nes per ampermetrą nepavykdavo užrakinti auto, gal laidai per ploni - nesigaudau aš elektrose).

Kas dar mane šiek tiek nugąsdino, kad užsienio forumuose nemažai rašo apie "ignition off power draw (IOD)" problemą. T.y. šitas modulis kai kam nusodindavo akumą. Gal kas buvote su šituo susidūręs?