Rezultatai 1 iki 7 iš 7

Gija: 3,3l variklis, kai ikaista, prasideda bedos

Hibridinis vaizdas

Ankstesnis pranešimas Ankstesnis pranešimas   Sekantis pranešimas Sekantis pranešimas
  1. #1
    Kur aš patekau?
    Įstojimo data
    2014.03.12
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    4
    Reputacija
    1


    3,3l variklis, kai ikaista, prasideda bedos

    Turiu mylima ir priziurima senuka. 3,3l AWD Motoriukas numire, pakeiciau i kita naudota, is 1999m masiniuko.
    Uzsikuria puikiai, bet kai ikaista iki darbines temperaturos, prasideda bedos. Gesta, paspaudus akseleratoriu, apsukos kyla, bet su permusimais, kaip nedirbtu visi cilindrai. Ant laisvos eigos variklis pulsuoja.
    Man, kaip megejui, panasu, kad nusproges kazkoks daviklis, kuris matomai suristas su temperatura, ir klaidinga info perduoda i kompa.
    Gal kas gali rekomenduoti koki motorista Vilniuje, kad surastu beda. Aciu.

  2. #2
    Darjusas
    Svečias


    Labas, ar radai savo bedai sprendima? Susiduriau su tokia pacia. Dabar nezinau nuo ko pradet.

  3. #3
    Narys AERO_DD avataras
    Įstojimo data
    2006.09.23
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    894
    Images
    17
    Reputacija
    1


    HI .VAZIUOKITE i vienas ir kitas arba pas Zygi( CHRYSLER servisas Slezevicias g.) arba i Amerikietiskiu Automobiliu Centras ( Oslo g.) ten jums turi padeti

  4. #4
    Darjusas
    Svečias


    Jauciu brangiai atsiejs

  5. #5
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    iterimas gali buti paskirstymo velenelio daviklis. Kiek pamenu jis taip darydavo

  6. #6
    Darjusas
    Svečias


    Cia tas kur ant grandines dangcio stovi? Pas mane atrodo jis nelabai bet kejsta kad tik ant karsto gribauja.

  7. #7
    Narys Raimislt avataras
    Įstojimo data
    2011.05.22
    Vietovė
    Kaunas - Jonava-Ukmergė-Kėdainiai
    Įrašai
    1.705
    Reputacija
    1


    1 out of 1 members found this post helpful.
    Citata Autorius Darjusas Žiūrėti skelbimus
    Cia tas kur ant grandines dangcio stovi? Pas mane atrodo jis nelabai bet kejsta kad tik ant karsto gribauja.
    Nieko čia keisto - ne reti panašūs simptomai prieš daviklio galą. Bet kokiu atvėju siulyčiau atlikti diagnostika prieš pradedant keitimus.Tai sutaupys ne tik laiką bet ir EU išleistus ant nereikalingu daliu pirkinėjimo ir keitimo.
    Diagnostika ir Elektrinės dalies remontas Tel . : 8699 79879 http://www.voyager.lt/showthread.php...alies-remontas

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •