Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 11

Gija: Bagazines uzdarymo mygtukas pas RS/RG

  1. #1
    Tomashokas
    Svečias

    Bagazines uzdarymo mygtukas pas RS/RG

    Pas daugeli markiu kur yra elektrine bagazines pavara,gale yra uzdarymo mygtukas,pas ketvirtuka ja galima valdyti tik is lubines konsoles arba pulteliu.Taciau labai nesunkiai galima pasidaryti sita opcija.Gavus originalu mygtuka butu isvis pasaka,kolkas yra taip:

    20170930_111431.jpg

    veikia taip:

    https://m.youtube.com/watch?v=q7M1uB-BGKk

  2. #2
    Narys AERO_DD avataras
    Įstojimo data
    2006.09.23
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    894
    Images
    17
    Reputacija
    1
    Įdomu ne video o kaip pajungta (el. Schema ir t. t)

  3. #3
    Tomashokas
    Svečias
    Darbo geram pusvalandziui,mase paemiau arciausiai knopkes-nuo bagazines varikliuko tvirtinimo varzto,nuo ten laidas iki mygtuko,po mygtuko varza 2,7K ir laidas tiesiai po lubom iki lubines mygtuku konsoles,ten 2 fiskes,viena lemputem su keliais laidais,kita su daugiau laidu,joje nuo krasto antrame pine randu fioletini/ruda laida ir prie jo pajungiu,VISKAS. Tas laidas eina nuo konsoles iki body modulio po vairu,taigi kur kam patogiau,ten ir jungiam.Siokia tokia schemute papiesiau:

    button.jpg

  4. #4
    Narys Raimislt avataras
    Įstojimo data
    2011.05.22
    Vietovė
    Kaunas - Jonava-Ukmergė-Kėdainiai
    Įrašai
    1.705
    Reputacija
    1
    Diagnostika ir Elektrinės dalies remontas Tel . : 8699 79879 http://www.voyager.lt/showthread.php...alies-remontas

  5. #5
    Narys
    Įstojimo data
    2007.06.06
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    818
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    3
    Reputacija
    1
    Citata Autorius Raimislt Žiūrėti skelbimus
    ir aš tokią knopkę buvau šitam reikalui pasilikės, na bet keičiantis aplimkybėm taip ir nepanaudisiu, jei kam prireiks.. perleisiu

  6. #6
    Niekur iš čia neisiu! Makacinas avataras
    Įstojimo data
    2013.08.09
    Vietovė
    alytus
    Įrašai
    601
    Reputacija
    1
    Citata Autorius ramuz Žiūrėti skelbimus
    ir aš tokią knopkę buvau šitam reikalui pasilikės, na bet keičiantis aplimkybėm taip ir nepanaudisiu, jei kam prireiks.. perleisiu
    turiu ir as toky mygtuka tik neprisiverciu laido y prieky nuvesti. sonines duris pasidariau greit...



    o bagazines niekaip neprieinu. gal Raimislt pasakytu ar nera galimybes prisijungti mygtuko ten bagazinej prie pakelimo mechanizmo? ten gi ir kompas vietoj stovi, negi butina temt kabely per visa masina?

  7. #7
    Narys Raimislt avataras
    Įstojimo data
    2011.05.22
    Vietovė
    Kaunas - Jonava-Ukmergė-Kėdainiai
    Įrašai
    1.705
    Reputacija
    1
    Citata Autorius Makacinas Žiūrėti skelbimus
    turiu ir as toky mygtuka tik neprisiverciu laido y prieky nuvesti. sonines duris pasidariau greit...



    o bagazines niekaip neprieinu. gal Raimislt pasakytu ar nera galimybes prisijungti mygtuko ten bagazinej prie pakelimo mechanizmo? ten gi ir kompas vietoj stovi, negi butina temt kabely per visa masina?
    Atvirai pasakius nesigilinau,nudubliavau nuo konslolės mygtuko ir tiek žinių. Ten per lubas laido pora metrų , tai laiko daugiau užima mygtuko pastatymas nei pajungimas . Beja, statant mygtuką nuo durų reikia ji "išoperuoti" ir išmesti iš jo varžas ,bei ilituoti trumpiklius ju vietoje.
    Diagnostika ir Elektrinės dalies remontas Tel . : 8699 79879 http://www.voyager.lt/showthread.php...alies-remontas

  8. #8
    Niekur iš čia neisiu! Makacinas avataras
    Įstojimo data
    2013.08.09
    Vietovė
    alytus
    Įrašai
    601
    Reputacija
    1
    tai tipo dar to mygtuko varza netinka , vel reiks sukt galva kaip isoperuot mygtuka, kai ne elektrikas tai . dekui Raimis uz info. o pro kuria vieta tose lubose prakisat laida?

  9. #9
    Tomashokas
    Svečias
    Laida nuo galo palei krasta lubu pakisau po plastiku ir tiek ziniu,galima ir bagazine taip per isorini padaryt,taip,varza netinka,pas galini dangti 4,7k stovi,reikia 2,7K,bet as to nedariau,nes kai pagalvoji,tada bagazine lieka 100 proc. vien ant elektrinio atidarymo,taip kaip pas tave durys,bet tada 100 proc.viskas dirbs ant akumo ir varikliuku,man taip nepatinka,reik palikt ir mechanine galimybe,o pas bagazine tada lieka tik su raktu,bet kiekvienam savo.
    Del galinio isorinio mygtuko perdarymo,tai laido isvis tempt nereikia,pakeiti varza,atseki laida ties BCM moduliu ir permeti i mano pazymeta vieta schemoj.Beje galima net peremyckini mygtuka prie BCM padaryt,nes grazinus laida i vieta,bagazines mygtukas veiks ir su 2,7K vietoj 4,7K.Bent pas mane veike,as buvau potencika 5K pajunges kai tvarkiau isorini mygtuka ir ziurejau iki kiek minimum BCM pernesa varzos kritima,tai dar su 2,6K veike,2,5K jau nebe.
    Paskutinį kartą taisė Tomashokas : 2017.10.04, 08:53

  10. #10
    Niekur iš čia neisiu! Makacinas avataras
    Įstojimo data
    2013.08.09
    Vietovė
    alytus
    Įrašai
    601
    Reputacija
    1
    Durims ir as palikau avarinį atidaryma. Is vidaus, knopke virsuje, kuri duris atidarineja trosu. Maza ka...

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •