Rezultatai 1 iki 10 iš 11

Gija: Bagazines uzdarymo mygtukas pas RS/RG

Threaded View

Ankstesnis pranešimas Ankstesnis pranešimas   Sekantis pranešimas Sekantis pranešimas
  1. #8
    Tomashokas
    Svečias
    Laida nuo galo palei krasta lubu pakisau po plastiku ir tiek ziniu,galima ir bagazine taip per isorini padaryt,taip,varza netinka,pas galini dangti 4,7k stovi,reikia 2,7K,bet as to nedariau,nes kai pagalvoji,tada bagazine lieka 100 proc. vien ant elektrinio atidarymo,taip kaip pas tave durys,bet tada 100 proc.viskas dirbs ant akumo ir varikliuku,man taip nepatinka,reik palikt ir mechanine galimybe,o pas bagazine tada lieka tik su raktu,bet kiekvienam savo.
    Del galinio isorinio mygtuko perdarymo,tai laido isvis tempt nereikia,pakeiti varza,atseki laida ties BCM moduliu ir permeti i mano pazymeta vieta schemoj.Beje galima net peremyckini mygtuka prie BCM padaryt,nes grazinus laida i vieta,bagazines mygtukas veiks ir su 2,7K vietoj 4,7K.Bent pas mane veike,as buvau potencika 5K pajunges kai tvarkiau isorini mygtuka ir ziurejau iki kiek minimum BCM pernesa varzos kritima,tai dar su 2,6K veike,2,5K jau nebe.
    Paskutinį kartą taisė Tomashokas : 2017.10.04, 07:53

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •