Puslapis 1 iš 4 123 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 40

Gija: Šiauliai servisai

Hibridinis vaizdas

Ankstesnis pranešimas Ankstesnis pranešimas   Sekantis pranešimas Sekantis pranešimas
  1. #1
    Bijau išsižioti...
    Įstojimo data
    2011.05.16
    Vietovė
    Zaragoza, ES
    Įrašai
    58
    Reputacija
    1


    Šiauliai servisai

    Gal kas gali parekomenduoti gera servisa siauliuose

  2. #2
    foxiux
    Svečias


    priklausant ko tau reikia iš tų servisų ... vieni gerai daro tą kiti aną ...

  3. #3
    Bijau išsižioti...
    Įstojimo data
    2011.05.16
    Vietovė
    Zaragoza, ES
    Įrašai
    58
    Reputacija
    1


    Kad sutvarkytu greiciu deze, nes kartais blogai jungiasi kai kurie begiai, sankaba sutvarkyti itariu kazkas ne taip, girdisi kazkos kliksejimas, pakeisti paskirstymo dirza, tepalus ir t.t., nes mano masinele turbut nemacius dar serviso apart sankabos pakeitimo.

  4. #4
    mafo
    Svečias


    Norėčiau atgaivinti temikę... Gal nuo 2011 metų atsirado Šiauliečių žinančių kur pvz galima kreiptis dėl važiuoklės remonto, bei nesibaiminti jog pinigai bus išmesti į balą, kur išmanytu Chryslerių elektrą, variklius ir pan? bei kur jūsų manymu galima gauti kokybiškiausias naujas detales.
    Na, kad nebūtu tuščia galiu įmest chrysler šrotuko tel. 8 671 00 815 visai pamanomas jaunuolis, vežasi vanus iš anglijos ir juos dalimis pardavinėja.

  5. #5
    Trioškis
    Svečias


    Citata Autorius mafo Žiūrėti skelbimus
    Norėčiau atgaivinti temikę... Gal nuo 2011 metų atsirado Šiauliečių žinančių kur pvz galima kreiptis dėl važiuoklės remonto, bei nesibaiminti jog pinigai bus išmesti į balą, kur išmanytu Chryslerių elektrą, variklius ir pan? bei kur jūsų manymu galima gauti kokybiškiausias naujas detales.
    Detalės pagal kokybę (turiu omenyje naujas, ir ne kokias "Delphi" ar kitą "širpotrebą"), visi veža tų pačių gamintojų. Tai renkuosi pagal kainą. O ji iš trijų man žinomų pardavėjų: "Amerida", "Amersiva" ir "Krosvedas" - visada buvo palankiausia "Amersivoje". O tokio servisiuko - nežinau.

  6. #6
    mafo
    Svečias


    Amersivoje keičiausi skysčius automatinei dėžei, tačiau perpylė, teko važiuoti dar kartą - nupilti , Gerb. Valdas padarė viską, kad aš išvažiuočiau antrą kartą patenkintas... na kokybė vadinasi nėra puiki, bet tik tą ir dariau, tad nzn turbūt po kol kas nenurašau šios įstaigos (juk būna atsitiktinumų), reikia važiuoklę kada nulėkti pasidėlioti, gal toje srityje jie stipresni. Esu išbandęs su savo chrysler servisą "Pas Brolį" - iškart po įsigijimo, pilnai ten auto atkėlinėjau, nes pigu dugnus dengiau antikorozinėm priemonėm (kaži kokiu juodu marmalu padengė nė pats nežinau kas ten per velnias), išmetimo sistemą tvarkiau, važiuoklę, tepalus na ir pan. - taigi reziumė reiktų šiek tiek pasitempti teko smukmenas perdarynėti, manau jie dar tik bando įsikurti (bent jau kontora tai tokia... reikalaujanti tos Onutės iš kinoteatro), po to "Dagryje", ten brangu o kokybė kaip ir visur, beje teko taisyti tiek "Pas Brolį" tiek "Dagryje" darytus darbus. Kažkaip iš vieno karto niekam nepavyko dar ...

    Pas Brolį: Vairo g. 6, Šiauliai (tik servisas)
    Dagris: Pramonės gatvė 6 Šiauliai (tik servisas)
    Amersiva Žemaitės g. 96F, LT-76196 Šiauliai (Servisas Plius detalių parduotuvė)

    P.S. Trioški tu Elektrikas ar detalių pardavėjas? Parašyk, nesikuklink, kuo gali būt naudingas klubiečiams Juk maržą nuo atliktų darbų Autoera skaičiuoja į tavo kišenę (Gerai dirbt privalėsi o tai čia parašysim, kad broką gamini, neturėsi kur akių dėt)

    Mano nuomone - Geras meistras visada turi savo klientus, jis juos už rankos su savimi visada po servisus vedžiojasi, nesvarbu kur pereina, kuo daugiau jų eilutėje susikibę už rankų iš paskos kėblina, tuo brangesnis meistras. Beje galvų skaičius eilėje tiesiogiai proporcingas tikimybei vieną dieną tapti viršininku pačiam sau . To tau nuoširdžiai ir linkiu

  7. #7
    Caras:) driusa avataras
    Įstojimo data
    2006.06.29
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    935
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    179
    Reputacija
    1


    Na elektrą tai kaip ir Trioškis turėtų tvarkyt Ar aš klystu?
    Galiu padėt ką nors sutvarkyt arba sugadint.

  8. #8
    Narys mikana avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Karmėlava
    Įrašai
    817
    Images
    288
    Reputacija
    1


    Citata Autorius driusa Žiūrėti skelbimus
    Na elektrą tai kaip ir Trioškis turėtų tvarkyt Ar aš klystu?
    Jisai bijo prisipažinti

  9. #9
    Trioškis
    Svečias


    1 out of 1 members found this post helpful.
    Citata Autorius mikana Žiūrėti skelbimus
    Jisai bijo prisipažinti
    Nemėgstu "pop-up'ų", o ir neesu aš koks specas. O galų gale reklamuoti ne savo servisą - o tą kur esi samdomas ir atiduodi savo uždirbtus pinigus, kuriame nėra reikalingų sąlygų ir įrangos vonių remontui - visiškai nematau prasmės.

  10. #10
    Caras:) driusa avataras
    Įstojimo data
    2006.06.29
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    935
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    179
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Trioškis Žiūrėti skelbimus
    Nemėgstu "pop-up'ų", o ir neesu aš koks specas. O galų gale reklamuoti ne savo servisą - o tą kur esi samdomas ir atiduodi savo uždirbtus pinigus, kuriame nėra reikalingų sąlygų ir įrangos vonių remontui - visiškai nematau prasmės.
    Nu va kokia optimistinė gaida
    Galiu padėt ką nors sutvarkyt arba sugadint.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •