Puslapis 2 iš 4 PirmasPirmas 1234 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 11 iki 20 iš 40

Gija: Šiauliai servisai

  1. #11
    raganius
    Svečias


    oho naujienos

  2. #12
    mafo
    Svečias


    Amersivoje keičiausi skysčius automatinei dėžei, tačiau perpylė, teko važiuoti dar kartą - nupilti , Gerb. Valdas padarė viską, kad aš išvažiuočiau antrą kartą patenkintas... na kokybė vadinasi nėra puiki, bet tik tą ir dariau, tad nzn turbūt po kol kas nenurašau šios įstaigos (juk būna atsitiktinumų), reikia važiuoklę kada nulėkti pasidėlioti, gal toje srityje jie stipresni. Esu išbandęs su savo chrysler servisą "Pas Brolį" - iškart po įsigijimo, pilnai ten auto atkėlinėjau, nes pigu dugnus dengiau antikorozinėm priemonėm (kaži kokiu juodu marmalu padengė nė pats nežinau kas ten per velnias), išmetimo sistemą tvarkiau, važiuoklę, tepalus na ir pan. - taigi reziumė reiktų šiek tiek pasitempti teko smukmenas perdarynėti, manau jie dar tik bando įsikurti (bent jau kontora tai tokia... reikalaujanti tos Onutės iš kinoteatro), po to "Dagryje", ten brangu o kokybė kaip ir visur, beje teko taisyti tiek "Pas Brolį" tiek "Dagryje" darytus darbus. Kažkaip iš vieno karto niekam nepavyko dar ...

    Pas Brolį: Vairo g. 6, Šiauliai (tik servisas)
    Dagris: Pramonės gatvė 6 Šiauliai (tik servisas)
    Amersiva Žemaitės g. 96F, LT-76196 Šiauliai (Servisas Plius detalių parduotuvė)

    P.S. Trioški tu Elektrikas ar detalių pardavėjas? Parašyk, nesikuklink, kuo gali būt naudingas klubiečiams Juk maržą nuo atliktų darbų Autoera skaičiuoja į tavo kišenę (Gerai dirbt privalėsi o tai čia parašysim, kad broką gamini, neturėsi kur akių dėt)

    Mano nuomone - Geras meistras visada turi savo klientus, jis juos už rankos su savimi visada po servisus vedžiojasi, nesvarbu kur pereina, kuo daugiau jų eilutėje susikibę už rankų iš paskos kėblina, tuo brangesnis meistras. Beje galvų skaičius eilėje tiesiogiai proporcingas tikimybei vieną dieną tapti viršininku pačiam sau . To tau nuoširdžiai ir linkiu

  3. #13
    Narys mikana avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Karmėlava
    Įrašai
    817
    Images
    288
    Reputacija
    1


    Na jau nevaziuok ant Trioskio

  4. #14
    mafo
    Svečias


    Citata Autorius mikana Žiūrėti skelbimus
    Na jau nevaziuok ant Trioskio
    Nevažiuoju, čia kad neužmigtu

    Šiaip priduriant aplink vien Kaunas, Vilnius ir pan. o Šiaulių nematau aplamai... va buvo diskusija apie "kas, ką ir kur Šiauliuose" prasidėjo postu 2011 metais ir po 5 min. tuo pačiu ir baigėsi 2011 m. su apskritu nuliu info. Beje nemanau, kad nereikia sau reklamos daryti - manau ją būtinai reikia daryti. Esmė saves ir savo gebėjimų pozicionavimas rinkoje, iš kuklumo pinigų neuždirbsi. Juk realiai į šį saitą ir iš šono turintys vojus užsuka, paskaito, kas kur (kad ir aš juk ne kitoks - tas iš šono )... kodėl gi nepasisiūlius??? Trioškis kaip suprantu elektrikas tai lai pasireklamuoja žinos Šiaulių žmonės kur kreiptis, kur dirba, "kur galima pasišpaguoti" (juokauju Trioški) žinos, kad pats voju turi ir apie juos kažką išmano. Aš aplamai jo vietoj telefoną prisirašyčiau... Bosas va firmos logo įsidėjęs - protingas žmogus manau.
    Paskutinį kartą taisė mafo : 2013.03.15, 14:02

  5. #15
    Trioškis
    Svečias


    Čia šiandien, mūsų tiekėjas, pirkdamas dalis "Amersivoje" nufotkino: photo.jpg , žinoma čia "Offtopic'as"

  6. #16
    waidosas
    Svečias


    Ar cia sumontuota , ar cia jis is tikro xado priedus reklamuoja

  7. #17
    Zydrius
    Svečias


    Citata Autorius Trioškis Žiūrėti skelbimus
    Čia šiandien, mūsų tiekėjas, pirkdamas dalis "Amersivoje" nufotkino: photo.jpg , žinoma čia "Offtopic'as"
    Dek Evaldai i snukiaknyge - spausim "like"

  8. #18
    mafo
    Svečias


    Trioški, kas Šiauliuose galėtu rimtai į važiuoklę vojaus įlyst Pramonės rajone, bilda kažkas gale, diezą nuvarginu, duslintuvą pervirino nė velnio nepadėjo - ne duslintuvas, pasirodo. Kokie amortikai ar dar kas... na nzn reikia kokių rimtų vyriokų. Tu tikrai žinai kokių protingų veidų šitoj pusėj...

  9. #19
    Trioškis
    Svečias


    Citata Autorius mafo Žiūrėti skelbimus
    Trioški, kas Šiauliuose galėtu rimtai į važiuoklę vojaus įlyst Pramonės rajone, bilda kažkas gale, diezą nuvarginu, duslintuvą pervirino nė velnio nepadėjo - ne duslintuvas, pasirodo. Kokie amortikai ar dar kas... na nzn reikia kokių rimtų vyriokų. Tu tikrai žinai kokių protingų veidų šitoj pusėj...
    Tai kad ten tos važiuoklės - keli elementai. Manau, kad užvažiavus į bet kurį, truputį rimtesnį, suras bilduką. Gali ir mano darbdavį finansiškai paremt - užvažiavęs ar pasiskambinęs susiderink kad apžiūrėtų Kęstas.

  10. #20
    mafo
    Svečias


    1 out of 1 members found this post helpful.
    Respect Trioški, vadinasi va kaip turi važiuoti "Vojus" - smagumėlis, dėkus už nuolaidėlę . Pasirodo pas mane ne tik bildėjo, bet tratėjo, džirgždėjo ir dar visoks velnias dėjos. Esu neapsakomoj euforijoj . Šiauliškiam siūlau Trioški pagauti- Autoeroje jis dalina nuolaidas

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •