Puslapis 2 iš 4 PirmasPirmas 1234 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 11 iki 20 iš 33

Gija: Lingių keitimas

  1. #11
    Girinis
    Svečias


    Faktas, kad nulaužysi, bet ko pergyvent? Lytagroj pilna tokių panašių. Ir kam jas traukt, nepagaunu? Įsidėjai susiveržėi ir viskas. Skylę prasigręžt atrodo reiks dar.

  2. #12
    Andrius13
    Svečias


    Citata Autorius AndriusA Žiūrėti skelbimus
    Reikia nuotraukos, nes siektiek pasimeciau su U formos varžtu. pas mane apatine plokštelė susispaudžia su viršutine plokstele o tarp ju lieka lingės su guma.
    Tai tu cia apie treciuka turbut sneki o pas antruka 4 linges jas apglebia tas U formos varztas tik apverstas ir prisisuka is apacios...

  3. #13
    Andrius13
    Svečias


    As irgi ziurejau ka ten visi grezia,pas mane tas vidurinis varztas gal kokiu 10,gazelkos lingeja skyle irgi.Dabar pas mane viskas atsukta,liko tik tas centrinis varztas,jis sukasi kartu su verzle,galvojau kad jis privirintas po lingem tai nupjoviau verzle virs lingiu o kaip ji istraukt? Kaip praskest tas linges kad ikist nauja ? Beja pats lytagroi dirbu,arba per siauri arba kamaziniai-dideli...

  4. #14
    williuxx
    Svečias


    Ačiū kolegos už patarimus, truputi paaiškėjo man Planuoju dėti GAZ 53 po antrą lingę, 1m ilgio Pas mane įdėta berods iš trečiuko kiekvienoj pusėj tik po vieną Jei teisingai supratau viskas turi puikiai pavykti

  5. #15
    Andrius13
    Svečias


    mano vargai su lingem :}

    Paskutinį kartą taisė Andrius13 : 2011.07.19, 23:33 Priežastis: suklydau

  6. #16
    Caras:) driusa avataras
    Įstojimo data
    2006.06.29
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    935
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    179
    Reputacija
    1


    [QUOTE=Andrius13;3493]mano vargai su lingem :}


    Na be to varžto tu neapseisi,bus išilginis laisvumas tų lapų, kurių galai nesitvirtina.+ varžto galvutė jaučiu turi įtakos tilto geometrijai.Pjauk tu jį ir velniop ir kišk kitą.O"stremiankių" tai gal irgi Lytagroje paieškot.

  7. #17
    Andrius13
    Svečias


    Nera tokiu Lytagroi,pats ten darbuojuos.Nusipirkau 45os markes strypa nunesiau i dirbtuves ir vyrukai padare naujas stremiankes :} o tas centrinis irgi smulkus sriegis tai nusipirkau naujus tik verzliu nebuvo :{ galva nutekino kad apvali butu,ryt ieskosiu verzliu...

  8. #18
    Rėmėjas
    Įstojimo data
    2011.04.13
    Vietovė
    Kretinga
    Įrašai
    180
    Images
    3
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Andrius13 Žiūrėti skelbimus
    Nera tokiu Lytagroi,pats ten darbuojuos.Nusipirkau 45os markes strypa nunesiau i dirbtuves ir vyrukai padare naujas stremiankes :} o tas centrinis irgi smulkus sriegis tai nusipirkau naujus tik verzliu nebuvo :{ galva nutekino kad apvali butu,ryt ieskosiu verzliu...
    Tai kuom baigesi si pasaka

  9. #19
    algelis
    Svečias


    Cia kosmaras kazkoks,jau nea 1kart esu sakes,kad tas kas nesupranta ka daro,jau geriau tegu sumoka kazkam pinigus,bet sutaupys dvigubai ir pinigu ir laiko...cia as rimtai be paniekos ir pasaipos.

  10. #20
    Girinis
    Svečias


    Na, ką tu, Algi, vyrai nori patys juk. Tvarkosi, darosi, eksperimentuoja, atradinėja...Paprasta atiduot, sumokėt ir pasiimt gatavą. O ką veikt tuo metu? Turi garažą, keletą įrankių ir daužosi nagus- bet kai pasidarys, tai bus laimingi. Negi nesmagu?

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •