Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 11

Gija: 3.6 variklio darbinė temperatūra

  1. #1
    RolisJ
    Svečias


    3.6 variklio darbinė temperatūra

    Sveiki, mono TC 3,6 trasoje aušinimo skysčio temp stabiliai laikosi 70 laipsnių, t.y ties pirmu skalės ketvirčiu. Mieste kamščiuojantis pakyla iki ~ 86, bet įšokus į aplinkkelį vėl nukrenta iki 70. Vietoj birbindamas galiu užkaitint iki ~104, įsijungia ventiliatorius, numuša iki 84, pradedu važiuot - vėl 70. Termostatą keičiau - jokio efekto. Tai svarstau ar termostatą brokuotą įsistačiau (puode nepatikrinau prieš statant), ar temperatūros daviklis grybauja, ar tiesiog mažais sūkiais važiuojant neužšyla variklis?
    Gal galėtumėt pasakyt, iki kiek pašyla jūsiškiai?
    Dėkui.

  2. #2
    Erniuxas
    Svečias


    Pas mane visada laikosi rodykle per centra. O Kompas rodo nuo 86 iki 89. Nesvarbu ar kamstyje stovi ar per trasa riedi.

  3. #3
    Narys AERO_DD avataras
    Įstojimo data
    2006.09.23
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    894
    Images
    17
    Reputacija
    1


    labai pan i termostata 98%

  4. #4
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Na maniškis kiek mažiau centro rodo, o vasara kompas ir 103 buvo parodęs kai po kalnus palaipiojau žemesnė pavara.... bet iki 70 niekad nekrenta!!!
    Beje jei keisi termostatą, man blogo korpusas butų idomu... turiu trukusiu korpusu, tai per surinkčiau...
    Turėsi galimybe duok žinot...

  5. #5
    RolisJ
    Svečias


    Gal paskubėjau nubrokuodamas naują termostatą, dabar apie 80 laiko, trasoj nebuvo kada prasivažiuot, tai žiūrėsiu, jei ką, visada lieka kartono ant radiatoriaus variantas ) Ant termostato neradau prie kiek atsidaro, toks jausmas, kad kažkas apie 83 laipsnius, tai gal ir gerai čia viskas.
    Sena termostatą galiu perleist per paštomatą, korpusas geras jo.

  6. #6
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Numeciau pm dėl korpuso.... norėčiau rast paėmimo variantą!!!

  7. #7
    Elusive_onE
    Svečias


    Sveiki, pas mane mistikos su temperatūra. O istorija ilga. Buvo taip kad žiemą pastebėjau kad po vietą malantis temperatūra pakyla iki 107 laipsniu. pakeičiau į originalų termostata, bet problema nedingo. Pasirodo toks anekdotas kad radijatorije antifreezo truko. nors bakelije norma. kažkaip nepasiima iš ten. Tai va bet bėda vistiek liko, trasoje kaip ir norma apie 90 kaip ir priklauso, bet jei po miesta maluosi, tai buna pakyla iki 107. Tai vat ir neramu nes bijau kad per daug. Visi ventoliatoriai dirba. Taiva termostatas keistas (21 eur.), temperatūrinis daviklis (9 eur.) irgi. Tai va ir nežinau ar čia normali ta temperatūra ar ne. nes jei po miesta maluos tai visada virš 100.

  8. #8
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Elusive_onE Žiūrėti skelbimus
    Sveiki, pas mane mistikos su temperatūra. O istorija ilga. Buvo taip kad žiemą pastebėjau kad po vietą malantis temperatūra pakyla iki 107 laipsniu. pakeičiau į originalų termostata, bet problema nedingo. Pasirodo toks anekdotas kad radijatorije antifreezo truko. nors bakelije norma. kažkaip nepasiima iš ten. Tai va bet bėda vistiek liko, trasoje kaip ir norma apie 90 kaip ir priklauso, bet jei po miesta maluosi, tai buna pakyla iki 107. Tai vat ir neramu nes bijau kad per daug. Visi ventoliatoriai dirba. Taiva termostatas keistas (21 eur.), temperatūrinis daviklis (9 eur.) irgi. Tai va ir nežinau ar čia normali ta temperatūra ar ne. nes jei po miesta maluos tai visada virš 100.
    Kazkaip man atrodo kad viskas čia pas tave Ok. Kiek žinau šitie motorai dirba truputi virš 100 laipsniu. Todėl yra uždara aušinimo sistema bei netinka H2O aušinimas....

  9. #9
    Rėmėjas
    Įstojimo data
    2011.04.17
    Vietovė
    Panevezys, LT
    Įrašai
    524
    Reputacija
    1


    Viskas OK. Tik už miesto ne 90, o apie 85 berots laikosi ar 83. Įsijunk elektroninį temperatūros rodiklį. O gal čia su dujom aukštesnė būna, nežinau to. Mano mieste stovint iki 105-107 pakyla, malantis irgi panašiai, už miesto krenta .

  10. #10
    Narys Raimislt avataras
    Įstojimo data
    2011.05.22
    Vietovė
    Kaunas - Jonava-Ukmergė-Kėdainiai
    Įrašai
    1.705
    Reputacija
    1
    Diagnostika ir Elektrinės dalies remontas Tel . : 8699 79879 http://www.voyager.lt/showthread.php...alies-remontas

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •