Nu va..beda dalinai issprendziau(nes per tuos darbus vis nera laiko nulekt pas rimtus meistrus).. Kaip as isivaizduoju(gal kas pataisys) pas mane yra trys sklendziu valdymo varikliukai, kazkuris is ju pameta savo padeti, del to valdymo blokas nebezino kaip valdyti sklendes. Pilna intike info kaip perkalibruot sklendes senesniems modeliams, bet penktukui niekur neradau(gal ieskot nemoku), bet prisedau ir isbandziau daug mygtuku kombinaciju ir galu gale radau Uzkuriu masina, kartais net vaziuojant taip galima padaryt, reikia laikyt nuspaudus du mygtukus apie 5 sek. SYNC + AUTO kol pradeda mirgset mygtukas recirkuliacijos (nu tas kur masinele su rodykle nupiesta), kalibracija vyksta apie 1 minutę(girdisi kaip vaiksto visos sklendes) ir jeigu neuzsidega kokiu daugiau lempuciu reiskias viskas baigesi gerai
Mano atveju po sitokio veiksmo viskas susitvarko ir viskas valdosi puikiai, persijungia oro srautas ten kur man reikia. Ir taip dziaugiuosi iki kito karto
Pakartojus kalibracija vel viskas ok
Tai taip ir zaidziu, tikiuosi pratempt iki vasaros, o tada ziuret pats(nors is manes elektrikas toks, kad tik el. rozete rast galiu), o jeigu ka pridirbsiu, arba tingesiu knistis tai teks varyt pas Raimi.