Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 17

Gija: Chrysler T&C 2013m. Automatiniai valytuvai

  1. #1
    Erniuxas
    Svečias


    Chrysler T&C 2013m. Automatiniai valytuvai

    Sveiki, nustojo veikti automatiniai valytuvai. Uzdengus davikli ranka valytuvai nejuda. Sukiojant jautrumo rankenele valytuvai kaskart sujuda viena karta ir atsigula amzinojo poilsio. Bandziau per nustatymus pakeisti i standartini rezima tada imtervalo daznumas reguliuojasi ir viskas veikia, pakeitus atgal i auto valytuvai miega. Gal kas zinot kame gali buti beda?

    P.s. yta ijungta funkcija kad pasileistu lempos kai suveikia valytuvai ir vaziuojant diena trasoje, apsinesus priekiniam stiklui lempos isijungia, taip iseina kad daviklis ant lango signala paduoda...

  2. #2
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Sviesos įsijungia nuo daviklio panelej. O valytuvus valdo daviklis ant lango

  3. #3
    Erniuxas
    Svečias


    O nera taip, kad daviklis paneleje jungia sviesas reaguodamas diena/naktis. O funkcija sviesu paleidimas isijungus valytuvams veikia nuo daviklio ant stiklo?

  4. #4
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Na viskas siaip susiję. Taip valytuvų daviklis esantis ant lango duoda signalus į BCM ir BCM įjungia valytuvus pagal daviklio duomenis bei, jei esant tam tikrom aplinkybėm, apvirskines visa situacija uždega šviesas. Tačiau tai nėra taip kad uždengus lietaus davikli ranka uždega šviesas.
    Lietaus davikli aš patikrinu pabaksnodamas pirštu į stiklą, kur jo akis. Tada suveikia valytuvai. Na o tiksliausiai pažiūrėt galima butų padarius diagnostika.

  5. #5
    eex32
    Svečias


    Esu pastebėjęs, kad šviesas jungia tik tada, kai valytuvai (ant auto) iš "intervalinio reto" persimeta į "intervalinį dažną" arba "normalų" režimą. Jei reikia tik nubraukti vandenį vieną kartą, tai jokių šviesų nejungia. Galiu tik patvirtinti, kad daviklis ant stiklo yra tas vadinamas "lietaus daviklis", o ant panelės esantis spuogas - Auto šviesų daviklis (jis kombinuotas su klimato kontrolės saulės intensyvumo davikliu). Temos autoriui manau paprasčiausia būtų iš salono nusiimti apdailas ir pasižiūrėti, ar tas davikliukas natsiklijavęs nuo stiklo (jis ten lygtais tokiais silikoniniais klijais klijuojasi - bet nesu 100proc. tikras).

  6. #6
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Pats daviklis tvirtinasi ant rėmelio priklijuoto ant stiklo. Rėmelis prie stiklo tvirtinasi ale skaidria dvipuse lipnia juosta. Originalai laikosi kad atkrapstyt laaaaabai sunku, o jei keisti stiklai tai visaip buna. Pvz pas mane jau atsiradę atsokimu=burbuliukus... Beje bandžiau bravoj klausti to rėmelio, tai nesugebejo užsakyti kaip atskira detale, tik su stiklu....

  7. #7
    Erniuxas
    Svečias


    Daviklis ir pas mane turi kelis burbuliukus virsuje, bet tai greiciau itakotu pastovu valytuvu veikima, nes dingsta skaidrumas. Fyske meginau istraukinet, kontaktai grazus. Saugiklius tuos mini visus praskambinau, visi sveiki. (Didziuju neina per virsu patikrinti, o istraukineti neturejau siandien laiko).
    Beje vaziavau ryte 40km per trasa su istraukta fyske is stikle esancio daviklio ir nei karto nepasileido lempos, vaziuojant atgal buvau istates fyske atgal ir lempos kelis kart isijunge/issijunge, nors valytuvai neikarto nepasileido automatiskai. (Jautrumas visada buvo ant max)

  8. #8
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Nemanau kad tie burbuliukai taip stipriai gali įtakotų darbą ( pas mane jų yra daugiau bet veikia).... Itariu kad be rimtesnes diagnostikos čia neapsieisit... dar aišku reiktų užsidėti kita sensoriu pabandymui, bet jų nesimėto....

  9. #9
    eex32
    Svečias


    Kiek ten laidų pas tą kritulių daviklį? O jei tokį kvailą eksperimentą atlikti: ištraukti fiškę iš daviklio, ir fiškėje patrumpint kontaktus (per varžą gal kokią)? jei degiojasi šviesos, vadinasi daviklis veikia. Nes dabar tai negali žinot, kodėl tos šviesos įsijungia (gal tiesiog tamsiau, ir tas daviklis panelėje jungia jas).

  10. #10
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Manau kad tiesiog dabar tamsios dienos, pasigavo šešėlį ir uždegė. Lietaus daviklis tiesiogiai nereaguoja į apšviestumą dėl šviesu uždegimo. Tiesiog kai valytuvai suveikia dažniau nei kažkiek laiko BCM priima sprendimą kad reik uždegti šviesas....

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •