Puslapis 2 iš 2 PirmasPirmas 12
Rezultatai 11 iki 17 iš 17

Gija: Chrysler T&C 2013m. Automatiniai valytuvai

  1. #11
    Erniuxas
    Svečias


    Gerai matau kad nieko neisspresti cia, nes klaustuku daugiau nei faktu. Kas Vilniuje gali gerai apziureti? Chryslerservisas ir AAC atsisake vos suzinoje problema.

  2. #12
    wongas
    Svečias


    Kritulių daviklis iš sviesų daviklis veikia nepriklausomai. Kiek tekę susidurti - pasitvirtino 100 procentų.

  3. #13
    Mane pastebėjo!
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    456
    Images
    18
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Erniuxas Žiūrėti skelbimus
    Gerai matau kad nieko neisspresti cia, nes klaustuku daugiau nei faktu. Kas Vilniuje gali gerai apziureti? Chryslerservisas ir AAC atsisake vos suzinoje problema.
    pabandyk 860027749

  4. #14
    Erniuxas
    Svečias


    Gal kas turite parduoti naudota sensoriu? Nesinori pirkti naujo, nes neaisku ar jame beda..
    Buvo daryta diagnostika, tado tik akumuliatoriaus klaida.. tikrino su oscilografu sake masina su davikliu komunikuoja ir daviklis reaguoja i uzdengima, (bet gal nekorektiskai) reikia pameginti kita davikli, o tada liks tik bcm

  5. #15
    Pradėjo patikti!
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Vilnius/Kretinga
    Įrašai
    304
    Images
    1
    Reputacija
    1


    O sakykit kas cia per sensorius po veidrodeliu?20180510_191908.jpg.cia gal tas sviesoms?

  6. #16
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Taip.
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  7. #17
    Elusive_onE
    Svečias


    Man buvo tas pats, nekubėkit leisti pinigų ir remontuoti. Viskas ant tiek paprasta kad net nepagalvotum. Pas mane buvo taip. Lietaus daviklis yra ant to paties saugiklio kaip prikurkės, aš matyt dėdamas ar tai pakrovėją ar kažką tokio nusprogdinau saugikli, prikurke neveikia, o kadangi ant to paties ir lietaus daviklis. Vienu žodžiu supratot

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •