Puslapis 5 iš 5 PirmasPirmas ... 345
Rezultatai 41 iki 48 iš 48

Gija: Streikuoja automatas

  1. #41
    nokas1
    Svečias


    ok, tai gal galit pasakyt, kur stovi tepalo slėgio daviklis ir kiek omų turi rodyt pats daviklis? Bandysiu jį pratestuot ir laidus kur eina iš daviklio į kompą.

  2. #42
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius nokas1 Žiūrėti skelbimus
    ok, tai gal galit pasakyt, kur stovi tepalo slėgio daviklis ir kiek omų turi rodyt pats daviklis? Bandysiu jį pratestuot ir laidus kur eina iš daviklio į kompą.
    Dėžės viduje omais jo gali nepavykti patikrinti.

  3. #43
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2014.10.14
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    108
    Reputacija
    1


    Sveiki, turiu nerimą dėl automatinės dėžės. Startuojant iš vietos kažkas lyg prabuksuoja. Tai trunka apie pusę sekundes. Startuojant švelniai prabuksavimo nebūna. Tepalų norma, keisti prieš 2000 KM, klaidų nemeta. Gal kas yra susidūręs? Reiktų sunerimti?

  4. #44
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2014.10.14
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    108
    Reputacija
    1


    Dar pastebėjau, kad stipriai pašilus varikliui tas prabuksavimo laikas pailgėja iki maždaug 2 sekundžių. Toks jausmas lyg kokie 2 cilindrai nedirbtų. Pajudėjus viskas būna gerai, pavaras jungia puikiai.

  5. #45
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Citata Autorius eegis Žiūrėti skelbimus
    Sveiki, turiu nerimą dėl automatinės dėžės. Startuojant iš vietos kažkas lyg prabuksuoja. Tai trunka apie pusę sekundes. Startuojant švelniai prabuksavimo nebūna. Tepalų norma, keisti prieš 2000 KM, klaidų nemeta. Gal kas yra susidūręs? Reiktų sunerimti?
    Arba daugiau pasideveje frikciniai diskai arba solenoidai arba vis tik truksta siek tiek tepalo. Kaip matavai juos ?
    Paskutinį kartą taisė Arnas : 2020.01.21, 09:18
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  6. #46
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2014.10.14
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    108
    Reputacija
    1


    Matavau karštam, užvestam varikliui. Rytoj Bosas man visą tiesą pasakys, o aš visiems pasakysiu

  7. #47
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2014.10.14
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    108
    Reputacija
    1


    Buvo daug versijų, tačiau galutinė diagnozė: žvakės ir žvaklaidžiai. Didelis ačiū "Aukščiausiai pavarai" už rastą ir pašalintą gedimą

  8. #48
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Citata Autorius eegis Žiūrėti skelbimus
    Buvo daug versijų, tačiau galutinė diagnozė: žvakės ir žvaklaidžiai. Didelis ačiū "Aukščiausiai pavarai" už rastą ir pašalintą gedimą
    Logikos yra. Kai zemos nelygios apsukos ir blogas degimas, startuojant nepakanka slegio solenoidams laiku persijungti.
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •