Puslapis 3 iš 4 PirmasPirmas 1234 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 21 iki 30 iš 36

Gija: Priekinė važiuoklė

  1. #21
    Narys Raimislt avataras
    Įstojimo data
    2011.05.22
    Vietovė
    Kaunas - Jonava-Ukmergė-Kėdainiai
    Įrašai
    1.705
    Reputacija
    1


    1 out of 1 members found this post helpful.
    Citata Autorius BOSAS Žiūrėti skelbimus
    situ masinu tas pats blogi amortikai juos reikia keist. nors ir veikia.
    120% procentu pritariu ir manau kad taip greičiausiai ir bus - bėda pačių amortiku. Buvau užturėjas panašų gemarojų kaip pakeičiau visą priekinę važiuoklę, važiuoklių"meistrai" kėlė rankas, tech apžiūrų cente užsikniso tampyti ant stendo, o aš niekaip nenorėjau daleisti minties ,kad bus gatavas vienas iš apynaujų amortikų.
    Diagnostika ir Elektrinės dalies remontas Tel . : 8699 79879 http://www.voyager.lt/showthread.php...alies-remontas

  2. #22
    Rėmėjas Daranius avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Utena, LT
    Įrašai
    1.389
    Tinklaraščio įrašai
    2
    Images
    6
    Reputacija
    1


    Gal galit išsiplėst koks ten tas barškėjimas gaunasi? Kada pasireiškia ir kokia amortiku probkema? Gal lengvai restauruojasi tiesiog?
    Born in USSR

  3. #23
    Gin
    Svečias


    Citata Autorius Raimislt Žiūrėti skelbimus
    120% procentu pritariu ir manau kad taip greičiausiai ir bus - bėda pačių amortiku. Buvau užturėjas panašų gemarojų kaip pakeičiau visą priekinę važiuoklę, važiuoklių"meistrai" kėlė rankas, tech apžiūrų cente užsikniso tampyti ant stendo, o aš niekaip nenorėjau daleisti minties ,kad bus gatavas vienas iš apynaujų amortikų.
    Pastebejimas - kai pravaziuoji daugiau pradeda maziau barsketi, kokius geriau deti amortijus, kurie ilgiau laikytu?

  4. #24
    Mokausi skaityti
    Įstojimo data
    2016.07.30
    Vietovė
    Šilutė
    Įrašai
    39
    Reputacija
    1


    Sachs, mopar čia brangesnis variantas kyb- pigesnis, imho pirkčiau pigesnius, bet dažniau keisčiau nes brangesni tikrai manau tokiai karvei labai ilgiau nelaikytu

  5. #25
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Gin Žiūrėti skelbimus
    Pastebejimas - kai pravaziuoji daugiau pradeda maziau barsketi, kokius geriau deti amortijus, kurie ilgiau laikytu?
    kyb laiko. Gal ir kitu yra gali bandyt

  6. #26
    Bijau išsižioti...
    Įstojimo data
    2017.09.19
    Vietovė
    Kėdainiai
    Įrašai
    58
    Reputacija
    1


    Sveiki,
    gal yra Lt pirkti visas komplektas priekines vaziuokles kur eina amortikas kartu su spiruokle, atraminiu guoliu ir guma?
    Pradejo ir pas mane kazkas priekyje bildet, servise pakeite vairo traukiu antgalius, bet nepadejo, sake visa kita ok bet vaziuojant per duobes vistiek bilda ir toks jausmas, kad dauzo i virsu, tai sakau, gal visa ta pasikeitus, laiko maziau sugaisciau Ar bandyt dar i servisa kita nulekt, kad paverztu..

  7. #27
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Olius Žiūrėti skelbimus
    Sveiki,
    gal yra Lt pirkti visas komplektas priekines vaziuokles kur eina amortikas kartu su spiruokle, atraminiu guoliu ir guma?
    Pradejo ir pas mane kazkas priekyje bildet, servise pakeite vairo traukiu antgalius, bet nepadejo, sake visa kita ok bet vaziuojant per duobes vistiek bilda ir toks jausmas, kad dauzo i virsu, tai sakau, gal visa ta pasikeitus, laiko maziau sugaisciau Ar bandyt dar i servisa kita nulekt, kad paverztu..
    Tai kad vaziuokles ten kelios detales tera. Paimk ta atramini guoli su lekste ir pasikeisk. Dar stabilizatoriaus traukes buna gan garsiai barska.
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  8. #28
    Rėmėjas
    Įstojimo data
    2011.04.17
    Vietovė
    Panevezys, LT
    Įrašai
    524
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Olius Žiūrėti skelbimus
    Sveiki,
    gal yra Lt pirkti visas komplektas priekines vaziuokles kur eina amortikas kartu su spiruokle, atraminiu guoliu ir guma?
    Pradejo ir pas mane kazkas priekyje bildet, servise pakeite vairo traukiu antgalius, bet nepadejo, sake visa kita ok bet vaziuojant per duobes vistiek bilda ir toks jausmas, kad dauzo i virsu, tai sakau, gal visa ta pasikeitus, laiko maziau sugaisciau Ar bandyt dar i servisa kita nulekt, kad paverztu..
    Sveikas. Pakeisk servisa Gal netycia kitas servisas suras kas istikruju bilda. Man yra buve, i pazistamu servisa nuvariau, ale naujas, didelis, prabangus ir tt pakeite antgali kairej pusej, desinej st.traukele. Isvaziavau, siek tiek maziau bilda. Grizau i senaji savo servisiuka, kur nuolat vaziuodavau, pakeite nekeista antgali ir st.traukele, isvaziavau be jokio garso
    PS. Itarciau amortikus, lekstes arba stabilizatoriaus gumas. Ketvirtukuose daznai stabilizatoriaus gumos skleidzia garsa, o servisai neretai neranda kas skleistu ta garsa, gal taip pat ir su penktukais
    PPS spyruokles gal net neverta butu keisti, bet, jeigu amortikai po apsauga apsitepalave, gali buti garsu priezastis.

  9. #29
    Bijau išsižioti...
    Įstojimo data
    2017.09.19
    Vietovė
    Kėdainiai
    Įrašai
    58
    Reputacija
    1


    Nuvariau ant technikines stendo.. Nieko nerado, viskas ledas.. Tai sake, kad arba amortikai arba atraminiai..ir jauciu neisemus nelabai ir pamatys.

  10. #30
    Bijau išsižioti...
    Įstojimo data
    2017.09.19
    Vietovė
    Kėdainiai
    Įrašai
    58
    Reputacija
    1


    Nusipirkau tokius:
    amortikas.jpg

    Abu lengvai pasikeite, ten juk tik keli varztai atsukt ir prisukt
    Bet esme, kad vairuotojo pusej pradejo trasket vaira sukant
    Ar gali buti, kad naujam atraminis guolis prastas?
    Ar as ta linkme mastau, kad gal cia gamykliskai perdaug priverztas amortikas? is virsaus atlaisvinciau truputi ir viskas ok butu?
    O gal tepalo pagailejo?
    Gal kam taip pasitaike? Ka tokiu atveju daret? Grazint neiseis is amerikes biski ilgai keliavo

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •