Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 17

Gija: kiek valgo ir kokias dujas geriausia detis

Hibridinis vaizdas

Ankstesnis pranešimas Ankstesnis pranešimas   Sekantis pranešimas Sekantis pranešimas
  1. #1
    buldozeris
    Svečias


    kiek valgo ir kokias dujas geriausia detis

    sveiki turiu Chrysler grant voyeger 3.3 benzinuka ir man atrodo kad jis daugokai valgo kazkur 18l 100km. ar tai normalu ar tikrai perdidelis apetitas. galvoju deti dujas bet nelabai apie jas nusimanau .apie dujas klausimai butu tokie
    1 kiek vidutiniskai turetu mieste valgyti ir i kokia vieta geriausia statyti baliona( pas mane sedynes i grindis susileidzia) Asciu uz atsakymus

  2. #2
    Narys Raimislt avataras
    Įstojimo data
    2011.05.22
    Vietovė
    Kaunas - Jonava-Ukmergė-Kėdainiai
    Įrašai
    1.705
    Reputacija
    1


    Citata Autorius buldozeris Žiūrėti skelbimus
    sveiki turiu Chrysler grant voyeger 3.3 benzinuka ir man atrodo kad jis daugokai valgo kazkur 18l 100km. ar tai normalu ar tikrai perdidelis apetitas. galvoju deti dujas bet nelabai apie jas nusimanau .apie dujas klausimai butu tokie
    1 kiek vidutiniskai turetu mieste valgyti ir i kokia vieta geriausia statyti baliona( pas mane sedynes i grindis susileidzia) Asciu uz atsakymus
    Apetitas perdidelis,2 balionai į vidurinių sėdynių ertmes.
    Diagnostika ir Elektrinės dalies remontas Tel . : 8699 79879 http://www.voyager.lt/showthread.php...alies-remontas

  3. #3
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius buldozeris Žiūrėti skelbimus
    sveiki turiu Chrysler grant voyeger 3.3 benzinuka ir man atrodo kad jis daugokai valgo kazkur 18l 100km. ar tai normalu ar tikrai perdidelis apetitas. galvoju deti dujas bet nelabai apie jas nusimanau .apie dujas klausimai butu tokie
    1 kiek vidutiniskai turetu mieste valgyti ir i kokia vieta geriausia statyti baliona( pas mane sedynes i grindis susileidzia) Asciu uz atsakymus
    Viskas normaliai dar pakankamai mazai valgo.
    Dujas desi grubiai po 10000 km iseisi i 0 kaip sakant pradesi taupyt

  4. #4
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Citata Autorius buldozeris Žiūrėti skelbimus
    sveiki turiu Chrysler grant voyeger 3.3 benzinuka ir man atrodo kad jis daugokai valgo kazkur 18l 100km. ar tai normalu ar tikrai perdidelis apetitas. galvoju deti dujas bet nelabai apie jas nusimanau .apie dujas klausimai butu tokie
    1 kiek vidutiniskai turetu mieste valgyti ir i kokia vieta geriausia statyti baliona( pas mane sedynes i grindis susileidzia) Asciu uz atsakymus
    Jei cia po miesta ar tik trumpais atstumais tai 18 normaliai. Jei uzmiesty, vaziuojant bent po 15-20 km - per daug. Duju naudos pora litru daugiau. Kaip rase Bosas - po ~10000 km , t.y. vidutiniskai po pusmecio atsipirks iranga.
    Paskutinį kartą taisė Arnas : 2018.01.26, 09:39
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  5. #5
    Narys AERO_DD avataras
    Įstojimo data
    2006.09.23
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    894
    Images
    17
    Reputacija
    1


    Sąnaudos mieste(kaip dujų taip ir benzino) priklauso nuo važiavimo stilių ir aplinkos (oras, atstumai ir kamščiai) pvz dujų gali būti nuo 15 iki 23l.,benzo nuo 12 iki 16l.

  6. #6
    buldozeris
    Svečias


    as gyvenu londone tai retai buna kad vaziuoju trumpus atstumus dazniausei sedi kamsciuose. pas mane ir trasoi ryja panasei. pasmus pliusas tas kad isistates dujas moki maziau keliu mokescio(dabar moku 550 i metus)). duju istatimo kaina apie 1150 anglisku speju uz papildoma baliona teks damoketi papildomai.

  7. #7
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Del trasos vartojimo tai busi suklydes skaiciuodamas arba tavo trasos greitis virs 140 km/h

  8. #8
    Narys AERO_DD avataras
    Įstojimo data
    2006.09.23
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    894
    Images
    17
    Reputacija
    1


    Kai gyvenam vasaros metu sode.,ir važiuodami į darbą (daugiau užmesti) tai galima į tilpti benzo nuo8, 5-9l, dujų kas įdomu pan išeidavo is sodo nors ir toliau bet važiuoti į darbą pigiau arba tas pats kaip iš namo (per kamščius) ...

  9. #9
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Kasdienes sanaudos yra gerokai didesnes nei imanoma pasiekti taupant.

    Sanaudas labai padidina trumpi atstumai ir kalnai.

  10. #10
    Narys AERO_DD avataras
    Įstojimo data
    2006.09.23
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    894
    Images
    17
    Reputacija
    1


    Nežinau bet, dėl sąnaudos, gal reikia patikrinti uždegimo sistema (žvakės, laidai)., važiuoklė ( supportai ir tt.). Kažkas ne gerai....

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •