Rezultatai 1 iki 10 iš 10

Gija: Smart beam

  1. #1
    Gin
    Svečias


    Smart beam

    Ar kas bandė kalibruoti automatines ilgasias šviesas? Mirksi kartą per sekundę galinio matymo veidrodžio indikatorius, kiek domejausi reikia stendo su trim ledais ir programiskai paleisti adaptaciją. Ar kas mėgino? Pavyko?

  2. #2
    Erniuxas
    Svečias


    Pamegink isjungus degima paspausti ir laikyti mygtuka ant galinio vaizdo veidrodelio, laikant uzkurti varikli ir dar palaikyti kokias 5s.

  3. #3
    Gin
    Svečias


    Niekas nevyksta, si kombinacija man rodos yra automatiniu sviesu denonstracija. Meginsiu pasidaryti toki stenda https://www.ebay.com/p/MILLER-TOOL-9...LOOR/659267871
    Jei vokieciai nemeluoja, 3 saltai balti ledai.
    Nesuprantu, ar tik mano vieno toks kaprizingas voyageris, ar kiti sedit sukande dantis? Nesu turejes tokios problematiskos masinos...

  4. #4
    Erniuxas
    Svečias


    Abejoju kad ten kas nors kalibruojasi. Nebandei pasikeisti pacia kamera kuri uz galinio vaizdo veidrodelio?

  5. #5
    Administrator Mindas112 avataras
    Įstojimo data
    2006.01.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    2.054
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    21
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Gin Žiūrėti skelbimus
    Niekas nevyksta, si kombinacija man rodos yra automatiniu sviesu denonstracija. Meginsiu pasidaryti toki stenda https://www.ebay.com/p/MILLER-TOOL-9...LOOR/659267871
    Jei vokieciai nemeluoja, 3 saltai balti ledai.
    Nesuprantu, ar tik mano vieno toks kaprizingas voyageris, ar kiti sedit sukande dantis? Nesu turejes tokios problematiskos masinos...
    Kažkaip nesu nei saviškiame susidūręs ,nei anksčiau girdėjęs apie šią problemą. Jei būtų sutinkamas reiškinys, patikėk, forumas "skambėtų"...
    Chrysler Pacifica Limited Platinum 2017

  6. #6
    Gin
    Svečias


    Ne tik si beda, nesu dar tokio auto turejes, kuriam po 160t km reiktu generatoriu remontuoti, sugedes generatorius per visa grandine PCM kompa sugadino, dingo krovimas, liamdos parejo, nu nesamone ne masina, ramiai negaliu vazinet pastoviai lenda vis kokios bedos...

  7. #7
    Administrator Mindas112 avataras
    Įstojimo data
    2006.01.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    2.054
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    21
    Reputacija
    1


    Na, nežinia, "kokio plauko" meistrai ją anksčiau remontavo. be to, nežinia, ar tikrai tokia rida, nes pas mus ir kai kuriems amerikonams ridą atsukinėja...
    Chrysler Pacifica Limited Platinum 2017

  8. #8
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Gin Žiūrėti skelbimus
    Niekas nevyksta, si kombinacija man rodos yra automatiniu sviesu denonstracija. Meginsiu pasidaryti toki stenda https://www.ebay.com/p/MILLER-TOOL-9...LOOR/659267871
    Jei vokieciai nemeluoja, 3 saltai balti ledai.
    Nesuprantu, ar tik mano vieno toks kaprizingas voyageris, ar kiti sedit sukande dantis? Nesu turejes tokios problematiskos masinos...
    Turi bedu smulkiu laikas nuo laiko. Daugumai si masina nervukus patikrina.

  9. #9
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Gin Žiūrėti skelbimus
    Ne tik si beda, nesu dar tokio auto turejes, kuriam po 160t km reiktu generatoriu remontuoti, sugedes generatorius per visa grandine PCM kompa sugadino, dingo krovimas, liamdos parejo, nu nesamone ne masina, ramiai negaliu vazinet pastoviai lenda vis kokios bedos...
    Gal skaudžiai per įvykį buvo gavęs, tai ir kvailioja dabar...
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  10. #10
    Gin
    Svečias


    Citata Autorius Arnas Žiūrėti skelbimus
    Gal skaudžiai per įvykį buvo gavęs, tai ir kvailioja dabar...
    Butenf kad ne, pats parsivilkau, bamperis, lempa, sparnas, kapotas ir stiklas nuo airbagu skiles, nieko nereikejo nei tempt, lituot, viskas vietoj.buvo ir susidejo graziai, ner kantrybes krapstineti, gal norinciu pirkt butu?

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •