Puslapis 2 iš 7 PirmasPirmas 1234 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 11 iki 20 iš 64

Gija: Perku auto

  1. #11

  2. #12
    Narys AERO_DD avataras
    Įstojimo data
    2006.09.23
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    894
    Images
    17
    Reputacija
    1


    Žiūrėk, skambink.... Gerų variantu su norm. komplektacija būna visada, bet neilgai todėl reikia stebėti skelbimai, skambinti, važiuoti žiūrėti . Ir paskui welcome į mūsų kompanija

  3. #13
    Niekur iš čia neisiu! Makacinas avataras
    Įstojimo data
    2013.08.09
    Vietovė
    alytus
    Įrašai
    601
    Reputacija
    1


    sito vaziuotau ziuret

  4. #14
    Tomahauk
    Svečias

  5. #15
    Tomahauk
    Svečias


    Citata Autorius Makacinas Žiūrėti skelbimus
    sito vaziuotau ziuret
    Jo sitas geras ir man patinka, bet kaina nelabai ikandama.........

  6. #16
    Tomashokas
    Svečias


    As ieskodamas miniveno irgi skanavau skelbimus kiekviena ryta,pietus,vakara (per darbo laika negaliu),tai grubiai puse metu uztruko,nedege nes turejau su kuo vaziuot,kol netycia puse devyniu vakaro buvo idetas sviezias skelbimas,siaip netaip sutariau rezervavima,bet nuvykus is ryto prie tralo dar teko gerai pasinervint kol sutarem,nes dar keli klientai aplink sukosi.Gavosi europinis,nesupuves,limitedas,faceliftas,dujinis,t ik su variklio defektu,kas man,kai pats viska tvarkau yra super.
    Taip kad kantrybes ir sekmes.

  7. #17
    Tomahauk
    Svečias


    Citata Autorius Tomashokas Žiūrėti skelbimus
    As ieskodamas miniveno irgi skanavau skelbimus kiekviena ryta,pietus,vakara (per darbo laika negaliu),tai grubiai puse metu uztruko,nedege nes turejau su kuo vaziuot,kol netycia puse devyniu vakaro buvo idetas sviezias skelbimas,siaip netaip sutariau rezervavima,bet nuvykus is ryto prie tralo dar teko gerai pasinervint kol sutarem,nes dar keli klientai aplink sukosi.Gavosi europinis,nesupuves,limitedas,faceliftas,dujinis,t ik su variklio defektu,kas man,kai pats viska tvarkau yra super.
    Taip kad kantrybes ir sekmes.
    Tai va kolkas pas mane toks pats variantas ir belieka....lauksiu kol sulauksiu. O kaip sakai jei nedega ir yra su kuom vaziuoti - ateiks laikas ir atsiras

  8. #18
    Narys AERO_DD avataras
    Įstojimo data
    2006.09.23
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    894
    Images
    17
    Reputacija
    1



  9. #19
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2014.10.14
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    108
    Reputacija
    1


    Gal kas is forumieciu yra gyvai ciupinejes, apziurejes toki varianta? https://www.skelbiu.lt/skelbimai/par...-32659723.html

  10. #20
    Pradėjo patikti!
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Vilnius/Kretinga
    Įrašai
    304
    Images
    1
    Reputacija
    1


    Kam tas 4x4?As pries 1 chrysleri irgi svarsciau apie4x4 bet kazkas is forumiecio pasake kad nesvaigciau ir teisingai pasake,kiek metu jau su chrysleriais tai niekam man neprireike 4x4☺

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •