Puslapis 3 iš 3 PirmasPirmas 123
Rezultatai 21 iki 30 iš 33

Gija: Aušinimo ventiliatorius

Hibridinis vaizdas

Ankstesnis pranešimas Ankstesnis pranešimas   Sekantis pranešimas Sekantis pranešimas
  1. #1
    shilkas
    Svečias


    Ta pacia problema lygiai taip pat susitvarke Nikon, aprase keliais postais zemiau

  2. #2
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius shilkas Žiūrėti skelbimus
    Kaip suprast esama sistema? Reikia keisti rele, o naudota kainuoja 100 lt
    Kaip matau suplaket du skirtingus dalykus i viena. Jus pasirodo kalbat ne apie ausinimo vetiliatorius o apie salono ventiliatoriu.

  3. #3
    renka
    Svečias


    20180810_143226.jpg va tokia temp mieste sukyla

  4. #4

  5. #5
    renka
    Svečias


    Galvojau kad radijatorius.pakeitem.beda ta pati.galvocisu temperatutos daviklis,bet tik mieste pakyla auksciau.trasoi viskas gerai

  6. #6
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Jei veikia kondicionerius tai ventiletorius leidzia iskarto nesvarbu kokia temp. Rasei kad kondikas veikia.

    Be kondiko ventiliatoriu 1 greitis jungiamas tik prie pirmo trumpo bruksnelio esancio virs vidurio. 2 prie ilgo bruksnelio esancio virs vidurio

  7. #7
    renka
    Svečias


    1 out of 1 members found this post helpful.
    Supratau.na vadinasi taip gal turi but.nes man rodykle pakyla virs vidurio keli mm.nedakyla iki mazos rodykles virs vidurio.isijunge ir ventiliatorius tada.kondiske buvsu isjunges.pries tai atvazinejau 8 metus su 3.8 tai rodykles nebuvau mstes pakilusios suksciau vifurio.ar ksmstis ar vaziuoji tai keli mm zemiau vidurio

  8. #8
    raimmis
    Svečias


    Na va pora valandu darbo ir pagal pries tai aprasyta metoda, rele vel veikia. Ziuresim kiek ilgai bet vis geriau negu nieko. Detales apie 10 lt, nes kiek ieskojau tai naujos kaina 250lt.

  9. #9
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2015.06.15
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    126
    Reputacija
    1


    Och...nu tai kiek padėjai tai tiek tau ačiū.....Pašalinsiu, tik noriu suprast....Yra dvi manęs laukiančios relės pas pusbrolį kitam LT krašte, pas kurį aš būsiu tik per velykas....
    Priverstinai paleist ventiliatorius esant reikalui, būdą radau. Įdomu būtų sužinoti, koks yra tas valdymo signalas....Analoginis mA, ar V....Ar koks dažninis ar amplitudinis skaitmeninis...Kokiu būdu kompas stebi relės darbą ir nustato klaidą 1429....
    O pirk, keisk, kreipkis servisan, mokėk pinigus ir neuždavinėk klausimų....šitą receptą aš žinau. Jei ką - dar kart ačiū.

  10. #10
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2015.06.15
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    126
    Reputacija
    1


    Nu pas mane relė pakeista...kita sena relle...tiesa...rele tą ežį vadinti yra neteisinga...Tai raktas...tranzistorinis ar tiristorinis...Bandysiu išsiaiškint...gal.
    Gedimas nusiėmė...ventiliatoriai sudirba...Mažu greičiu...ko anksčiau nebūdavo...
    Ežiukas prikniedytas...nuimti galima tik drelės pagalba.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •