Puslapis 1 iš 9 123 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 87

Gija: Ieskau crd voyagerio nuo 2001

  1. #1
    FBR
    Svečias


    Ieskau crd voyagerio nuo 2001

    Manau pagal pinigus itilpti i 3,500 eu. Gasdina mane siek tiek jo islaikymo kastai.
    Gal ponas Bosas ar kiti zinantys parasys kainas periodiskuma.
    Taip pat i ka reik atkreipt demesi perkant.
    Beje mano pirkinio butina salyga-kondikas,tai jei jis neveiktu domintu kokia didziausia suma teks investuot norint ji paleist.

    Trumpai apie save esu kaunietis 10 metu istikimas volvo 740. Nenurasysiu as dar jos bet noriu miniveno.

  2. #2
    Zydrius
    Svečias


    Pasiskaitykit cia: http://old.voyager.lt/modules/newbb/...=2506&forum=40
    http://old.voyager.lt/modules/newbb/...d=482&forum=40

    Saziningai perskaicius viska, bus daug, daug aiskiau, o kainos aiskios yra is Autoplius, Autogido. Jumz'o is JAV neatsiplukdysi

  3. #3
    Narys
    Įstojimo data
    2008.05.06
    Vietovė
    Kaunas-Garliava, LT
    Įrašai
    635
    Images
    29
    Reputacija
    1


    I tokia suma turbut sunkiai tilpsi jei nori normalios vaziavimui o ne damustos remontui. Pas mane CDR, as juo patenkintas. Remontas kainuoja gal 20% daugiau nei benzino nes rimtesnes dalys ir europiniai. Jeigu reikia lysti i varikli, tada geriau jau nepirkti, arba paimti pigiai ir pasiruosti investuoti kokius 3-4k Lt bent jau. Va tada bus masinyte. Nu cia BOSAS geriau pasakytu kiek gali kainuoti varikliuko padarymas pilnam vartojimui. Ir dar, gal cia liecia ne tik voyager, norint vaziuoti, reikia negaileti remontui ir tvarkytis viska iki galo.
    Paskaites senus postus apie CRD, nusivilsi, nes pagrinde vyrauja nuomone kad labai genda ir brangu. Taciau paskaiciavus kiek vazineja su CRD ir kiek benzinu ir koks procentas remonto pas vienus ir kitus atitinkamai, manau bus panasiai Tik dizelis labiau uzdrostas buna, gal cia slypi beda.

  4. #4
    FBR
    Svečias


    Dekoju parasiusiems. Viskam pritariu. Pinigu siaip butinam remontui negailiu(jei ju yra). Stengiuos naudotis patikrintu meistru paslaugomis.
    KOl kas mano surinkta info yra tokia kad purkstukas vienas crd kainuoja 1000 lt mazdaug. Draugas turi 2006 granda dirzeli keite uz 1500 lt. Pas ji 2,8.
    Kuro sanaudos 2,8 didokos. Jei vazineti daznai i ilgas keliones tai gal benzas su dujom labiau apsimoketu,bet jau 10 metu vaziuuoju su dyzeline volvo ir esu labai patenkintas ekonomijos ir komforto santykiu.Jei neparasys niekas konkreciau gal reiks nukakt pas bosa i servisa,ir jei tures laiko pasikonsultuot.
    Dar vis laukiu atsiliepimu.

  5. #5
    Girinis
    Svečias


    Šaldytuvo pagrindinė dalis- kompresorius. Daugiau nelabai yra kam gest. Taip kad, kainos ne kosminės. Dar gerai pagalvot reiktų, kodėl būtent CRD? Ar ne protingiau būtų patikimas ir ilgaamžis 3,8 ?

  6. #6
    Narys
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Kauno r. LT
    Įrašai
    158
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Girinis Žiūrėti skelbimus
    Šaldytuvo pagrindinė dalis- kompresorius. Daugiau nelabai yra kam gest. Taip kad, kainos ne kosminės. Dar gerai pagalvot reiktų, kodėl būtent CRD? Ar ne protingiau būtų patikimas ir ilgaamžis 3,8 ?
    kompresorius apie 350lt. dar gumine mova susinesioja, ta 200lt. o toliau tai tik sandarumas(radiatorius).

  7. #7
    algelis
    Svečias


    jei remontui pinigu negaili,tai butinai pirk crd,jis padeda atsikratyt lituku

  8. #8
    Girinis
    Svečias


    Tai va, dar freonas koks 120. Nieko baisaus ,skaityk viskas kaip nauja tada
    10 balų algeliui

  9. #9
    FBR
    Svečias


    Vat as irgi kazkaip bijau eksplotaciniu islaidu. Bet benzininis tai srebia,uzmiestyje gal ir gerai bet mieste ar sakykim bestovint kurenti varikli manyciau didele prabanga. Ar as klystu?

  10. #10
    Girinis
    Svečias


    Ai nu, FBR. Baik cirkus. Jau čia peršnekėta, išnąrstyta viskas kiek įmanoma. Jei žadi vietoj generatoriaus naudot ir stovintį kūrent, tai dyzelis geriau. niekas taip nedaro. Tas ant to išeina, apyligiai. Ir centų nieks neskaičiuoja, kai 10000 už maškę sumoka. Ok?

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •