Puslapis 2 iš 9 PirmasPirmas 1234 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 11 iki 20 iš 87

Gija: Ieskau crd voyagerio nuo 2001

  1. #11
    FBR
    Svečias


    Kaip cia pasakius kada jau turi masina tai ner ko skaiciuot,bet kai tik ruosies pirkt tai reik ivertint kas labiau apsimoka. Pav mano pazistamas turi 2006 vojageri bet skaiciuoja kad nupirkus auto uz 10k litu ir nuvaziavus 100 000 km esant 1 litro sanaudu skirtumui taupai puse masinos kainos. Ir kazkur jis yra teisus.

  2. #12
    Girinis
    Svečias


    Teisus tai teisus. Ale, tokia logika vadovaujantis, reikėtų važiuot tik tiesiai į tikslą, taip sakant tiesiu taikymu- tadu bene visa atsipirktų. Iš vis, mašina už 10000 neatsiperka niekad(gal tik jei su taxi važinėjimu lyginsi). Atsiperka greit golfas II su dujom, už 500. Bet tai jau kita tema. Teisūs ir tie, kurie valgo tik žolę, kurie nerūko ir negeria, kurie važinėja dviračiais. Bet eina jie ......., su savo teisumu ir pamokymais. Aš turiu savo nuomonę ir tiek. Kas iš to, kad esi teisus? Teisybė akis žmonėms drąsko ir jie tavęs nekenčia už ją, bei grūda lauk. Taip, kad vertint pačiam- ar ieškot kraštutinumų gaudant litrą kuro, ar negadint sau sveikatos ir nervų. Aš už pastarąjį variantą.

  3. #13
    algelis
    Svečias


    Citata Autorius FBR Žiūrėti skelbimus
    Kaip cia pasakius kada jau turi masina tai ner ko skaiciuot,bet kai tik ruosies pirkt tai reik ivertint kas labiau apsimoka. Pav mano pazistamas turi 2006 vojageri bet skaiciuoja kad nupirkus auto uz 10k litu ir nuvaziavus 100 000 km esant 1 litro sanaudu skirtumui taupai puse masinos kainos. Ir kazkur jis yra teisus.
    istikruju FBR tai tau tereiktu gerai pasiskaityt cia esancias temas ir tikrai viska suprasi pats.Svarbu nea modelis,nea benzas,dujos ar dyzelis,svarbu koks yra pats auto,jo stovis ir t.t....sekmes tau issirenkant savaji

  4. #14
    Narys
    Įstojimo data
    2008.05.06
    Vietovė
    Kaunas-Garliava, LT
    Įrašai
    635
    Images
    29
    Reputacija
    1


    Istikro as imciau 3.3 arba 3.8 benzina jeigu nenervuotu duju balionai. Bet man jie vezi varo nes turejau dujine masina, del to kratausi duju, o benzu vaziuot kazkaip ranka nekyla. Jeigu vaziuociau 10-15k per metus, tai nesukciau galvos, bet kaip beziuresi pas mane 30k/metus, todel pasirinkau dizeli. Jeigu netraktorius, tai visai fainai vaziuoja ir labai patenkintas. Algeliui nenusiseke, tai jis pils visas srutas ant dizelio. Gal dar forume koks vienas su CRD pasiskunde. Daugiau rasanciu visa dauguma vaziuoja su senukais dizeliukais. Istikro gera dizeli rasti manau sudetingiau nei benzina, nes jie iki 2005m su mechanine deze ir didele tikimybe kad gali buti uzdrostas.

  5. #15
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Jei nenusiseke su viena dujine masina, nereikia kratytis visu... Dabartine taskine iranga neturi nieko bendra su tuo, kokios sistemos buvo dedamos anksciau.
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  6. #16
    Pradėjo patikti!
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    mažeikiai
    Įrašai
    202
    Images
    2
    Reputacija
    1


    labutis, pas mane 2,8 crd ir kol kas jokiu bedu nebuvo su motoru, siaip tai ne tiek daug su juo pravaziavau, apie 15000, bendrai rodo ant spidiko 210000, ziema keiciau 2 pakaitinimo zvakes, kainavo lyg po 45lt, stai ir visos bedos, na plius dirzai, tepalai, itempejai, kaip ir priklauso. sanaudos 8-10vidutiniskai. esu juo patenkintas
    2004. 2,8crd lx ne viskas grazu, kas i papus panasu

  7. #17
    Narys
    Įstojimo data
    2008.05.06
    Vietovė
    Kaunas-Garliava, LT
    Įrašai
    635
    Images
    29
    Reputacija
    1


    Va, imciau benza su bioetanolio palaikymu, manau butu optimaliausias variantas

  8. #18
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius FBR Žiūrėti skelbimus
    Manau pagal pinigus itilpti i 3,500 eu. Gasdina mane siek tiek jo islaikymo kastai.
    Gal ponas Bosas ar kiti zinantys parasys kainas periodiskuma.
    Taip pat i ka reik atkreipt demesi perkant.
    Beje mano pirkinio butina salyga-kondikas,tai jei jis neveiktu domintu kokia didziausia suma teks investuot norint ji paleist.

    Trumpai apie save esu kaunietis 10 metu istikimas volvo 740. Nenurasysiu as dar jos bet noriu miniveno.
    Islaikymo kastai nera dideli.
    Jie labai priklauso nuo automobilio bukles.

    perkant CRD faktiskai uz duju irangos ir jos idejimo kaina su normaliu balionu susitvarkai visa CRD iki geros masinos bukles.
    Susitvarkai vaziuokle pakeiti tepalus ir dirzus.
    20 % atveju buna ,kad tenka keisti damustus purkstukus.

    Aisku visad buna kazkokiu nestandartiniu atveju, taciau , kad ju sumazinti privaziuok pries pirkdamas ir mano meisteriai apziures ir patars ir pasakys kiek teks investuoti i ta modeli.

  9. #19
    roolis
    Svečias


    i ka atkreipti demesi ?

    Sveiki, damusineju 93 TD vojageri, NORIU PIRKTI 4 kartos CRD 2.5 . I KA ATKREIPTI DEMESI PERKANT ? JO SILPNIAUSIOS IR PAZEIDZIAMOS VIETOS ? is anksto dekoju uz patarimus

  10. #20
    Narys
    Įstojimo data
    2007.06.06
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    818
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    3
    Reputacija
    1


    purkstukai.. kaip stuke , taip stuke litu manau jei si klausima uzduotum algeliui, jis turetu tau daug ka pasakyt.. net gal atkalbetu

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •