Puslapis 7 iš 9 PirmasPirmas ... 56789 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 61 iki 70 iš 87

Gija: Ieskau crd voyagerio nuo 2001

  1. #61
    2,5tdi
    Svečias


    PVZ: pirkau tiesiai iš vokiečio: 2006m už 4800EU, rida 130000km.

  2. #62
    Tadas4x4
    Svečias


    O tu galvoji vokietis nesuka? Su masina kuri parduodama ne kitam vokieciui, o eksportui i rytu europa ne tik spidai sukami. Pvz. 3 vienodos auto vokietijoje: viena begus 150k kaina 20.000, kita 200k kaina 15.000, trecia 300k kaina 10.000. Nafiga pirikupui pirkti uz 20.000, jei galima nupirkti uz 10.000 ir atsukus spida, ant popieriu padarius viena savininka (55m kuniga), LT turgui gaus ta pacia rinkos kaina. Nebuk naivus.

  3. #63
    2,5tdi
    Svečias


    Jeigu koks turkas parduoda tada taip. Aš paėmiau iš rankų tiesiai. Penktadienį dar važiavo šeimininkas o pirmadienį prisistatė pirkėjas(aš) nuėmė nuo iskaitos ir pardavė. Visi popieriai tvarkingi vokiški su holografiniais lipdukais. Technikinę praėjo vokietijoj prieš mėn iki pardavimo.

  4. #64
    maxas
    Svečias


    Citata Autorius Mindas112 Žiūrėti skelbimus
    Labai keista komplektacija: moldingai USA,sėdynės 3 po 2,USA daiktadėžė tarp 2-os eilės sėdynių,ir dar-LMT,o vietoj klimos paprasti ratukai...Toks vaizdas,kad kažkas iš entuziazmo gerokai "pakėlė" komplektaciją,nors tai nėr blogai
    Pilna tokiu moldingu ir ant Europiniu Limitedu. Velnias zino nuo ko tai priklauso, ar jie visi subaladoti aplink ar dar kas . Daiktadeziu europiniuose irgi pilna. Nemanau kad sitaip keltu komplektacija, greiciausiai cia vienas is pirmu 2001 LMT ir jie dar neapsisprende kokia ji ten turi buti . Na ka as zinau, maciau tokiu nemazai viens prie vieno sukomplektuotu, tik matyt sitas buvo siknon gaves kad nera LMT lipduko. Kas gi des blin elektro duris kompa ir oda i paprtasta tiurlinguodamas .

  5. #65
    maxas
    Svečias


    Citata Autorius Aidas Žiūrėti skelbimus
    jei tik tiek pravaziaves , tai turejo stoveti vietoje , nebent sugedes prastovejo kokius 4 metus po 15 tukstanciu i metus , Lietuvoje kiti gal ir pravaziuoja tik tiek , o Europoje butu per brangu laikyti tokia brangia masina , kad taip mazai naudotis .
    Tai cia ir arkliui aisku, visi jie ten mikroautobusais mociutes i baznycias vezioja savaitgaliais, blin negi kas tom nesamonem tiki, knygele sutvarkyta 100 zlotu kainuoja, jau 20 metu perekupai ta pacia daina suka, slykstu net.

  6. #66
    maxas
    Svečias


    Citata Autorius mafo Žiūrėti skelbimus
    Gauk pilną winą - pabandysiu komplektaciją pramušt. Kėbulas kaip mano, čia ant galo trūksta tablyčkos limited - turi būti, vidus kaip mano - išskyrus: vairas turėtų būt greičiausiai salono spalvos (beje pastarasis trauktas oda, yra mago valdymas - tas pats pas mane), klima pas mane trijų zonų o ne paprasta kondyškė su "ratukais", matau yra veidrodėlių užlenkimas, nematau ar yra sėdynių atmintis... durelių apmušalai kaip limitedo... trumpai tiek. o daiktadėžių šrotuose pilna - galima prisikomplektuot kiek širdis geidžia... yra dvi pozicijos - tarp priekinių sėdynių ir tarp vidurinių, dėk kur nori. Beje sėdynių konfigūracija tokia pat ir pas mane. į priekį tikrai buvo gavus - žibintai per daug blizga Pas mane nuo senumo net sutrūkinėje - o parvaryta iš Vokiečių - arba mano taip pat į priekį buvo gavus tad šrote bele ką sudėjo.

    Dašuto dėl daiktadėžės... juk mechaninė greičių dėžė, priekyje nėra kur daiktadėžės dėti, tad ir stovi per vidurį.

    Del vairo zinok neteisus tu, buna ju ir juodu, matyta nemazai, greiciausiai pagal pageidavima deda, nzn nuo ko priklauso. Visa kita sutinku.

  7. #67
    mafo
    Svečias


    Tiesa nuotraukoje rakteliai nufotografuoti - spėju jog atsarginiai. Man buvo taip - perku. Klausiu: "antrus raktus - atsarginius turi?" - pirikūpas: "turiu, tik ne čia. Aš tau juos atsiūsiu". Na rakteliai gražūs viskas ok, viskas puikiai matosi". Imu auto, slaptai tikiuosi jog atsiūs atsarginius, realiai suprantu jog jų tikrai negausiu. Praeina savaitė ar dvi skambina kažkoks piečkinas ir sako: "tu pirkai chrysleri, aš turiu tavo antrus raktelius". Aš iš nuostabos vos telefono iš rankų neišmečiau. Istorijos pabaiga tokia: "Naujieji, atsarginiai, atgautieji" mano rakteliai taip nutrinti jog skylės ant mygtukų atsiradusios... rida ant spydo 160k ar kažkas panašaus. Va tau ir rakteliai, atrodo maža smulkmena o mašinos eksploatacijos dažnumas kaip ant delno

  8. #68
    Tadas4x4
    Svečias


    Kad vokietis pigiai sveika auto, su maza rida parduotu, labai labai neitiketina, jos kaina toje pacioje vokietijoje kita. Del turku ir lenku tai atskira tema gali sukurti

  9. #69
    maxas
    Svečias


    Cia tai geras zinok, aciu labai uz komentara, nebuciau pagalvojes net.
    Citata Autorius mafo Žiūrėti skelbimus
    Tiesa nuotraukoje rakteliai nufotografuoti - spėju jog atsarginiai. Man buvo taip - perku. Klausiu: "antrus raktus - atsarginius turi?" - pirikūpas: "turiu, tik ne čia. Aš tau juos atsiūsiu". Na rakteliai gražūs viskas ok, viskas puikiai matosi". Imu auto, slaptai tikiuosi jog atsiūs atsarginius, realiai suprantu jog jų tikrai negausiu. Praeina savaitė ar dvi skambina kažkoks piečkinas ir sako: "tu pirkai chrysleri, aš turiu tavo antrus raktelius". Aš iš nuostabos vos telefono iš rankų neišmečiau. Istorijos pabaiga tokia: "Naujieji, atsarginiai, atgautieji" mano rakteliai taip nutrinti jog skylės ant mygtukų atsiradusios... rida ant spydo 160k ar kažkas panašaus. Va tau ir rakteliai, atrodo maža smulkmena o mašinos eksploatacijos dažnumas kaip ant delno

  10. #70
    maxas
    Svečias


    Tas aisku yra taip kaip sakai, nieks tvarkingos masinos neparduoda, o jei parduoda tai ji iki cia nedavaziuos, faktas. O kas liecia tautybes tai nereikia, kaip sakant rusiskai seimoi ne be issigymelio. Kiekviena tauta turi tokiu ... kad... Tik gal lenkai ir turkai labiau linke i ta versla pirk pigiai parduok brangiai .

    Citata Autorius Tadas4x4 Žiūrėti skelbimus
    Kad vokietis pigiai sveika auto, su maza rida parduotu, labai labai neitiketina, jos kaina toje pacioje vokietijoje kita. Del turku ir lenku tai atskira tema gali sukurti

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •