Puslapis 2 iš 9 PirmasPirmas 1234 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 11 iki 20 iš 82

Gija: gesta saltas variklis

  1. #11
    Narys AERO_DD avataras
    Įstojimo data
    2006.09.23
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    894
    Images
    17
    Reputacija
    1


    Sveiki Olegovic. Vilniuje,tiksliau karaciunu 48,tel nr. 869813857 galesi sau nupirkti laidai iki100Lt, su jais irgi auto dirba gerai!

  2. #12
    olegovic
    Svečias


    Citata Autorius Girinis Žiūrėti skelbimus
    Vieną žinau- laidai nekainuoja pigiai. Tikrai nepirkčiau už 80. Antifrizas nedingsta kartais?
    Antifrizo dapiliau neseniaj,mazdaug 1l, bet po masina viskas susai. O ka??? Pas mane ir tepalu rija,masina su dujom ir kazkas sake kad tai normalu.

  3. #13
    oleg
    Svečias


    Citata Autorius olegovic Žiūrėti skelbimus
    Antifrizo dapiliau neseniaj,mazdaug 1l, bet po masina viskas susai. O ka??? Pas mane ir tepalu rija,masina su dujom ir kazkas sake kad tai normalu.
    Nenormalu !!! O klaidu ka jokiu nemeta????
    Paskutinį kartą taisė oleg : 2011.08.24, 09:09

  4. #14
    Girinis
    Svečias


    Citata Autorius olegovic Žiūrėti skelbimus
    Antifrizo dapiliau neseniaj,mazdaug 1l, bet po masina viskas susai. O ka??? Pas mane ir tepalu rija,masina su dujom ir kazkas sake kad tai normalu.
    Tepalus naudoja kiekviena mašina. Tvarkingas variklis- tik nepastebimai. Gali būti, kad bėda su galvutės tarpine. Sakau- "gali būti", o neteigiu.

  5. #15
    olegovic
    Svečias


    Citata Autorius oleg Žiūrėti skelbimus
    Nenormalu !!! O klaidu ka jokiu nemeta????
    Beveik iskarto po to kai istaciau dujas ismete priekinio liamdazondo klaida,liamdazonda pakeiciau bet klaida po savaites vel ismete. Kai kurie sako kad su dujom turi degt Chek liampute,kiti atvirksciai. Sianden pakeiciau laidus,nupirkau japoniskus NGK firmos su didele nuolaida sumokejau 87 Lt. Rytoj ziuresiu kaip uzsives.

  6. #16
    aprioris
    Svečias


    kur laidus pirkai .cia su nuolaidom ,
    nes jauciu kad ir man reiktu juos keist.

  7. #17
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius olegovic Žiūrėti skelbimus
    Beveik iskarto po to kai istaciau dujas ismete priekinio liamdazondo klaida,liamdazonda pakeiciau bet klaida po savaites vel ismete. Kai kurie sako kad su dujom turi degt Chek liampute,kiti atvirksciai. Sianden pakeiciau laidus,nupirkau japoniskus NGK firmos su didele nuolaida sumokejau 87 Lt. Rytoj ziuresiu kaip uzsives.
    Check lempute degti neturi.

  8. #18
    erdviss
    Svečias


    Dega tas Chekas .Klaida 0135.Ir nors tu ką.Tiesa ,kuro sanaudos normalios,variklis dirba gražiai.Nežinau ar nerimauti, ar nekreipti demesio? T&C 2001 3.8 LIM.

  9. #19
    Girinis
    Svečias


    Chekas neturi degt, pasakyta teisingai, jei viskas sujungta kaip priklauso. Taip įtariu. Bet jei dega, o viskas tvarkoje- galima nekreipt dėmesio. Man, asmeniškai, skirtingose mašinose, buvo ir taip ir anaip. Jokių neigiamų pasekmių nebuvo. Skirtumo, apart degančios lemputės- taip pat. Kitiem, gal buvo kitaip.

  10. #20
    Girinis
    Svečias


    [QUOTE=aprioris;3604]t&c 2001 bendzinas dujos 3.8 v6
    gesta saltas variklis pradedant vaziuot
    kuriasi gerai, apsukos nesokineja arba sokineja nelabai(tarp 800 ir 1000 apsuku, ant laisvu) kol saltas
    QUOTE] Pradėčiau aiškintis, kodėl šokinėja apsukos. Manau, jog čia problema ir bus. O, kodėl šokinėja- nežinau.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •