Puslapis 7 iš 9 PirmasPirmas ... 56789 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 61 iki 70 iš 82

Gija: gesta saltas variklis

  1. #61
    edmas79
    Svečias


    nu nezinau kap ten ,bet kad dujos itakojo kurimasi rytais tai tikrai ,pakeisiu membrana ir bus matyti kaip ten kas

  2. #62
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Girinis Žiūrėti skelbimus
    Ok. Vienas klausimas būtų.. Jei per naktį dujos subėga į cilindrus ir ten laukia, kol atėjęs kas nors bandys užkurt, tai kaip čia išeina- vožtuvai nelaiko nieko, ar apie skirtingus, man nežinomus dalykus šnekam? Mat, yra toks atvejis, (labai panašus, beje) ir būtų puiku, jei rastume paaiškinimą ir sprendimą.
    Sarikas, gal pakomentuot galėtai, nes su membranų plyšimais neteko reikalų turėt..
    Manau cia ir kalbama apie membranos susidevejima. Bet is principo - jei uzsivede gest neturetu, nebent ten membranos is viso neber ir ji nebesudaro reikiamo slegio.....
    Paskutinį kartą taisė Arnas : 2012.02.01, 19:01
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  3. #63
    Girinis
    Svečias


    Citata Autorius Arnas Žiūrėti skelbimus
    Manau cia ir kalbama apie membranos susidevejima...
    Būtų puiku, Arnai. Kolegai išspręstume problemą..Tikiuosi..Bet ten reduktorius naujas..
    Be to ryte dumais apsipila kiemas, kol įšyla. Šilta veikia puikiai...Taip atrodytų, kad benzas su dujom maišytūs..

  4. #64
    Mane pastebėjo!
    Įstojimo data
    2011.04.26
    Vietovė
    DRUSKININKAI, LT
    Įrašai
    435
    Reputacija
    1


    o man atrodo kaskodel kad cia ne menbrana o tas vostuvelis kur dujas uzdaro pakol dirba ant benzo parejes,ir pila kartu benza su dujom pakol neisyla,o kai isyla benzas atsijunge ir ant duju dirba gerai

  5. #65
    edmas79
    Svečias


    nu seip kai uzsiveda pasmane dirba gerai nieko nesijaucia ,kad butu perriebus misinys ,tik kol uzvedi rei pasikankinti ilgai sukti tai pagriegia biski ir vel dusta taip ir kankinie o kai dujas atjungiau sugikliu isemiau tai viska ok

  6. #66
    Girinis
    Svečias


    O dujų šlangą, nuo reduktoriaus, nuėmęs buvai, ar palikai pajungtą?

  7. #67
    Rėmėjas sarikas avataras
    Įstojimo data
    2011.05.17
    Vietovė
    Plunge,LTsvedija
    Įrašai
    385
    Images
    13
    Reputacija
    1


    sakai vostuvai neuzlaiko-kai uzgesinai varikly,sto pudof keli vostuvai paliko praviri,nes visi uzdaryti negali but,beto tos dujos gali kauptis ir isiurbimo kolektory,o kai ryte kuri,susimaiso su bendzu-ir uzpila,todel ir reikia ilgiau suktelt
    Citata Autorius Girinis Žiūrėti skelbimus
    Ok. Vienas klausimas būtų.. Jei per naktį dujos subėga į cilindrus ir ten laukia, kol atėjęs kas nors bandys užkurt, tai kaip čia išeina- vožtuvai nelaiko nieko, ar apie skirtingus, man nežinomus dalykus šnekam? Mat, yra toks atvejis, (labai panašus, beje) ir būtų puiku, jei rastume paaiškinimą ir sprendimą.
    Sarikas, gal pakomentuot galėtai, nes su membranų plyšimais neteko reikalų turėt..

  8. #68
    Rėmėjas sarikas avataras
    Įstojimo data
    2011.05.17
    Vietovė
    Plunge,LTsvedija
    Įrašai
    385
    Images
    13
    Reputacija
    1


    paprastoj yrangoj-tai jo,o mes cia kalbam apie taskines dujas,ten uzlaiko plius dar purkstukai,kol ju nepaleidzia,tol variklis duju nemato
    Citata Autorius vejas666 Žiūrėti skelbimus
    o man atrodo kaskodel kad cia ne menbrana o tas vostuvelis kur dujas uzdaro pakol dirba ant benzo parejes,ir pila kartu benza su dujom pakol neisyla,o kai isyla benzas atsijunge ir ant duju dirba gerai

  9. #69
    Rėmėjas sarikas avataras
    Įstojimo data
    2011.05.17
    Vietovė
    Plunge,LTsvedija
    Įrašai
    385
    Images
    13
    Reputacija
    1


    matai membrama nuo senatves,ar blogu duju sutrukineja,ir per tapacia membrana praleidzia dujas y vakuminy kanala,is kurio iseina zarnele pajungta y isiurbimo kolektoriu.beto dar yra variantas,kad nebeuzlaiko dujinis purkstukas,ir pasekmes tospacios
    Citata Autorius Girinis Žiūrėti skelbimus
    Ok. Vienas klausimas būtų.. Jei per naktį dujos subėga į cilindrus ir ten laukia, kol atėjęs kas nors bandys užkurt, tai kaip čia išeina- vožtuvai nelaiko nieko, ar apie skirtingus, man nežinomus dalykus šnekam? Mat, yra toks atvejis, (labai panašus, beje) ir būtų puiku, jei rastume paaiškinimą ir sprendimą.
    Sarikas, gal pakomentuot galėtai, nes su membranų plyšimais neteko reikalų turėt..

  10. #70
    Girinis
    Svečias


    Citata Autorius sarikas Žiūrėti skelbimus
    sakai vostuvai neuzlaiko-kai uzgesinai varikly,sto pudof keli vostuvai paliko praviri
    Gal terminą netikusį panaudojau...Aš apie dujų uždarymo el. vožtuvėlius

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •