Puslapis 8 iš 9 PirmasPirmas ... 6789 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 71 iki 80 iš 82

Gija: gesta saltas variklis

  1. #71
    toposfera
    Svečias


    Šaltas variklis pulsuoja ir gesta, town&country 2002m.3.8l

    Sveiki, turbūt šia tema jau buvo kalbėta , bet pakalbam dar kartą.Šaltas variklis pulsuoja ir net užgęsta, bet tik ant D pavaros, ant P dirba lyg normaliai, bet tik pradedi judėti ir prasideda karusėlė, važiuoju benzinu, pašilus viskas susitvarko, tada persijungia į dujas ir viskas ok.Bet tai progresuoja, ir kasdiena vis sunkiau "prajodinti" kuiną. Kas čia per ligos?

  2. #72
    renka
    Svečias


    na man nesenai buvo panasiai kad imeti D ir pradeda sokinet apsukos,net uzgesta,ant laisvu irgi geriau,bet jausdavos visvien tas pulsavimas.klaidu nerode jokiu man apsoliuciai pajungus ant kompo.vienam servise pasake kad kazkur beda bus su laidais elektros.Prisiminiau kad lkaip pirkau masina,maciau kad dauzta buvo ta puse,kur kompas.ten matesi kad laidai susukti su izoliacija.Trioskiui i servisa nuvariau,tai rado jis toi kulei kur eina i kompa visi,viena laida nutrukusi,keli dar ant siulelio laikei,kituose vanduo pribeges ir susale tarpusavyje..na perlitavo,pakolkas liktais viskas gerai,bus matyti ar cia beda buvo

  3. #73
    toposfera
    Svečias


    Citata Autorius renka Žiūrėti skelbimus
    na man nesenai buvo panasiai kad imeti D ir pradeda sokinet apsukos,net uzgesta,ant laisvu irgi geriau,bet jausdavos visvien tas pulsavimas.klaidu nerode jokiu man apsoliuciai pajungus ant kompo.vienam servise pasake kad kazkur beda bus su laidais elektros.Prisiminiau kad lkaip pirkau masina,maciau kad dauzta buvo ta puse,kur kompas.ten matesi kad laidai susukti su izoliacija.Trioskiui i servisa nuvariau,tai rado jis toi kulei kur eina i kompa visi,viena laida nutrukusi,keli dar ant siulelio laikei,kituose vanduo pribeges ir susale tarpusavyje..na perlitavo,pakolkas liktais viskas gerai,bus matyti ar cia beda buvo
    Trioskas turbut Radviliskyje, o kam Kaune butu galima nuvaryti??

  4. #74
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Jei nori gali atlekti ir iki musu.

  5. #75
    Pradėjo patikti!
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Vilnius/Kretinga
    Įrašai
    304
    Images
    1
    Reputacija
    1


    Gesta variklis

    Sveiki,prasidejo tokia problemele(tik po nakties,praktiskai kiekviena ryta).uzvedi masina padirba koki 10 sekundziu ir uzgesta ir tai gal kokius trys kartus is eiles po to
    prasidirba ir gali sau ramiai eiti valyti langus nuo sniego.Bandziau kazkada uzvedus pagazuoti ,tai palaikius gaza ant kokiu 4t apsisukimu
    matosi variklio darbo sokinejimas.po to kai pasila variklis dirba be jokiu problemu,nors gal koki pora kartu irgi is karto neuzsivede kai buvo siltas ,bet kazkaip nesureiksminau.
    Gal turite kokiu pastebejimu.T&C 2002 m. 3.8. Benzas baltar. ,zvakes nekeistos,kuro filtrai(ar filtras,nes zinau tik apie ta kuris yra virs bako)Dekui

  6. #76
    Rėmėjas Darukas avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    256
    Images
    6
    Reputacija
    1


    1 out of 1 members found this post helpful.
    Gal benzino mažai bake?
    Pas mane panašiai būna kai benzinas baiginėjasi, tik padirba kokias 2 s, dapylus benzino kuriasi ir dirba iš pirmo pasukimo.
    Chrysler T&C '08 3,8L benzas/dujos
    Užteks galvot - einam baliavot !

  7. #77
    Pradėjo patikti!
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Vilnius/Kretinga
    Įrašai
    304
    Images
    1
    Reputacija
    1


    Nebent tas mazai koki apie 10-20l,nes puikiai prisimenu kai pripyliau daugiau kaip 30l ir po to kaip ir buvo nustoje taip darytis.Tik nelabai suprantu kodel taip darosi ir anksciau vazinedavau lygiai taip pat su pustusciu baku ir niekad negesdavo o dabar prasidejus ziemai prasidejo si beda.reiks privaryti puse bako ir ziuresim kas darosi.
    Dekui ,buciau pats nesusymastes

  8. #78
    Rėmėjas Darukas avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    256
    Images
    6
    Reputacija
    1


    Pas mane benzino visada mažai būna, tai galvoju kad oro siurblys prigaudo.
    Chrysler T&C '08 3,8L benzas/dujos
    Užteks galvot - einam baliavot !

  9. #79
    Pradėjo patikti!
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Vilnius/Kretinga
    Įrašai
    304
    Images
    1
    Reputacija
    1


    Nezinau,siandien nuejau uzsivedziau is pirmo karto,nors ir bakas pustustis,masina stovejo pora dienu (niekur nevaziavom),lauke buvo -10,keista.

  10. #80
    Caras:) driusa avataras
    Įstojimo data
    2006.06.29
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    935
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    179
    Reputacija
    1


    Citata Autorius nerijus Žiūrėti skelbimus
    Pas mane lygiai tas pats. Tik kur ir pas ką kreiptis Kaune, patarkit
    Taigi tituliniam puslapy partenrių baneriai ne šiaip sau išrikiuoti
    Galiu padėt ką nors sutvarkyt arba sugadint.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •