Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 17

Gija: Keistas elektros gedimas

  1. #1
    eex32
    Svečias


    Keistas elektros gedimas

    Sveiki,
    įdomi istorija nutiko savaitgalį bevažiuojant jūros link. Žodžiu pramynus koki 100km pastebėjau, kad mirktelna tie abu displėjai, kur yra po tachometru ir spidometru (pas mane prieš facelift V-ukas). Mirktelėjimo metu supypsėdavo tas perspėjimo skambutis (nu kur primena kad diržus prisisegtum ir pan.) Po trečio mirktelėjimo iš vis užgeso kairysis displėjus (po spidometru, kur rodo temperatūrą, yra kompasas ir t.t.). Sakau reikia sustoti kur ir pažiūrėti, gal kas po kapotu vyksta. Jungiant posūkį nukrito spidometro rodyklė, mirktelėjo visos lemputės skydelyje ir užsidegė "slidus kelias" (esp). Spidometras vėl pradėjo rodyti. Sustojau, negesinau variklio, sakau pasijungsiu obd skaneriuką, gal kokią klaidą parodys. Nespėjau to padaryti, nes variklis užgeso, kai atidarėm keleivio duris (arba sutapimas). Vat atidarius duris pradėjo rodyti ir tas prieš tai užgesęs displėjus, obd skaneris jokių klaidų neparodė, auto užsivedė kaip niekur nieko, nedegė ir slidaus kelio lemputė. Po kapotu irgi kažko įtartino nepastebėjau. Bet toks vaizdas, kad persikrovė kompas mašinos, nes klimato nustatymai nusimušė, dabar meta pranešimą, kad laikas keisti tepalus (nors pakeisti nesenai). Sėkmingai suvažinėjom visur, prasukom netoli 700 km - jokių bajerių.
    Kame čia reikalas gali būti? Gal reiktu pažiūrėti laidus prie mašinos kompo, bet kur jį rasti? Ar gali būti, kad trumpinasi kažkur laidai? Ar čia gali būti su užvedimo spynele kažkas (esu girdėjęs kad būna ten su jomis bėdų)? Bandysiu nuvažiuoti gal pas Arvydą, gal pasijungus normalų kompą, parodys, kas ten per ekscesas įvyko...
    Ačiū už mintis.

  2. #2
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Obd nieko tinkamo nerodys kol variklis veikia ant dujų. Gedimas labai bjaurus ir manau teks laukt kol išlys daugiau. Gali būti tiek akumas, tiek generatorius tiek žeme bloga tiek laidu zgutai patrinti tiek tt....
    Kompas ant kairio lanzerono priekyje, bodis saugiklines dalis.

  3. #3
    Narys AERO_DD avataras
    Įstojimo data
    2006.09.23
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    894
    Images
    17
    Reputacija
    1


    Panašu kad buvo mustas priekis, kaip pasakyta viršui : kompo zgutas (fiskes) reikia tikrinti. Toks jausmas kad gavo drėgmės, kur buvo blogas kontaktas ar izoliacija. Pvz po kelių važiavai po balas?

  4. #4
    eex32
    Svečias


    Dėl mušimo nežinau, bet abejoju... Aišku visko gali būti, bet šitą atmetu. Jungtis būtinai patikrinsiu, nėra tas sudėtinga. Balų jokių nebuvo, drėgmės irgi... Beje, prieš savaitę buvau išskerdęs šonines slankiojančias duris, nes ėmė zirsti centrinio varikliukas. Kas yra ardęs tą mazgą - tai žino kas per jptvjm yra iki jo dasikasti. Na ten elektros nėra daug ir prie jos lindau minimaliai (kelias fiškes atjungiau), pagrinde spynų valdymo troseliai. Bet visko gali būti, kad kažką pažeidžiau atgal viską surinkinėdamas, nes atgal surinkti tą mechanizmą yra dar didesnis jptvjm
    Šiek tiek pagooglinau, tai taip - pagrindinė kvailiojančio prietaiso skydelio priežastis - prasitrynę ar nusilankstę laidai (pvz vienam nuslankstė laidai, kurie eina į priekines dureles, kitam dvd ekrano šleifas prasitrynė ir pan.). Ten kažkas kiek pamenu buvo su tais laidais durelėse - lyg ir atšaukimas iš gamyklos yra buvęs.

  5. #5
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Taip atšaukimas yra ir gali vaziuot į autobrava pasikeist, tačiau reik pasitikrint intike pagal vin ar tavo modeliui konkrečiai jis yra. Aš buvau daręs tai praeitam savo modeliui. Tačiau indikacijos buvo kiek kitokios. Ty būdavo kad uzsiziebia visos lemputes skydelyje bei visi elementai EVIC indikatoriuose ir sustoja durys bei pajuda tik ranka pastumus. Problema yra lanksčioje zguto dalyje einančioje į duris. Kažkaip nemanau kad tavo beda ten...

  6. #6
    eex32
    Svečias


    o blemba:

    "Safety Defect/Non Compliance Description and Safety Risk

    THE WIRELESS IGNITION NODE (WIN) MODULE MAY HAVE UNINTENTIONAL MOVEMENT OF THE FREQUENCY OPERATED BUTTON IGNITION KEY (FOBIK) FROM THE ON TO THE ACCESSORY POSITION WHILE DRIVING. THIS COULD CAUSE UNINTENDED ENGINE SHUT OFF AND INCREASE THE RISK OF A CRASH."

    Čia pagal savo vin patikrinau mopar'e. Tai turėtų keisti ar čia jau šaukštai popiet?

  7. #7
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Nu va. Čia jau realiau ir arčiau prie tavo simptomų. Aš važiavau į autobrava Kaune ir tvarkė visus atsaukimus be dideliu išsisukinėjimu. Nusiveziau recall lapą iš intiko, tai gal 8 recall buvo nedaryti. Visus sutvarkė.

  8. #8
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Pirmiausiai nusivalyk akumu klemas is vidaus ir akumo gnybtus. Kitas variantas degimo spynele kartais po uzvedimo stringa ir netiketu momentu raktas atsoka ir persoka on pozicija iki acc ar off nepamenu. Cia nebutina del to panikuoti tik kai uzvedi atkreip demesi kur pasilieka raktas. Keli lasai aliejau isprendzia tu plastiku spyneleje trinties klausima.

  9. #9
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Citata Autorius BOSAS Žiūrėti skelbimus
    Pirmiausiai nusivalyk akumu klemas is vidaus ir akumo gnybtus. Kitas variantas degimo spynele kartais po uzvedimo stringa ir netiketu momentu raktas atsoka ir persoka on pozicija iki acc ar off nepamenu. Cia nebutina del to panikuoti tik kai uzvedi atkreip demesi kur pasilieka raktas. Keli lasai aliejau isprendzia tu plastiku spyneleje trinties klausima.
    Neuzsiimciau kažką remontuot ar interpretuoti, jei yra atšaukimas... Pakeista nauja dalis vis tiek bus geriau nei remontuota...

  10. #10
    eex32
    Svečias


    Taigi nuotykiai tęsiasi. Po visų tų mistikų, numečiau mašiną kieme - tiesiog nebuvo laiko užsiimti. Žinoma, reikia skambintis ir tartis dėl to spynelės pakeitimo, bet tiesiog nebuvo laiko. Auto prastovėjo apie savaitę nejudinama. Šiandien į darbo dienos pabaigą gaunu skambutį iš žmonos - mirė mašinos akumas. Atseit atsirakint atsirakino nuo pulto, bet viduj jokio gyvybės ženklo. Na galvoju, ryškiai vis tik kažkur prasitrynę laidai, kurie trumpina ir nusodino akumą. Bet vistiek buvo neaišku - kodėl atsirakino nuo pulto, o užsirakint jau nebe. Liepiau jai užrakint raktu paprastai ir palikti. Vakarop, pats nuėjau iki auto - akurat, viskas mirę, viduj jokio gyvybės ženklo. Pasiėmiau testerį ir jau dedant testerio adatas su uošviu pastebėjom, kad minusinis laidas praktiškai nesilaiko - laisvai sukinėjasi apie akumo polių. Akumo įtampa - 12,6-12,7V. Paspaudus tą klemą stipriau, kad kažkiek fiksuotusi, atsirado gyvybė, ir auto užsivedė kaip niekur nieko. Pamatavom krovimą - 14,6V. Pamatavom ramybės srovę - iš pradžių 4-5A, paskui tolydžio nukrenta iki 0,01A.
    Taip kad BOSAS labai taikliai pastebėjo dėl klemų. Bet vistiek, man kvepia kažkokia mistika. Aišku, bandysiu su laiku damušti reikalą dėl spynelės.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •