Puslapis 2 iš 2 PirmasPirmas 12
Rezultatai 11 iki 17 iš 17

Gija: Keistas elektros gedimas

  1. #11
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Nu va... Genialumas paprastume.

  2. #12
    eex32
    Svečias


    Žinok aš labai abejoju, ar čia susiję. Gal tiesiog paklibindami minusą, mes perkrovėm auto kompą, ar dar ką... Juk ant veikiančios auto minusinį laidą gali atjungti - niekas nepasikeis.

  3. #13
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Nevisai taip. Jei ant veikiančios auto atjungti akuma, gali ir nieko stipraus neatsitikti, tačiau gali ir perdegti elektroniniai moduliai ir kompai.... Tai yra tikrai labai pavojinga šiuolaikiniuose auto. Atjungus akuma į 12V auto maitinimo grandine papuola generatoriaus generuojami pavojingi virsitampiai...
    Man kelionėj buvo numiręs visiškai akumas (prijungtas buvo bet subiro viena banke ir praktiškai nutrūkus grandine buvo) tai skydelyje tokia “diskoteka” prasidėjus buvo kad oi oi oi. Įdėjus nauja akuma, viskas baigėsi.!

  4. #14
    eex32
    Svečias


    Nu matysim, ar pasikartos kažkas pas mane ar ne. Beje, sukinėjant tą minusinį laidą ant užvestos mašinos skydelyje užsidegė "slidus kelias" kažkodėl. Paskui priveržus klemą normaliai ir užvedus auto iš naujo - jokių lempučių skydelyje.

  5. #15
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Viskas taip ir turi būti. Tik taip daryti negalima. Skaityk kad tau pasiseke, kad nieks nesudegė...

  6. #16
    Narys Raimislt avataras
    Įstojimo data
    2011.05.22
    Vietovė
    Kaunas - Jonava-Ukmergė-Kėdainiai
    Įrašai
    1.705
    Reputacija
    1


    Tikrai kad " Keistas elektros gedimas...
    .."
    Diagnostika ir Elektrinės dalies remontas Tel . : 8699 79879 http://www.voyager.lt/showthread.php...alies-remontas

  7. #17
    tunks
    Svečias


    cia jau nebe gazelka, ar viliukas, kad uzvedes gali akuma nestis kitai masinai prikurti kitos masinos nuemus klema is kart gesta.
    nzn ar i tema, man buvo abu pulteliai sudurniave. masina to uzrakindavo, to atrakindavo arba is vis i paspaudimus nerreaguodavo, arba savistoviai masina rakinet pradejo namuose ant vinutes pakabinti. tai nuveziau iki elektronciko, sake smegenis tiem pulteliam susisuke buvo, kazka jie ten ne betaip suprotaudavo, tai abu perprotavo atgal i normalia veiksena

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •