Puslapis 1 iš 3 123 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 23

Gija: DVD idejimas

  1. #1
    Mane pastebėjo!
    Įstojimo data
    2011.04.26
    Vietovė
    DRUSKININKAI, LT
    Įrašai
    435
    Reputacija
    1


    DVD idejimas

    Jeigu nera DVD pas mane, komplektacija Limited 2010 crd , bet nera nei lubose nei keitiklio zemai, dvd tik panelej kur kartu su radija, bet vaziuojant nerodo , tik garsas yra.
    Jeigu nusipirkus visa lubose ta juosta su dvd ir keitikli apacios paneles ,ar butu sunku ji isideti? Ydomu ar laidai ateina ar juos reikia viska ardant islupinet is donoro ir perinstaliuot pas save? Ar daug darbo tai padaryti, gal kas susiduret?
    Paskutinį kartą taisė vejas666 : 2018.11.07, 16:54

  2. #2
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Nieko nėra nepadaromo. Dažniausiai nebūna laidu. Pasižiūrėk nuėmus priekinė dešinės puses stoikes apdaila prie paneles kiek jungčių su laidais bus. Su telikais kiek pamenu 4 buna. Jei laidai butų tai be vargo pasidaro. Tačiau jei nėra, teks net paneles pyne keist o į stogą parsivest. Arba buna chebra padaro zguta nuo mago į lubas.
    Keitiklio apačioj gali ir nedėt. Viskas veiks nuo MyGig

  3. #3
    Mane pastebėjo!
    Įstojimo data
    2011.04.26
    Vietovė
    DRUSKININKAI, LT
    Įrašai
    435
    Reputacija
    1


    Citata Autorius iGince Žiūrėti skelbimus
    Nieko nėra nepadaromo. Dažniausiai nebūna laidu. Pasižiūrėk nuėmus priekinė dešinės puses stoikes apdaila prie paneles kiek jungčių su laidais bus. Su telikais kiek pamenu 4 buna. Jei laidai butų tai be vargo pasidaro. Tačiau jei nėra, teks net paneles pyne keist o į stogą parsivest. Arba buna chebra padaro zguta nuo mago į lubas.
    Keitiklio apačioj gali ir nedėt. Viskas veiks nuo MyGig
    nuo to kur navigacija ekrano , bent jau pas mane vaziuojant nerodo, tik garsas girdisi, gal kad netrugdytu vairuotojui

  4. #4
    Narys Raimislt avataras
    Įstojimo data
    2011.05.22
    Vietovė
    Kaunas - Jonava-Ukmergė-Kėdainiai
    Įrašai
    1.705
    Reputacija
    1


    Citata Autorius vejas666 Žiūrėti skelbimus
    nuo to kur navigacija ekrano , bent jau pas mane vaziuojant nerodo, tik garsas girdisi, gal kad netrugdytu vairuotojui
    Yra tema: https://www.voyager.lt/showthread.ph...ruotojo-ekrane čia viskas aprašyta.
    Diagnostika ir Elektrinės dalies remontas Tel . : 8699 79879 http://www.voyager.lt/showthread.php...alies-remontas

  5. #5
    Mane pastebėjo!
    Įstojimo data
    2011.04.26
    Vietovė
    DRUSKININKAI, LT
    Įrašai
    435
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Raimislt Žiūrėti skelbimus
    Tai kad cia Raimi tema kaip isjungti, bet ir jis sprendimo nerado. O man reik kaip ijungti kad rodytu vaziuojant.
    Vienam rodo tai negerai, o kitam nerodo tai negerai . Speju reik pasikeist magais

  6. #6
    Narys Raimislt avataras
    Įstojimo data
    2011.05.22
    Vietovė
    Kaunas - Jonava-Ukmergė-Kėdainiai
    Įrašai
    1.705
    Reputacija
    1


    Citata Autorius vejas666 Žiūrėti skelbimus
    Tai kad cia Raimi tema kaip isjungti, bet ir jis sprendimo nerado. O man reik kaip ijungti kad rodytu vaziuojant.
    Vienam rodo tai negerai, o kitam nerodo tai negerai . Speju reik pasikeist magais
    Visą temą perskaityk - rasi atsakymus - netingėk
    Diagnostika ir Elektrinės dalies remontas Tel . : 8699 79879 http://www.voyager.lt/showthread.php...alies-remontas

  7. #7
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2011.04.13
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    147
    Images
    1
    Reputacija
    1


    Neužsiimk nesamonėm, kad padaryti kaip priklauso - kruvos dalių ir laiko reikės. Paimi Lenovo Yoga TAB 3 planšetę 8 ar 10 colių - padarai jai laikiklį , garsą per bluetooth paleidi, viskas turi normalios raiškos ekraną ir bet kokių formatų palaikymą iš SD kortlelės.


    Citata Autorius vejas666 Žiūrėti skelbimus
    Jeigu nera DVD pas mane, komplektacija Limited 2010 crd , bet nera nei lubose nei keitiklio zemai, dvd tik panelej kur kartu su radija, bet vaziuojant nerodo , tik garsas yra.
    Jeigu nusipirkus visa lubose ta juosta su dvd ir keitikli apacios paneles ,ar butu sunku ji isideti? Ydomu ar laidai ateina ar juos reikia viska ardant islupinet is donoro ir perinstaliuot pas save? Ar daug darbo tai padaryti, gal kas susiduret?

  8. #8
    Mane pastebėjo!
    Įstojimo data
    2011.04.26
    Vietovė
    DRUSKININKAI, LT
    Įrašai
    435
    Reputacija
    1


    Citata Autorius dzonis Žiūrėti skelbimus
    Neužsiimk nesamonėm, kad padaryti kaip priklauso - kruvos dalių ir laiko reikės. Paimi Lenovo Yoga TAB 3 planšetę 8 ar 10 colių - padarai jai laikiklį , garsą per bluetooth paleidi, viskas turi normalios raiškos ekraną ir bet kokių formatų palaikymą iš SD kortlelės.
    Mintis ydomi, bet jau nebus distancinio valdymo ir ydomu kodel butent Lenovo joga tab 3 plancete o ne pvz samsung A 6 ar kitos ?

  9. #9
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2011.04.13
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    147
    Images
    1
    Reputacija
    1


    Citata Autorius vejas666 Žiūrėti skelbimus
    Mintis ydomi, bet jau nebus distancinio valdymo ir ydomu kodel butent Lenovo joga tab 3 plancete o ne pvz samsung A 6 ar kitos ?
    Pažiūrėk jo nuotraukas - suprasi , jis turi lankstoma metalinį kronšteiną, kas labai supaprastina tvirtinimą. Galima net ant tokių 3M dvipusių plastikinių fiksatorių prie lubų lovio prikabinti kai reikia, nereikia nusiimi.

  10. #10
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Citata Autorius vejas666 Žiūrėti skelbimus
    nuo to kur navigacija ekrano , bent jau pas mane vaziuojant nerodo, tik garsas girdisi, gal kad netrugdytu vairuotojui
    Jei sistema nenulauzta nerodo priekinis niekam važiuojant. Tačiau galinis rodys sėkmingai, jei įdėsi originalia sistema.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •