Puslapis 3 iš 11 PirmasPirmas 12345 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 21 iki 30 iš 108

Gija: Padidejusios kuro sanaudos

  1. #21
    Mane pastebėjo! Gytman avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    408
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Kadangi dujos pas mane taip pat visiškai šviežios, aktyviai stebiu ir skaičiuoju. Šią savaitę apturėjau ilgą kelionę 1100km, greitis 90-120, tame tarpe kažkiek po miestą, bet nedaug. Skaičiavau kiekvieną litrą dujų ir tiksliai mylias. Faktas 14.0/100km, pagal BC 10,3 (skirtumas tarp fakto ir BC 36%, nežinau ar per daug, ar pakenčiama) ir ar reikia čia kažką žiūrėti, ar normalios sąnaudos? Spaudžiau tikrai atsargiai, kad pasitikrinti rezultatus. Po Vilnių išvažinėjau dar tik porą bakų, faktinės sąnaudos 21,3L (pagal BC maždaug 17,1L), skirtumas tarp fakto ir bc ~25%. Primenu, čia 3,8 varikliukas. Su 3.3varikliu irgi IV ilgas trasoje sanaudos budavo 14-15, po vilniu ~19,2. Po Vilniu sąnaudos gal didokos atrodo, bet važiuoju beveik tik per kamščius, palyginimui Lexus LX su 4,7 varikliu tuo pačiu maršrutu valgo 30,7 dujų
    TC LMT 3,8 2002' dujos
    Ex TC LX 3,3 2001' dujos

  2. #22
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Reiketu tikslesnio kalibravimo duju kompui tai butu iki 20%
    Jei dujininkam pavyksta tai suderina taip duju kompa, kad faktiskiai reliai atitinka BC parodymas ir duju suvartojimas.

  3. #23
    Mane pastebėjo! Gytman avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    408
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Nieko dar nereguliavo, tiesiog pastatė ir daugiau nebuvau pas jį. Dujininkas geras, viską jis moka, ką man jam pasakyti padaryti? Aš juk nesuprantu tos kompų kalbos. Reguliuoti tik tam, kad labiau atitiktų su BC sąnaudom ar jos dar turėtų ir sumažėti, kai kažką pareguliuos? Tiesa, važinėjant po Vilnių porą kartų buvo Check užsidegęs, bet nieko netikrinau, kelionėje nebuvo užsidegęs.
    TC LMT 3,8 2002' dujos
    Ex TC LX 3,3 2001' dujos

  4. #24
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Tai po reguliavimo turi chekas neuzsidegti.
    Reikia pasakyti dujininkui, kad sukalibruotu tinkamai duju kompa. Be kazkokiu ekonominiu rezimu ir t.t.

    Sanaudos ir po kalibravimo bus tokios ~pat.
    Taciau pagrindinis kompas darydamas savo adaptacijas neiseis is reguliavimo diapazono. Siuo metu kompas neturi kur reguliuoti ir tam tikrose situacijose negali padaryti tinkamo misinio.
    Ypac tais momentais kai tau reikalingas galingumas.

  5. #25
    lliutauras
    Svečias


    bajeris ... po anot diagnostikos negyvo liambda zondo pakeitimo.. niekas nepasikeite, trasoje virs 15 l/100km... o buvo 11-12
    Paskutinį kartą taisė lliutauras : 2011.10.24, 18:40

  6. #26
    Caras:) driusa avataras
    Įstojimo data
    2006.06.29
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    935
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    179
    Reputacija
    1


    Citata Autorius lliutauras Žiūrėti skelbimus
    bajersi ... po anot diagnostikos negyvo liambda zondo pakeitimo.. niekas nepasikeite, trasoje virs 15 l/100km... o buvo 11-12
    gal ne tas zondas pakeistas
    Galiu padėt ką nors sutvarkyt arba sugadint.

  7. #27
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius lliutauras Žiūrėti skelbimus
    bajersi ... po anot diagnostikos negyvo liambda zondo pakeitimo.. niekas nepasikeite, trasoje virs 15 l/100km... o buvo 11-12
    Ar tu tikras kad zondas kaltas?
    O gal deze ar stabdziai?

  8. #28
    lliutauras
    Svečias


    na kompas rode kad liambda zondas, nuvaziavau i diagnostika, sako jo tikrai negyvas zondas, keisk...

    O kaip paziureti ar blogai dezeje ar stabdziuose?

  9. #29
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    reikia ziureti ar viska deze jungia gal lock up jau sudeges.
    Tokiu atveju sanaudos kyla 1 - 2 Ltr vaziuojant trasoje.

    Todel labai panasu i tai ka tu rasai
    Su stabdziais eina pajausti, kad masina nerieda o stabdo.

    Kompas labai retai parodo kad reikia keisti lemda atmink tai kad liamda gali suntuoti ir prasitryne laidai ir prigaise duju kompai ir t.t.
    O diagnostika tokiais atvejai sakys tipo liamda bloga. Nors taip nera.

  10. #30
    lliutauras
    Svečias


    Ta prasme as nuvaziavau i Chitpuning, kur man sake ji tiksliai gali pasakyti ar liambda zondas gyvas ar ne, tai jie ir diagnozavo, kad blogas...

    O koks kitas gedimas gali buti, kad ir mieste ir trasoje identiskas suvartojimas? Man neisprususiam taipanasu i limbda zondo gedima, nors kai yra is tikro tai nezinau

    Del stabdziu tai atrodo rieda gerai, nors vienas priekinis diskas buna karstas kai paziurejau grizes namo. O kaip ziureti ar deze viska jungia?
    dekui

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •