Puslapis 1 iš 19 12311 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 185

Gija: Klausimai del automatines pavaru dezes darbo

  1. #1
    aprioris
    Svečias


    Klausimai del automatines pavaru dezes darbo

    tai pirmas mano automatas
    noreciau suzinoti prie kokiu apsuku persijungia pavaros , ir kokiu greiciu vaziuot kad ekonomiskiausia butu.
    ir gal kas turi info prie kokio greicio persijungia begiai

  2. #2
    Girinis
    Svečias


    Sąlyginis dalykas čia. Viskas priklauso nuo akseleratoriaus. Kaip spausi- taip ir persijunginės. Nei nuo apsukų, nei nuo greičio tiesioginės priklausomybės kaip ir nėra. Automatas galvoja už tave pats, tu gali jam tik pageidavimus pateikt. Daug spaudi- kels apsukas ir lėks kol sveikatos užteks ir permes aukštesnę. Norint lenkt, reik tik gazą paspaust normaliau ir permes žemesnę. Šiaip tachometrą žiūriu- kuo apsukops mažesnės, tuo man labiau patinka.

  3. #3
    aprioris
    Svečias


    tarkim kokiu greiciu vaziuot kad kuro maziausia imtu nes pas mane ekonomiskiausia tik kaip 85 km/h vaziuoju, tas ekonomiskumas rodo 12 L/100km

  4. #4
    Girinis
    Svečias


    Dujom? Apskritai, tai skaito, kad toks greitis ir yra ekonomiškiausias.

  5. #5
    aprioris
    Svečias


    jo dujom

  6. #6
    Girinis
    Svečias


    Gali nekreipt dėmesi, ką kompas rodo dujom važiuojant. Tą skaičių lengva varžtu pakeist į kuria pusę nori. Jis priklauso nuo mišinio riebumo. T.y. oro ir dujų santykio. Kuo riebesnis, tuo skaičius mažesnis.

  7. #7
    aprioris
    Svečias


    o tai kiek apsuku turi but vaziuojant 120/130 km/h ir kie kmazdauk turi imt tokiu greiciu vaziuojant?

  8. #8
    Girinis
    Svečias


    2,2 - 2,5. Maždaug. Dar priklauso ar viska gerai. Temperatūra, kokia dėžė. Sako, jog dažnai tachometrai pievas rodo. Bet jai normalu viskas, tai manau tiek.

  9. #9
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius aprioris Žiūrėti skelbimus
    tai pirmas mano automatas
    noreciau suzinoti prie kokiu apsuku persijungia pavaros , ir kokiu greiciu vaziuot kad ekonomiskiausia butu.
    ir gal kas turi info prie kokio greicio persijungia begiai
    pavaros jungiasu prie kokiu nori apsuku. tai priklauso nuo gazo pedalo uzspaudimo.
    Ekonomiskiausias greitis yra ~70 Km/h

  10. #10
    oleg
    Svečias


    Nevazioja masina/

    Sveiki!! toks klausimelis- paskabino draugas, praso pagalbos/Masina nevazioja ,pavaros ant paneles persijungia o masina stovi vetoj(sako garsas kaip troleibuso)Klaidos tokios - 0740-0731-0732-1790 ir dar kaskokia 0944 net neradau kas per klaida tokia?? Tai vat ka darit remontoti ar pirkt kita??? auto\
    T&C 3.8 LXI 2001m

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •