Rezultatai 1 iki 10 iš 185

Gija: Klausimai del automatines pavaru dezes darbo

Hibridinis vaizdas

Ankstesnis pranešimas Ankstesnis pranešimas   Sekantis pranešimas Sekantis pranešimas
  1. #1
    nokas1
    Svečias


    Sveiki, nenoriu kurt naujos temos, tai rašau čia. Eismo įvykio metu mano automobilis stovėjo su įjungtu parkingu (2.8 crd aytomatas) ir kai atsitrenkė diedas į galą, mano vojus pačiuožė apie metrą į priekį. Pradžioje pradėjus važiuoti nebuvo traukos, gazas kaip guminis. Po kurio laiko užkūrus variklį iš naujo viskas lyg ir atsitaisė. Ar galėjo kažką sugadint toks pastūmimas ant parkingo?

  2. #2
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius nokas1 Žiūrėti skelbimus
    Sveiki, nenoriu kurt naujos temos, tai rašau čia. Eismo įvykio metu mano automobilis stovėjo su įjungtu parkingu (2.8 crd aytomatas) ir kai atsitrenkė diedas į galą, mano vojus pačiuožė apie metrą į priekį. Pradžioje pradėjus važiuoti nebuvo traukos, gazas kaip guminis. Po kurio laiko užkūrus variklį iš naujo viskas lyg ir atsitaisė. Ar galėjo kažką sugadint toks pastūmimas ant parkingo?
    Taip siek tiek patarkavo padangas.

  3. #3
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Citata Autorius nokas1 Žiūrėti skelbimus
    Sveiki, nenoriu kurt naujos temos, tai rašau čia. Eismo įvykio metu mano automobilis stovėjo su įjungtu parkingu (2.8 crd aytomatas) ir kai atsitrenkė diedas į galą, mano vojus pačiuožė apie metrą į priekį. Pradžioje pradėjus važiuoti nebuvo traukos, gazas kaip guminis. Po kurio laiko užkūrus variklį iš naujo viskas lyg ir atsitaisė. Ar galėjo kažką sugadint toks pastūmimas ant parkingo?
    Jei kalė į dusles gala, galejo sulenktos vamzdi kažkur, gaunasi išmetimas per mažas , traukos ir nėra.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •