Puslapis 19 iš 19 PirmasPirmas ... 9171819
Rezultatai 181 iki 185 iš 185

Gija: Klausimai del automatines pavaru dezes darbo

  1. #181
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Raimislt Žiūrėti skelbimus
    Dalinis tepalo keitimas. PVZ. Jai keiti variklio tepalą, išpiltum seną tepalą ,pakeistum filtrą ir atgal supiltum puse seno ir puse naujo....
    Dalinis yra tada, kai pakeiti tepala tik is dezes, pakeiti filtra ir neisputi/nekeiti tepalo is pusles.
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  2. #182
    Narys Raimislt avataras
    Įstojimo data
    2011.05.22
    Vietovė
    Kaunas - Jonava-Ukmergė-Kėdainiai
    Įrašai
    1.705
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Arnas Žiūrėti skelbimus
    Dalinis yra tada, kai pakeiti tepala tik is dezes, pakeiti filtra ir neisputi/nekeiti tepalo is pusles.
    O Aš apie ką rašau ? Ar supratai,kad dar iš pado išpiltą tepalą mašyti su nauju,tai data bus 25% tepalo keitimas.
    P.S. Parašiau pvz su varikliu,kad suprastu dalinio tepalo keitimo beprasmiškumą.
    Diagnostika ir Elektrinės dalies remontas Tel . : 8699 79879 http://www.voyager.lt/showthread.php...alies-remontas

  3. #183
    nokas1
    Svečias


    Sveiki, nenoriu kurt naujos temos, tai rašau čia. Eismo įvykio metu mano automobilis stovėjo su įjungtu parkingu (2.8 crd aytomatas) ir kai atsitrenkė diedas į galą, mano vojus pačiuožė apie metrą į priekį. Pradžioje pradėjus važiuoti nebuvo traukos, gazas kaip guminis. Po kurio laiko užkūrus variklį iš naujo viskas lyg ir atsitaisė. Ar galėjo kažką sugadint toks pastūmimas ant parkingo?

  4. #184
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius nokas1 Žiūrėti skelbimus
    Sveiki, nenoriu kurt naujos temos, tai rašau čia. Eismo įvykio metu mano automobilis stovėjo su įjungtu parkingu (2.8 crd aytomatas) ir kai atsitrenkė diedas į galą, mano vojus pačiuožė apie metrą į priekį. Pradžioje pradėjus važiuoti nebuvo traukos, gazas kaip guminis. Po kurio laiko užkūrus variklį iš naujo viskas lyg ir atsitaisė. Ar galėjo kažką sugadint toks pastūmimas ant parkingo?
    Taip siek tiek patarkavo padangas.

  5. #185
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Citata Autorius nokas1 Žiūrėti skelbimus
    Sveiki, nenoriu kurt naujos temos, tai rašau čia. Eismo įvykio metu mano automobilis stovėjo su įjungtu parkingu (2.8 crd aytomatas) ir kai atsitrenkė diedas į galą, mano vojus pačiuožė apie metrą į priekį. Pradžioje pradėjus važiuoti nebuvo traukos, gazas kaip guminis. Po kurio laiko užkūrus variklį iš naujo viskas lyg ir atsitaisė. Ar galėjo kažką sugadint toks pastūmimas ant parkingo?
    Jei kalė į dusles gala, galejo sulenktos vamzdi kažkur, gaunasi išmetimas per mažas , traukos ir nėra.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •