Puslapis 9 iš 19 PirmasPirmas ... 7891011 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 81 iki 90 iš 185

Gija: Klausimai del automatines pavaru dezes darbo

  1. #81
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    tuomet i tepalu trukuma, taciau gali buti likutines pasekmes.

  2. #82
    provokator
    Svečias


    ir tu pasekmiu salinimo kastai? suprantu,kad internetu neremontuoji,taciau kazkokios ribos vistiek yra,nuo kiek iki kiek gali kainuot? auto vaziuoja,permetineja begius svelniai,be garsu,tik va tas patrukciojimas buvo keleta kartu. nors apytikriai kiek pinigine gali palengveti?
    papildau. pasirodo Panevezyje nusipirkti tepalo ne ka lengviau nei pauksciu pieno... ilgai daviausi po parduotuves,kol nupirkau tokio

    supylus iki normos liko va kiek

    na lyg nebetrukcioja,taciau ir anksciau nevisada trukciojo. ziuresim kas bus toliau.
    Paskutinį kartą taisė provokator : 2013.10.28, 11:54

  3. #83
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Jei tik 700g dapyliai tai gali tiketis, kad niekas nepasikeis.
    Jei butu truke apie 1.5 - 2.5 Ltr tuomet jau sis tas

  4. #84
    provokator
    Svečias


    o kaip apie remonto kainas? nors siandien kiek vazinejau niekas netrukcioja

  5. #85
    provokator
    Svečias


    taigi papildysiu ispudzius islindes is po masinos. radau is kur dunksedavo junginejant R N D ir atgal. dungsi keleivio puses vidine granata. ir kad nebutu taip paprasta ji juda is dezes aukstyn zemyn kaip suprantu neturetu buti laisvumo is ten? gal kas galetu numesti kokia nuoroda,ar piesini su dezes skerspjuviu? ten matyt guolis turi stovet kazkoks.. variklis irgi itartinai stipriai vartosi laikant stabdi ir duodant gazo.

  6. #86
    rimvius
    Svečias


    Sveiki.panasi ir pas mane problema. taip pat kleba tik kaires puses.akseleruojant juntama vibracija.Tai va ir as nezinau,ar cia granata keist,ar problema is dezes.

  7. #87
    mafo
    Svečias


    Citata Autorius provokator Žiūrėti skelbimus
    gal kas galetu numesti kokia nuoroda,ar piesini su dezes skerspjuviu? ten matyt guolis turi stovet kazkoks..
    win kodą parašyk, pažiūrėsiu gal koki piešinuką rasiu. Tik patikslink ko konkrečiai tau reikia. Na pvz taip atrodo mano APD tvirtinimo paveiksliukas
    Prisegti paveiksliukai Prisegti paveiksliukai

  8. #88

  9. #89
    provokator
    Svečias


    ta prasme pusasis turi turet laisvumo is dezes?

  10. #90
    rimvius
    Svečias


    pas mane kleba kaires puses,pas tave desines.tai nezinau,mano nuomone,neturetu klebet.pas mane vibruoja imant greiti.tai as galvoju,kad nuo to klebejimo.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •